Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

 

Glede na to, da vidim na to temo veliko govora sklepam, da bom dobil pravi odgovor.

In sicer tudi jaz imam te?ave s temi xsenonkami.

 

Najprej mi je desna xsenonka ob?asno bliskala, ko sem jo ugasnil in nazaj pri?gal je spet delovala normalno. ?ez nekaj ?asa se je to isto dogajalo z desno. No zdaj za konec je pa desna ugasnila za vekomaj, medtem ko leva obratuje normalno.

 

Poskusu sem zamenjati ?arnice in varovalke iz desne strani na levo, in lej ga ?menta na levi strani delujeta obe ?arnici med tem ko na desne ne deluje.

 

Kolega, ki je sicer serviser na Renoju pravi, da pri 150.000 km ponavadi gredo falit balasti od xenon.

 

No zdaj me pa zanima, ?e je to res,.. kje je mo? dobit balast, za zmerno ceno. Kako odmontiram komplet lu?i, da lahko sam popravim?

Ker na Mazdinem servisu v Novi Gorici so zelo dragi, namre? nabivajo mar?o na mar?o od mar?e z mar?o pri mar?i + delo + mar?a na delo + DDV. primer: zamenjava olja in filtra 300Euro.. itd. :angry:

 

kot prvo: ne hodi v novo grico na mazdo. Tam so totalni nateguni. Sicer pa ko jih vidis ti ze sam prvi vtis pove vse.

 

Dajte pomagat, :rispekt:

Lep dan.

 

kot prvo: ne hodi v novo gorico na mazdo. Tam so totalni nateguni. Sicer pa ko jih vidis ti ze sam prvi vtis pove vse.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dr?i, liter olja Mobil 1, ki ga kupi? na netu ( Mobil Synt S 5w40 208lt 995,90 ?)

http://petronia.si/index.php?page=shop.bro...1&Itemid=64

prodajajo po 19,50? liter- svinjarija .... :angry2:

 

 

glede tega je ?al povsod tako. Dexelia DPF je menda v ?tacunah pod 10? medtem ko je na servisih okol 20... kaj ?mo, dokler smo v garanciji je tko potem pa je druga?e, a ne?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede tega je ?al povsod tako. Dexelia DPF je menda v ?tacunah pod 10? medtem ko je na servisih okol 20... kaj ?mo, dokler smo v garanciji je tko potem pa je druga?e, a ne?

 

 

Povej mi kje ga lohk dobi? po taki ceni... ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povej mi kje ga lohk dobi? po taki ceni... ?zmeden?

 

za 10 ne...

 

http://www.motornoolje.com/component/virtu...17&vmcchk=1

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ampak res se ga dobit za precej manj kot 10? ?zmeden?

 

http://www.oil-shop-uk.co.uk/acatalog/Dexelia.html

 

pa ja... ka pa stro?ki po?iljanja ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem Xenon je zdaj re?en! Yavar mi je zadevo zrihtu u nulo.

Poleg tega mi je ?e pokazu ene par serijskih nev?e?nosti pri Mazda 6 (2004).

Yavar je car! :bravo:

 

No zdaj imam pa naslednjo te?avo in sicer pri?el sem do ugotovitve, da avto ki sem ga pred kratkim kupil ni opravil velikega servisa,...

Zanima me kako in na kak?en na?in bi lahko ?im ugodneje pri?el skozi.

 

 

Lep dan,

Danjel

mazda-kaan-e1-future-car.jpg

www.vetoband.net

www.myspace.com/vetoband

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam slede? problem. Ena xenonka mi v?asih dela v?asih ne (?isto naklju?no).

 

A bi bla kriva ?arnica ali kaj druga, kontakt, balast, ...??

 

 

mel sem enak problem kot ti.

najla?je in najceneje pelji ga k Bo?tjanu (AJVARJU),pa ti bo za mal dnarja dobr zrihtu,aja pa se na en pepsi ga pel povrh.

 

Res je stru?ko za lu?i,balaste itd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Model glede xenona ima? ZS. :danzoman:

 

Ejga ?efe, a ste ?e dogovoril gled tistga pranja in regulacije xenonk, ko si zadnji? govoru? Se mi zdi, da bi pa ?e lejko po?asi blo, al <_<

A ?inezerji ne izdobavjo robe al kaj :D

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga ?efe, a ste ?e dogovoril gled tistga pranja in regulacije xenonk, ko si zadnji? govoru? Se mi zdi, da bi pa ?e lejko po?asi blo, al <_<

A ?inezerji ne izdobavjo robe al kaj :D

 

lp,

D

 

Roba je, samo se mi zdi da je preve? ???

Pa zadeva je i doj?landa, bosch-hella pa to. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.