Skoči na vsebino

Razmak med vijaki - Nova M 6


lonck

Priporočeno sporočilo

Razmak vijakov 5 x 114,3, premer sredinske nale?ne odprtine 67,1.

Ko sem hotel za?asno zamenjati gume, sem tudi sam gledal samo razmak vijakov. Ko pa sem hotel dati gor feltne od tanove Toyote Avensis, ki ima isti razmak vijakov, pa ni ?lo, ker je bil fi nale?ne odprtine premajhen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

to je pa?? mogoce 114,3? jaz sem s sublerom mero dans pa je od sredine do sredine sosednjega sraufa priblizno 68mm, do nasprotnega sraufa pa 110,5mm. Malo sem risal skico pa je prislo da bi nekje premer ce bi si krog narisal bil okrog 114mm. kak se pa dejansko to meri mi pa ni cist 100% jasno.

Zoom-zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi vas pa prosil ?e mi lahko poveste kolko so dimenzije za jeklena platisca za mazdo 6 karavana letnik 2005. Lep pozdrav

 

dimenzije? sej imas v homologaciji...al te kaj drugega zanima (luknje in to..)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dimenzije? sej imas v homologaciji...al te kaj drugega zanima (luknje in to..)

 

?isto sem pozabo napisat, ja mislo sem razmak med luknjami, premer... Sem bil zadnjic pri avto?erbineku v mariboru in sem jih glih to vprasal (luknje...) in so mi rekli da oni tega ne vejo. Kaj sem res vprasal tako tezko stvar? Al so me hotli na hitro odpravit al pa sem naletel na pravi "biser od ?loveka"?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej tudi ti si biser (hecam te mal)...na tej strani sem napisal ze 2x razmak med vijaki

torej evo treca sreca

 

5x114.3

sredinska luknja 67.1mm

ET pa odvisno od sirine feltne ampak je nekje v mejah me 40 do 60

 

Vem ja, samo sem mislo da je kaj drugace pri stari mazdi 6 :) Tak da lepa hvala za odgovor
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

pa sej tudi ti si biser (hecam te mal)...na tej strani sem napisal ze 2x razmak med vijaki

torej evo treca sreca

 

5x114.3

sredinska luknja 67.1mm

ET pa odvisno od sirine feltne ampak je nekje v mejah me 40 do 60

 

Bom kar tuki vpra?al. Gre se za M6 letnik 05. karavan.

Imamo feltne 17x7, z gumami 215/45-17, kak?en je lahko max. ET, da ne bo drsalo po blatnikih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spo?tovane bralke in bralci foruma, kolegi!

 

Morda se bo komu zdelo malce "pocukrano" ampak res Vam ?elim vesel Bo?i? in prijetne praznike, ki so pred vsemi nami!

 

 

Sedaj pa k temi, .....plati??a.

 

Spodaj pripenjam link do Kronpri_z konfiguratorja.

 

Upam, da bo ?e komu pomagal v dilemi o kateriste se tako na dolgo in ?iroko razpisali......!

 

 

Lep pozdrav; Active

 

 

http://www.kronprinz003.mx-live.com/default.aspx

 

morda ?e:

 

http://www.alcar.de/4290_DE.0

 

 

ali pa naslednji, ki je ?e POSEBEJ UPORABEN, ker izri?e in prera?una ET. Z njim lahko izbere? res pravo dimenzijo za vsak primer posebej! Toplo priporo?am!

 

http://www.rimsntires.com/specs.jsp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri sirini 7, je min. ET 40

 

Ali je dimenzija 215/45-17 prava za M6, moja je iz italije in ima v homologaciji upisano samo 14,15,16 in18 col.

Ali se da naknadno homologirat,pa kak?ni so stro?ki?

Kako pa uredi? papirje, ?e kupi? rabljene feltne brez certifikata?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali je dimenzija 215/45-17 prava za M6, moja je iz italije in ima v homologaciji upisano samo 14,15,16 in18 col.

Ali se da naknadno homologirat,pa kak?ni so stro?ki?

Kako pa uredi? papirje, ?e kupi? rabljene feltne brez certifikata?

 

Da se.Sicer bi ti bolj priporo?il dimenzijo 225/45/17 ker manj odstopa od 16-k pa ?e gum je ve? izbire in mislim,da so tudi cenej?e.Ko sem jaz hotel to narediti je bila cena 40?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se.Sicer bi ti bolj priporo?il dimenzijo 225/45/17 ker manj odstopa od 16-k pa ?e gum je ve? izbire in mislim,da so tudi cenej?e.Ko sem jaz hotel to narediti je bila cena 40?.

[/quote

 

Za 225 je ?irina feltne 7 verjetno premajhna, verjetne je bolj?e 7,5 ali 8, kak?en pa je idealen ET pri teh ?irinah feltn?

?e je 7 dovolj je pa ?e bolj?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.