Skoči na vsebino

Je moja Mazda odtekla poslednji krog?


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 140
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

se podpi?em pod catyino objavo!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fAK! Sem zdajle pri?gal comp in me je kar stisnilo ko sem videl kaj se ti je zgodilo. So?alje za avto Bo?tjan, predvsem pa za vso piz......, ki sledi v takem primeru, saj vem kako potrebuje? avto. V vsej godlji je sicer dale? najpomembneje, da si ti cel in nepo?kodovan, me pa ima, da bi po vsem napisanem v zvezi s tipom, ki te je zadel, modela po?teno okoli kepe, saj o?itno le ni bila samo njegova nepazljivost, ampak na?in kako sicer vozi. Si predstavlja?, da bi priletel v bok kak?nega manj varnega avta in pod malce druga?nim kotom... ?e ti lahko kakorkoli pomagam, me prosim pokli?i.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko med vo?njo opazujem promet, so najve?krat vozniki kombijev najve?ji dirka?i, ki ne spo?tujejo nobenih omejitev. Res da imajo zadaj nalepko za dovoljeno hitrost, a kaj ko nimajo tafografa kot tovornjaki, katerega bi uradne osebe lahko kdaj preverili. Dejansko dirkajo od to?ke do to?ke kakor hitro jim pa?e, pa v?asih tudi cele dneve. Potem pa se ?udijo, ko je kaj narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, se popolnoma strinjam z napisanim. Sicer jih lahko razumem kar se slu?be in specifike dela ti?e, pa vseh pritiskov v smislu "?im ve? prepelji, najhitreje, takoj..." Ampak vse ima svoje meje, saj te fantje in njihova vozila niso duhovi katerim se ne more ni? zgoditi oz. se ne more ni? zgoditi ostalim udele?encem v prometu, ki naletijo na njihove vsakodnevne neumnosti. Se zavedajo, da je njihovo po?etje pravzaprav ruska ruleta tako za njih kot za vse ostale? Pravzaprav se ?udim, da ni podobnih nesre? ?e ve?, saj dnevno opazujem podobne "dirka?e" in se kar naprej ?udim hitrostnim sposobnostim raznih Jumperjev, Boxerjev in tudi manj?ih dostavnikov :whatever: .

S tem seveda nisem rekel, da so prav vsi taki, ?e zdale? ne, jih je pa vseeno odlo?no preve?! <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, se popolnoma strinjam z napisanim. Sicer jih lahko razumem kar se slu?be in specifike dela ti?e, pa vseh pritiskov v smislu "?im ve? prepelji, najhitreje, takoj..." Ampak vse ima svoje meje, saj te fantje in njihova vozila niso duhovi katerim se ne more ni? zgoditi oz. se ne more ni? zgoditi ostalim udele?encem v prometu, ki naletijo na njihove vsakodnevne neumnosti. Se zavedajo, da je njihovo po?etje pravzaprav ruska ruleta tako za njih kot za vse ostale? Pravzaprav se ?udim, da ni podobnih nesre? ?e ve?, saj dnevno opazujem podobne "dirka?e" in se kar naprej ?udim hitrostnim sposobnostim raznih Jumperjev, Boxerjev in tudi manj?ih dostavnikov :whatever: .

S tem seveda nisem rekel, da so prav vsi taki, ?e zdale? ne, jih je pa vseeno odlo?no preve?! <_<

 

...in najbolj zanimivo pri vsem skupaj je to,da ?e (ko) dobijo kazen zaradi prehitre vo?nje,se jezijo in preklinjajo vse po spisku...razen sebe pozabijo,ki so najve?ji ...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje so?alje.

Glede dostavnikov pa upam ,da ne me?ete vseh v isti ko?, ker tudi jez sem ga vozil 5 let in to ve?inoma prehitro, ampak v mojem arhivu ni prometnih, razen 90 ? kazni za prekora?itev.

?e misli? prehitro vozit, pol mora? bit 10x bolj pazljiv, kot ostali v prometu in upo?tevat ?oferski bonton.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele komi opazu...prvo itak so?alje, ?e bo res odklenkala 6-ka, pa tud zarad nesre?e.

Va?n, da si ti v enem kosu!

 

Js res ne vem, kaj je s folkom...pa dobr, ajde, tud js ga...stisne? avto, ma ne na tak na?in.

Je vseeno treba upo?tevat, da je kri?i??e, da tud ostali ?akajo, pa po?aka? na vrsto.

Zravn vsega se je popolnoma neodgovorno obna?al do sopotnika (svoje ?ene) kot prvo, kot drugo pa do vseh ostalih udele?encev, da ne omenjam privatne lastnine(slu?ben avto).

 

Naj*be ga pa pa? nekdo, ki se dr?i predpisov in zakonov, tako ali druga?e.

Potem omenja?, da je povratnik z nevem kolk totalkami...pa se je o?itno vedno re?il.

 

Da sem na mestu njegove ?ene...recimo..., ga zapustim, pa ?e sto?im ga za poskus umora...hehe(?ala mala)

 

Dost heca fantje in dekleta. ?e vedno sem se na kraju nesre?e ustavil, pa tudi ?e je kdo samo obstal ob cesti z jasnimi znaki, da je neki narobe. Hvala k*rcu, tega nisem velik do?ivljal!

 

Ok, ne bom rekel, da sem vzoren voznik, sem tud prekr?kar, ampak to po?nem na nek na?in s pametjo (?e lahk temu tako re?em) in oceno situacije...kdaj se da, kdaj pa ne.

 

Pa nikoli se tolk ne mudi, da nebi blo mo?no vozit po predpisih itd itd.

 

?e enkrat...ko mi dviga dlake...so?alje.

 

PS.: Ti samo povej, kdo je bil, pa bo!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So?alje za Mazdico, ?koda je avta, za katerega ve? da dela in bo delal ?e en kup ?asa, potem pa takole ... ?e tole letanje zaradi to?e mi je odve? (sre?a ni bila doma?a mazda ampak nov slu?beni Ford).

 

Smo se pa ravno v?eraj ?udili s kolegi, kako bo pokalo pri Tosami na Viru, zdaj ko se bo dalo peljat na tistem kri?i??u, ko pride? iz avtoceste tudi naravnost.na Radomlje/Kamnik... ?e zdaj ima? zeleno 2 sekunde in ko ?aka? za zavijat levo ali desno in folk leti ?e 5 sekund po tistem v rde?o, ali pa zadnji? ko ?akamo na rde?i in se en kar spelje ?ez kri?i??e, ker se mu ni dalo ?akat (rjav metalik Audi A4 cabrio ...) - me prav zanima zakaj niso naredili kro?nega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

me prav zanima zakaj niso naredili kro?nega...

 

Hmm ni slaba ideja ampak mogo?e zaradi drifterjev? :hohoho:

Sr?no pa upam, da ne bo tako kot si rekel, saj je tam moja vsakodnevna pot v slu?bo, iz nje grem pa direkt v Dob iz Heliosa torej okoli. Zakaj? Zato ker mi ni treba pri Tosami se matrati zavijati levo in upati, da do ?esa ne pride iz istega razloga pa ne grem zjutraj iz Doba tja ker moram spet pri heliosu zavijati levo v dokaj nepregledni situaciji sploh ?e je ogledalo zaro?eno. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?alost se tudi to dogaja, nekaterim ve? nekaterim manj :(

Na Viru pa ne bo kro?nega ker ni tolk prometa in tudi na cesti tega razreda naj jih nebi bilo.

 

Zakaj imajo pa Radomlje kro?nega? Pa Podgorje? Prometa je kar dost, mogo?e ga bo zdaj manj ko so vinjete, lani je bila jeseni kolona nazaj do ?elodnika ali pa ?e dlje, po?akajmo ?e en teden ...

 

?e ena prometna cvetka je novo kri?i??e v Dom?alah, kjer iz naselja Rodica lahko zavije? samo proti Kamniku, lahko pa iz magistralke zdaj zavije? na Rodico levo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss tole je res ?it ko se kaj tak?nega zgodi, va?no da si vsaj ti celo ko?o odnesel.

Druga?e pa prvo poravnavo ki ti jo zavarovalnica po?lje zavrni oz. najbolje je da ti kak?en pravnik spi?e dobro prito?bo, ker ?e sam pi?e? vse zavrnejo, v mojmu primeru je bilo tako da sem dobil skoraj tr?no vrednost avtomobila + razbitina mi je ostala, ki sem jo prodal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem govoril z Gamo pa je zadeva ?e vedno v statusu quo. Precej dragih stvari bo treba zamenjat vklju?no z mostom in desno obeso.

 

Zaenkrat me v "igri" za popravilo dr?i le dejstvo, da se niso spro?ili airbagi. Ve? zvem ta teden, ko bo ?e 1x pri?el cenilec in se bo to?no vedelo kolik?en je stro?ek.

 

 

@Grega - ?e bo totalka, bom obvezno upo?teval tvoj nasvet... ?e pa ima? ?e kak?nega odvetnika, ki se spozna na take vrste primerov bi te pa tudi prosil za njegov naslov/telefon.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ko bo? vedel kako pa kaj me kontaktiraj in ti bom probal enega zrihtat, vsekakor bo? pa prej moral dobiti ponudbo zavarovalnice potem pa prito?ba ?e ne bo? zadovoljen (jest sem prepri?an da ne bo?).

Si kaj razmi?ljal o rabljenih karoserijskih delih? ?e bo totalka bo? tako ali tako ti dobil denar in te bo ceneje pri?lo, ?e te pa rabljeni motijo pa popravi? in se vozi? z njo dokler je ne proda?.

http://www.bolha.com/oglas2865676/mazda-6-...t-62002-do-2009

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje so?alje za mazdo,hvala bogu daje stabo vse ok.

?e se odlo?i? za nakup rabljene mazde,sam povej,moja je naprodaj :bravo:

 

Premal opreme ma tvoja ;) - saj ve? kako te?ko je it na slab?e, pa ?e ne po svoji krivdi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premal opreme ma tvoja ;) - saj ve? kako te?ko je it na slab?e, pa ?e ne po svoji krivdi.

 

To je Boss ?ista resnica.Na bolj?e se takoj privadi? samo na slab?e pa malo bolj te?ko.(ali pa sploh ne).

 

Ko si omenil Kio je to sicer super avto, samo je ?isto drugi razred.Jo je kupil kolega pred kratkim,sem jo vozil in ni niti priblji?no podobna vo?nja Mazdini.Probaj,?e je le mo?no ostati na 6-ki.Jaz vem,da bom .V vsakem primeru...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si omenil Kio je to sicer super avto, samo je ?isto drugi razred.Jo je kupil kolega pred kratkim,sem jo vozil in ni niti priblji?no podobna vo?nja Mazdini.Probaj,?e je le mo?no ostati na 6-ki.Jaz vem,da bom .V vsakem primeru...

 

Ja sej sam razlika 10.000? je pa tud - za ta denar pa mora bit Mazda vseeno kar precej bolj?a :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.