Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jaz imam pa sedaj en drug problem.....ker se z mrzlimi o?ali vsedem v topel avto se mi zarosijo - cela zmaga... :jupiii:

 

Le?e za?ni nosit pa ne bo? nikoli ve? imel zaro?enega pogleda pa ?e ?e de? pada lahko brez de?nika BP naokrog ska?e?. Cela zmaga :jupiii:

 

 

Druga? pa obstajajo neke teko?ine za mazanje o?al, da se ti ne rosijo. Se pa da dobit pri optikih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na avtoplusu v Kopru kjer prodajajo tudi Mazde.. morem povedat, da je ?iva ?alost tam, res. ?lovek prijazno vpra?a ?e imajo kako mx5 za pogledat ali vsaj prospekte ali kar koli in baba, da ki ne, da to je eksotika, da to nima smila met, da naj si raje pogledam mazdo 3 zunaj in nevem kaj.. ma mislim?! koji kurac ?e te za mx5 pra?am kaj mi mazdo 3 omenja??!

pol pa ?e en udarec, stopim na ?alter kjer imajo kao servis in vpra?am kak?na je mo?nost dobave kosov za mx5 letnik 1991 in tip me gleda..nardi ˝koga?˝ stopi za mizico se pogovarja po telefonu ?isto neki xy, jaz stojim za pultom in ga gledam.. pride mehanik not, se pogovarja, jesta ?okoladico in noben me ne jebe pet posto ene pet minut... jaz stojim tam ko budala in gledam kaj se dogaja, in ni?!!!!!! ?alost...sem se pobral in ?el ven...honda je honda ja ma ?e gre? kaj vpra?at na autocommerce ti bo zvleku 1000 katalogov in ti najdu kar rabi?, na renoju isto v Kopru. Mazda si ne zaslu?i tako gnjilega salona in servisa res! se vidi da ?ravfajo in prodajajo ?e fiate zraven...?alost...

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na avtoplusu v Kopru kjer prodajajo tudi Mazde.. morem povedat, da je ?iva ?alost tam, res. ?lovek prijazno vpra?a ?e imajo kako mx5 za pogledat ali vsaj prospekte ali kar koli in baba, da ki ne, da to je eksotika, da to nima smila met, da naj si raje pogledam mazdo 3 zunaj in nevem kaj.. ma mislim?! koji kurac ?e te za mx5 pra?am kaj mi mazdo 3 omenja??!

pol pa ?e en udarec, stopim na ?alter kjer imajo kao servis in vpra?am kak?na je mo?nost dobave kosov za mx5 letnik 1991 in tip me gleda..nardi ˝koga?˝ stopi za mizico se pogovarja po telefonu ?isto neki xy, jaz stojim za pultom in ga gledam.. pride mehanik not, se pogovarja, jesta ?okoladico in noben me ne jebe pet posto ene pet minut... jaz stojim tam ko budala in gledam kaj se dogaja, in ni?!!!!!! ?alost...sem se pobral in ?el ven...honda je honda ja ma ?e gre? kaj vpra?at na autocommerce ti bo zvleku 1000 katalogov in ti najdu kar rabi?, na renoju isto v Kopru. Mazda si ne zaslu?i tako gnjilega salona in servisa res! se vidi da ?ravfajo in prodajajo ?e fiate zraven...?alost...

 

?zmeden??zmeden??zmeden?:whatever::vskalo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sr?ek me boli.....

 

Grem na ?evape v napoli in ko ho?em it nazaj je Mazda odpovedala. Cilinder sklopke...

 

Moja ljuba Mazdica mi je odpovedala... :(

 

No k sre?i imam asistenco, tko da sem jo ?e dal od?lepati k mehankarju. Sam ne vem kok ?asa bom brez, ker bo treba dele najdit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sr?ek me boli.....

 

Grem na ?evape v napoli in ko ho?em it nazaj je Mazda odpovedala. Cilinder sklopke...

 

Moja ljuba Mazdica mi je odpovedala... :(

 

No k sre?i imam asistenco, tko da sem jo ?e dal od?lepati k mehankarju. Sam ne vem kok ?asa bom brez, ker bo treba dele najdit.

 

Verjetn si ji kaj grdega rekel zjutraj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sr?ek me boli.....

 

Grem na ?evape v napoli in ko ho?em it nazaj je Mazda odpovedala. Cilinder sklopke...

 

Moja ljuba Mazdica mi je odpovedala... :(

 

No k sre?i imam asistenco, tko da sem jo ?e dal od?lepati k mehankarju. Sam ne vem kok ?asa bom brez, ker bo treba dele najdit.

 

 

Kako pa zgleda v realnosti taka okvara? Sklopka ne dela spljoh? :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na avtoplusu v Kopru kjer prodajajo tudi Mazde.. morem povedat, da je ?iva ?alost tam, res. ?lovek prijazno vpra?a ?e imajo kako mx5 za pogledat ali vsaj prospekte ali kar koli in baba, da ki ne, da to je eksotika, da to nima smila met, da naj si raje pogledam mazdo 3 zunaj in nevem kaj.. ma mislim?! koji kurac ?e te za mx5 pra?am kaj mi mazdo 3 omenja??!

pol pa ?e en udarec, stopim na ?alter kjer imajo kao servis in vpra?am kak?na je mo?nost dobave kosov za mx5 letnik 1991 in tip me gleda..nardi ˝koga?˝ stopi za mizico se pogovarja po telefonu ?isto neki xy, jaz stojim za pultom in ga gledam.. pride mehanik not, se pogovarja, jesta ?okoladico in noben me ne jebe pet posto ene pet minut... jaz stojim tam ko budala in gledam kaj se dogaja, in ni?!!!!!! ?alost...sem se pobral in ?el ven...honda je honda ja ma ?e gre? kaj vpra?at na autocommerce ti bo zvleku 1000 katalogov in ti najdu kar rabi?, na renoju isto v Kopru. Mazda si ne zaslu?i tako gnjilega salona in servisa res! se vidi da ?ravfajo in prodajajo ?e fiate zraven...?alost...

 

He,he,pa kaj vam stalno pravim?Da se tukaj v Kp in nasploh na obali nima? na koga obrnit glede Mazde.

(?e nima? pa? svojega odli?nega mehanika).Mislim,da je to glavni vzrok-poznej?e vzdr?evanje,da se tukaj na obali ne vozi prav dosti Mazd. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri okrog pol 16h smo se pa dobr zaJebal! :blush:

 

Smu?al smo na italijanski strani smu?i??a, pa se ?elimo ravno na SLO stran odpravit, pa da ?e sledi spust v Bovec, kjer je blo prevozno sredstvo. No pa smo za las sfalil zadnjo furo na najvi?jo to?ko povezave. Pa ?e :policaj: nam je te?il, da nimamo kej, direkt dol v dolino (Sella Nevea), pa taxi, pa via Bovec! :party0035::punk:

 

Skratka carsko res, pol smo neke Gorenjce nafehtal, da so nas za lepe denarce odtaxiral do Bovca, ?e ne pa bi se pomoje kr obesl! :D:P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ocenjevalec mi ni priznal kot parking poskodba tisto mojo packarijo...

mi je reku naj napisem pritozbo...

drugace pa moram placat neki cez 200 pa se 3 razrede zgubim...

(je reku da treba vrata zamenjat, ogledalo pa se barvanje pa to)

 

bom vidu kaj bo majes reku

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ocenjevalec mi ni priznal kot parking poskodba tisto mojo packarijo...

mi je reku naj napisem pritozbo...

drugace pa moram placat neki cez 200 pa se 3 razrede zgubim...

(je reku da treba vrata zamenjat, ogledalo pa se barvanje pa to)

 

bom vidu kaj bo majes reku

 

ce rabis kleparja - dobrga ki dela brez ddv povej...rihta mojo sedmico :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razen tega, da sem se mel v LJ danes fajn na kartingu, kot tudi v dru?bi nekaterih mazda?ev,

 

sem sre?al kretenoida oz. GO-vedo, ki si je kupil/-a vsaj za 10 cm predolg avto...

pa da bi potem vsaj za 2 cm odmaknil vozilo, mi sploh ne bi bilo sumljivo...

 

jebem mu/ji sunac !!!

 

hvalabogu je ostala samo manj?a povr?inska praskica od soli, ki je je poln avto.. :angry2::(

post-11-1265571752_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razen tega, da sem se mel v LJ danes fajn na kartingu, kot tudi v dru?bi nekaterih mazda?ev,

 

sem sre?al kretenoida oz. GO-vedo, ki si je kupil/-a vsaj za 10 cm predolg avto...

pa da bi potem vsaj za 2 cm odmaknil vozilo, mi sploh ne bi bilo sumljivo...

 

jebem mu/ji sunac !!!

 

hvalabogu je ostala samo manj?a povr?inska praskica od soli, ki je je poln avto.. :angry2::(

 

:angry: Ampak prav danes sem videl pred trgovino-tudi ?tiri v vrsto krogci ,kako je z tistim

ta visokim polnim plastike avtom parkiral dobesedno v zidu.Nisem verjel,da je lahko kdo tak pacient. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razen tega, da sem se mel v LJ danes fajn na kartingu, kot tudi v dru?bi nekaterih mazda?ev,

 

sem sre?al kretenoida oz. GO-vedo, ki si je kupil/-a vsaj za 10 cm predolg avto...

pa da bi potem vsaj za 2 cm odmaknil vozilo, mi sploh ne bi bilo sumljivo...

 

jebem mu/ji sunac !!!

 

hvalabogu je ostala samo manj?a povr?inska praskica od soli, ki je je poln avto.. :angry2::(

 

:P malo je so predalec ja

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razen tega, da sem se mel v LJ danes fajn na kartingu, kot tudi v dru?bi nekaterih mazda?ev,

 

sem sre?al kretenoida oz. GO-vedo, ki si je kupil/-a vsaj za 10 cm predolg avto...

pa da bi potem vsaj za 2 cm odmaknil vozilo, mi sploh ne bi bilo sumljivo...

 

jebem mu/ji sunac !!!

 

hvalabogu je ostala samo manj?a povr?inska praskica od soli, ki je je poln avto.. :angry2::(

 

Mogo?e ti je hotel-a dvignit ceno avta, ker se je ti??al "premium znamke". :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razen tega, da sem se mel v LJ danes fajn na kartingu, kot tudi v dru?bi nekaterih mazda?ev,

 

sem sre?al kretenoida oz. GO-vedo, ki si je kupil/-a vsaj za 10 cm predolg avto...

pa da bi potem vsaj za 2 cm odmaknil vozilo, mi sploh ne bi bilo sumljivo...

 

jebem mu/ji sunac !!!

 

hvalabogu je ostala samo manj?a povr?inska praskica od soli, ki je je poln avto.. :angry2::(

 

PA Kaalman, ne more se upret nemc taki lepotici pa jo je zalizal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.