Ko sem sam izbiral, sem pri CX-30 dobil boljši občutek napram 3ki (testiral oba), ker sem sedel predvsem nekoliko višje nad tlemi in imel občutek boljše preglednosti. Ne spada pa CX-30 pod klasičen SUV, kot v zgornji debati, saj je precej nižji kot SUVi, mogoče zato dober kompromis (spada pod CUV ne SUV 😁). Medtem ko sem imel pri 3ki bolj športni občutek, bližje tlem, kar vsaj meni ne odgovarja najbolj. Tudi vstopanje/izstopanje iz CX je posledično nekoliko lažje, čeprav tudi v 3ki ni neki problem, razen če imaš res "ortopedske" probleme. Glede same vožnje pa se mi je zdelo podobno, čeprav je CX višji, seveda za normalno vožnjo. V glavnem 3ka se mi je zdela nekako bolj športno nizko vozilo, medtem ko CX-30 bolj za vsakodnevno uporabo. To je seveda moje mnenje.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.