Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Avto magazin nehal izhajati v tiskani obliki. Kupoval sem ga od svojega 8 razreda. To je cca 33 let. 
 

online različica je pa polna reklam, totalno nepregledna

  • Všeč 1
  • Žalosten 4
  • Jezen 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je mazdaman napisal:

Avto magazin nehal izhajati v tiskani obliki. Kupoval sem ga od svojega 8 razreda. To je cca 33 let. 
 

online različica je pa polna reklam, totalno nepregledna

Jaz sem ga tudi imel v šoli že. Sem bil že naročen na njega. 

Škoda. Dobra revija. Nazadnje sem kupoval Evo-ta.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil najbolj navdušen nad revijo GRAND PRIX, v časih navijanja za Hilla in Hakkinena ter Montoye. Ališič glavni car. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 12. 2023 ob 18:09 je Slivka napisal:

Kar se porabe olja tiče (1 liter na 6.000 km) trdijo, da je to povsem normalno.

 

Kar se okvar tiče, pa trdijo, da zdaj bo pa v redu. Če sem prav razumel, so zamenjali kar veliko stvari. Če sem prav razumel, je samo en rezervni del vreden skoraj 2000€, pa še nekaj drugih stvari so menjali in naj bi bili samo rezervni deli okoli 2300€... Prav dosti se s tem nisem ukvarjal, bolj me je zanimalo, kaj bomo naslednjič, ko se spet ustavi... 

Jaz bi pri 15 tisoč naredil servis olje in filter, pa bi potem videl. Povečana poraba olja je normalna pri vtekanju motorjev, problem bo, če se to pri 30kkm in dalje ne neha. Ne razumem pa zakaj so te dizel motorji naštimani na 30kkm interval, ker ni v njih nobene drastične spremembe in ti praktično 10 let vw prodaja identične motorje, samo interval so povečali, pa gor nabili en kup ekoloških rešitev (ki samo še bolj obremenijo motor).

dne 23. 12. 2023 ob 22:44 je Scr3am napisal:

Jaz sem pa ravno razmišljal, da bi menjal avto, ker jih bo mazdica kmalu 300k obrnila. Sem se premislil. Hvala Slivka :)

No sej nekaj izbire imaš na forumu, recimo @ignacij prodaja 2.5 6ko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Scr3am napisal:

Žal bo počasi potreba pa malo bolj večjem avtu in ne manjšem :)

Verjetno bo Slivkov Ford kmalu naprodaj, če ti ustreza? :)

  • Haha 3
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Verjetno bo Slivkov Ford kmalu naprodaj, če ti ustreza? :)

 

Ma saj zdaj, ko stoji doma v garaži, je čisto v redu. 

In vsak, ki pride mimo za praznike in zagleda ta ... ... ... one (karkoli naj bi ta FucksWagen bil), ga kar malo z zavistjo ogleduje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Shrek napisal:

In kaj je s tretjo generacijo šestice limuzine narobe? 

Boss ti bo hitro odgovoril.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic ni narobe. Je zeloo lepa, ampak v mojem primeru na zalost ne(prakticna), kar se prostora tice pa imam samo enega otroka. Po drugi strani pa tudi ni neke hude razlike med 5 vratno limuzino in karavanom. Razn te, da meni karavani na splosno niso vsec.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če je 4 vratna gre notri voziček in športni del potem je pa že kurc kej prostora. V 5 vratno gre bistveno več. Sedaj si pa predstavljaj, kakšen izlet ali pa morje. 4 vratna je no go. Poleg tega sem iz ikeje marsikej lahko s 5 vratno pripeljal, kar s 4 vratno ni šlo. Pri hiši sta namreč dve mazdi 6 mk2 (4 vratna 2.0 in 5 vratna 2.5).

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Grozno majhna luknja... 

Kaj na primer voziš zadaj, da ne moreš v avto dat? Me res zanima... 

 

Pred eno uro je NevLado napisal:

Grozna mala luknja? Modeeeel :D

Še TV-ja not ne dobiš. Pa če ti že novega dostavijo, pa starega na odpad/servis.

 

V veliki meri meni šteje uporabnost in res ne vidim, zakaj ne bi še šipe zraven dvignil, ko že kuferaum odprem.

To je še hujši no-go, kot je SUV.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Neko Nedeljo k jutranji maši v cerkev prikoraka Polde. Župnika je skoraj kap. Polde poprej svoj živi dan ni prestopil praga Božjega hrama. Maša je bila lepa, in ko so verniki zapuščali cerkev, je župnik, vidno presenečen, pristopil k Poldetu: - "Človek Božji, saj ne morem verjeti, da sem le dočakal dan, ko boš začel stopati po Božji poti... Kaj te je spreobrnilo?" Polde potiho pove: - "Veste, pred tedni sem si kupil klobuk. A vendarle sem ta, precej drag klobuk, nekje izgubil. Vedel sem, da ima Lojze enak klobuk. Ker on redno hodi k maši, sem pomislil, da bi mu med mašo klobuk ukradel. V cerkvi ga ne more imeti na glavi in sem pomislil, da ga pustil zunaj... takrat pa bi ga jaz vzel..." Župnik pretreseno: - "To je vendar greh! A vendar vidim, da ima Lojze klobuk na glavi, se pravi, da ga nisi vzel..." Polde potiho: - "Veste, ko sem vas poslušal med pridigo, ko ste govorili o 10 Božjih zapovedi, sem doumel, da ne rabim ukrasti Lojzetu klobuka..." Župnik, zdaj s solzo sreče v očeh: - "Aha, torej te je zapoved 'Ne kradi' prepričala da je bolje biti brez klobuka, kot pa se za veke vekov cvreti v peklu?" Polde ponižno: - "Priznam Oče, da ni bilo čisto tako. Ko ste omenili zapoved 'Ne želi si bližnjega žene', sem se spomnil, kje sem klobuk pozabil..."
    • Ni smešno. Ni in ni smešno. Vsaj ne lastnikom Fordov...
    • Ne rabiš. Zjebeš zdravstvo, celo javno upravo in vse ostalo. Folk je razpiz..n,a važno je, da so "naši" gor. Tudi, če bodo morali jesti travo. In hodili k FB doktorjem na pregled. 😊
    • Drugače pa preizkušena diktatorska fora, ki deluje: Za uspešno naskakovanje/ohranjanje oblasti učinkovito pomaga strašenje ljudi z zunanjimi in notranjimi sovražniki, recimo migranti in Milanom. Če že ne obstaja resna grožnja, se jo je pa treba izmislit in potem laž ponavljati in ponavljati in ljudje začnejo verjeti, da je res...  To je nekoč podučil sam Ivan svojega sodelavca ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.