Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Aja sem slabo bral sem mislil da so predebele pa sem te malo zezal. Jeba je ker tako malo tudi rezati ne moreš vstran


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

Ploščice so komplet 2mm nižje (gladke so 25cm, te s teksturo so pa 24.8cm)in se fuge z drugini nikakor ne polovijo...v 3 vrsti je že pol centima razlike v fugah. Bodo poslali nove je že zmenjeno sam mal bo za počakat. Jaz dodatnih stroškov ne bom imel.

 

Vaše rešitve so use mal šalabajzarske, pa brez zamere

Čak malo.

Ploščica je recimo dolžine 60cm širine 20cm, višine pa 0.5cm.

 

Ti pa si v razlagi zamenjal višino s širino, za to ti pa vsi pravimo, da malo več lepila naflocaj. 😉

Popravljeno od godlike
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maja potato tomato...0.5 bi bla bolj debelina 🤣

pred 26 minutami je mazdaman napisal:

Aja sem slabo bral sem mislil da so predebele pa sem te malo zezal. Jeba je ker tako malo tudi rezati ne moreš vstran


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bi moral dodajat. Ker že položene so 25cm 😅

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kako, da ne moreš z malo debelejšo fugo tole ujet? Dej sliko kako to zgleda pa kake maš zdej? Jaz sem enkrat reševal tako, da sem te z vzorcem zamaknil na polovico prejšnje ploščice in je zgledalo zelo inovativno. Je pa res, da so bile v ravni črti in nisem delal vmesnega vzorca.

 

Je pa seveda druga resnica, da na terasah, stopnicah ipd lahko daš več "umetniške" svobode medtem, ko je kopalnica pa malo bolj delikatna in, ko čičaš na WC-ju in gledaš ploščice najdeš vse napake tud tiste najmanjše. 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam slike kako je zgledalo, ker je keramičar že vse sploščice dol pometal prej k sem prišel domow. Lahko ti pa dom postavim obe ploščici skupaj, poravnam spodnjo fugo pa boš videl razliko.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Ma jeba, k je kopalnica in verjetno hočeš imet čim ožje fuge? Kle se bo res videlo, ker je razlike kr precej. 🥺

Ploščice so že vrnjene in je že vse zmenjeno. Čakam nove. Stroškov jaz ne bom imel. Porabljen/uničen paket tudi krijejo.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Nisi slikal nisi jedel.... 😁😉

 

Mal prepozn za to, ti pa lohk mal kasnej drek poslika za dokaz. 😄

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

 

Mal prepozn za to, ti pa lohk mal kasnej drek poslika za dokaz. 😄

Po dreku ne bomo vedli kaj je jedel 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 26. 1. 2024 ob 13:17 je Tilen5 napisal:

20240124_203539.jpg

Smo tudi že imeli ta problem-ne moreš nič,k ne paše nikakor,pa če še tako obračaš...jeba,k tud jokanje ne pomagain ti projekt čist zaštopa🥺

Imam tako sedaj doma tri različne kalibre,vse kar je ostalo od vseh hodnikov in stopnišč istega tipa ploščic na rezervi,pa je tega toliko,da bo za ponucati za tla za delavnico...en kliber za pas med vrati in pas vse okoli ob zidu,drugi za cokel,tretji pa za "na karo" po tleh,in bo čist OK😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel en avto na avto.net ogledan in nameraval zdajle poklicati ter opraviti ogled, ko grem popoldne v MB regijo. No in zdaj ni več oglasa, skratka nagrajen za odlašanje, kapo MI dol, vsa čast, hehe.

 

NAUK ZGODBE; cagaw fnt še nkol ni pr punci spaw. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Bini napisal:

Nič takega..... Kolega je pa komaj, komaj po 4ih mesecih svojega BMW 5tko disel prodal! Je moral spustit ceno na podn, da so spoh poklical..... :nevem:

BMW naftarji niso na dobrem glasu, v skrajnem primeru se celo vnamejo med vožnjo. Tudi jaz sem se s prodajo svojega 320d konkretno namatral ter na koncu pod realno ceno ga prodal.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.