Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hm,hm,?udna ta stvar z dekleti.A jih niste dovolj crtali?Da niste mogo?e v vnemi za svojimi jeklenimi konji?ki

pozabili nanje? :whatever:

Sej bo po Novem letu bolj?e. :D:jupiii:

 

Men je skoz govorila da se po?uti ful varno pri meni in prijetno(prej?n tip jo je tepu), pa da ful u?iva,... Na konc mi pa prbije, da ni ?e prebolela vsega kar ji je naredu??WTF... ?e bi jaz dobu 100krat bol?o stvar kot sm jo imel jo zihr neb pol kr spustu,... Itak vem da ji bo ?e ?ou, mi je bo?i?ek v?erej povedal :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to kar se ?enskam plete po glavi, nebomo mi mo?ki nikoli vedeli, pa sicer je ?e danes zjutra bil klic, polno opravi?evanja solz pa takih norij. vglavnem brezveze. pa v?eraj sem se imel ziher bol?e sam kot pa z njo :D:P:bravo:

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm,hm,?udna ta stvar z dekleti.A jih niste dovolj crtali?Da niste mogo?e v vnemi za svojimi jeklenimi konji?ki

pozabili nanje? :whatever:

Sej bo po Novem letu bolj?e. :D:jupiii:

 

 

Joj Alex, kaj bi dal, da bi bila situacija tako enostavna. V?asih ni? ne pomaga pa ?e se ?e tako trudi?, bo ?e na?la vzrok pa ?e je ?e tako banalen... oziroma bolj k je banalen bolj je zanjo pomemben, ?al.

 

Vse je bolj podrejeno temu al ma? sre?o al je pa nima?... je pa zanimivo, kako ve?ino bolj privla?ijo razni nebodigatreba nasilne?i, pre?u?tniki, odvisniki, kreteni, barabe in raznorazna ?efurija* vseh vrst. Kot, da rade u?ivajo v tem, da ga poskusijo spreobrnt in postavit na bolj normalna tla. Kot, da jim je poslanstvo, da je treba mo?kega oblikovat po svojih ?eljah in potrebah. In taki, ki so pa? ?e "oblikovani" so ?al premalo zanimivi. :(

 

 

 

*?efurija=na?in obna?anja, da ne bo nesporazumov in rasizma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,pol mi rocker-ji nimamo teh problemov,ker smo po naravi "barabe"-bad guys. :P

Pa ?e kitaro znamo igrat.In je dobitna kombinacija.Pol pa nimamo problemov z dekleti. :D

Ker itak imamo ?e "ljubico",sicer leseno,ni pa ni? nevarna...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... x-mas ...

iks-mas?

krat-mas?

a? -mas?

:ne vem: -mas

 

sicer vem v ?em je fora, ravno zato je ne razumem.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje je to vse mal speljanka besed in vizualnega prikaza znaka x, ki zgleda kot kri?.

 

Se pravi x = kri? = cross

 

najbolj je znan kristusov kri? oziroma cross of christ

 

in zgleda, da je pol to ta povezava christmas=crossmas=x-mas.

 

le kdo bi vedel :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, saj sem napisal, da vem v ?em je fora.

 

BTW, meni je bolj znan Andrejev kri?. Pomeni to zame Andrej-mas? :hohoho:

 

Ko smo ?e pri kri?ih:

 

pride busanc na bol?ji trg in zagleda tam enega ki prodaja kri?e. Pa ga vpra?a:

"Kol'ko ovaj plus?

Prodajalec mu odgovori: "2,5?"

Busanca pa ?e zanima:

"A kol'ko ovaj sa gimnasti?arom?"

 

:D:bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne sme? nam klele vicov pravt... to je tema za zjokat in ne za smejat :D

 

Sam ?e ve? o ?em je fora... zakaj pa ne razlo?i?, ker tist kar sem jaz napisal je blo zgolj ugibanje, ki mi je najbolj logi?no... ?e pa dr?i pa ne bi vedu :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, to je to. za zjokat. res.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er se pelm po AC od Razdrtga, prot LJ, pa je bla bolj ?voh vidljivost in kar naenkat zagledam A6, ki se pelje po mojem pasu, ene 20 m pred mano, obrnjen v kontra smer, pa brez lu?i! :whatever:?zmeden?:o

 

Pogledam mal bolj?, pa vidm d je nalo?en na neke sorte vle?no (via Romania), ampak u kontra, kar redko vidim! No pol mi je relativno odleglo! :bravo::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj bi se sploh obremenjeval s zenskami ... toj skoda cajta

 

 

hehe sj point je to, da se s temi stvarmi nebi smeli sploh obremenjevat...ljubezen /zaljubljenost/ love-related ?ustva bi itak mogla bit spontana, vse skupaj pa ljudem v veselje in ne v breme.....probleme si delamo sami, ker se ne znamo zment kaj mamo s kom, kaj nimamo, ker ?e bi se znal poment bi hitro vidl kaj se kje dogaja in bi si marsikaj prihranli..... je pa res, da prazniki ravno niso pravi ?as za kake ljubezenske drame.....sploh kar se varanja ti?e, prekinitve zvez in teh zadev....fantje ne vseh punc metat v isti ko?, tko k punce ne smemo vseh fantov v istega metat...?e se ne bomo pustil presenetit je koj vseeno ?e takoj nehamo ?ivet! ?koda cajta je it na en “revenge“ in lamat srca okol...to pa je res totalna ?koda ?asa....

tko...da ?e jest mal pojamram-pogre?am pogovore...o pomembnih stvareh....aja pa bolana sem ?e par dni skup pa se mi nikamor ne odvle?e tale zama?en nos grrrrrrrrr

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe sj point je to, da se s temi stvarmi nebi smeli sploh obremenjevat...ljubezen /zaljubljenost/ love-related ?ustva bi itak mogla bit spontana, vse skupaj pa ljudem v veselje in ne v breme.....probleme si delamo sami, ker se ne znamo zment kaj mamo s kom, kaj nimamo, ker ?e bi se znal poment bi hitro vidl kaj se kje dogaja in bi si marsikaj prihranli..... je pa res, da prazniki ravno niso pravi ?as za kake ljubezenske drame.....sploh kar se varanja ti?e, prekinitve zvez in teh zadev....fantje ne vseh punc metat v isti ko?, tko k punce ne smemo vseh fantov v istega metat...?e se ne bomo pustil presenetit je koj vseeno ?e takoj nehamo ?ivet! ?koda cajta je it na en “revenge“ in lamat srca okol...to pa je res totalna ?koda ?asa....

tko...da ?e jest mal pojamram-pogre?am pogovore...o pomembnih stvareh....aja pa bolana sem ?e par dni skup pa se mi nikamor ne odvle?e tale zama?en nos grrrrrrrrr

 

:bravo:

Catya, bi se ti poro?ila z mano??? :rozico::D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,..Boj?a se ne sme preve? resno jemat,...mene je ?e vsaj 3x zasnubu :hohoho:

 

 

Va?i?ka sramezljiv:hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,..Boj?a se ne sme preve? resno jemat,...mene je ?e vsaj 3x zasnubu :hohoho:

 

pa najbr? ?e ni bilo zadnji? :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.