Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Za Ajvarjevo lubico :rozico: Dr?im pesti, da bo vse OK in bo ?imprej spet doma.

 

Jest pa jamram, ker sem ?ist evfori?na, ker ho?m novo Nokio, ker jo ?e majo pri Mobitelu, ker se vsi hecajo z mano, ker mi no?e noben povedat, kdaj bo na voljo :(

Jutri ob pol 6ih zjutri za?nem te?it po vseh mobitelovih centrih :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da bom danse zvedu, ?e jo bodo popravl, kdaj in kako.

Druga?e pa jo boli kompletna desna noga in od kolena navzdol nima reflexov in na stopala sploh ne ?uti. :(

Bom povedal, da jo pozdravljate jo grem danes popoldne mal pogledat(spet bo trpel fu? <_< ).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da bom danse zvedu, ?e jo bodo popravl, kdaj in kako.

Druga?e pa jo boli kompletna desna noga in od kolena navzdol nima reflexov in na stopala sploh ne ?uti. :(

Bom povedal, da jo pozdravljate jo grem danes popoldne mal pogledat(spet bo trpel fu? <_< ).

 

 

u bad tole :( kaj se ji je pa sploh zgodilo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tut ena tragi-komedija, pa ?e Murko je prisoten v studiu, ne smete zamudit! :danzoman::hohoho:

 

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/tre...arna-slava.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tut ena tragi-komedija, pa ?e Murko je prisoten v studiu, ne smete zamudit! :danzoman::hohoho:

 

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/tre...arna-slava.html

 

tole si v napa?no temo prilepil, ker je bila prava humoreska :P ko ?e misli?, da ne morejo ni?je, nas napade Murko in nekaj njegovih "pomo?nikov", ki so prepri?ani, da so umetniki vrhunskega formata.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u bad tole :( kaj se ji je pa sploh zgodilo?

 

V bistvu jo je na izi za?ela cela noga bolet, pol se je bole?ina "selila" od stagna do stopala in nazaj.

Nikamor ni sko?ila, padla, al pa da bi se sploh kakorkoli udarila.

V?eraj je ?la na magnetno, in do sedaj ji ?e niso ni? povedali, kaj bodo nardil, ima pa neke izrastke (hernijja al nekaj podobnega se imenuje :ne vem: )na 4 vretencih od tega na enem ve?jega, ki ji pritiska na ?ivce.

V glavnem faza ?akanja, samo mora bit nekaj, ker na magnetno je pri?la v cca 1,5 dneva, druga?e pa te tenstajo cel teden.

Je pa res da so njenega mlaj?ega brata letos v treh dneh 2X operirali, fotra ?e 2X operirali, mamo 1X, to imajo zgleda v familiji :ne vem: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu jo je na izi za?ela cela noga bolet, pol se je bole?ina "selila" od stagna do stopala in nazaj.

Nikamor ni sko?ila, padla, al pa da bi se sploh kakorkoli udarila.

V?eraj je ?la na magnetno, in do sedaj ji ?e niso ni? povedali, kaj bodo nardil, ima pa neke izrastke (hernijja al nekaj podobnega se imenuje :ne vem: )na 4 vretencih od tega na enem ve?jega, ki ji pritiska na ?ivce.

V glavnem faza ?akanja, samo mora bit nekaj, ker na magnetno je pri?la v cca 1,5 dneva, druga?e pa te tenstajo cel teden.

Je pa res da so njenega mlaj?ega brata letos v treh dneh 2X operirali, fotra ?e 2X operirali, mamo 1X, to imajo zgleda v familiji :ne vem: .

 

Uff, s hernijo ni ?ale, zoprna zadeva in predvsem bole?a... ?e se le da na kak?en na?in, se naj proba izognit operaciji, v?asih pa ni druge... :(

Dr?im pesti in lepo jo pozdravi od vseh nas treh.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf,jaz z mojo anteno res nimam sre?e.Potem,ko so mi jo dvakrat ukradli,sem jo sedaj "zalimal" z Locktidom.Vse lepo in prav,?e mi ne bi vnet in "prijazen" gostitelj na smu?anju ?istil sneg iz avta z metlo (bilo ga je skoraj pol metra na njem) in mi mimogrede odlomil ?e nosilec antene in anteno.Rekel je,da je pa? ni videl,ker ni ?trlela iz snega in da ni ?e videl take majhne. :(

In potem mi je prijazno namignil,da se je verjetno samo od?ravfala in jo bom lapo popravil. :angry:

Mar bi pustil meni to opravilo.Pa ?e u?ival bi ob tem.

Ni?,bo treba to nekako popravit. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj sva na istem glede antene...

sem enkrat vprasal na servisu kok to stane (se pravi tista plastika kjer pride antena) in me je hitro minilo...

tko al tko ne poslusam radia, ker je vecina radio postaj za debile

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa mam zadi desno zgleda konkretno zvito neki na podvozju (ko je guma in feltna dol z avta gre ravno ko sulica), ker mi guma ful fel?a, no in zdele sm ?zmeden? porajtu d na desni zadnji gumi nimam skor ni? ve? profila, na levi ga je pa ene 4 mm al pa ?e ?ez. :whatever: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj sva na istem glede antene...

sem enkrat vprasal na servisu kok to stane (se pravi tista plastika kjer pride antena) in me je hitro minilo...

tko al tko ne poslusam radia, ker je vecina radio postaj za debile

 

Sej jaz tudi ne poslu?am radia.Samo je antenca bolj za okras.Jo bom probal zalepit nazaj z kakim super lepilom. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prokleti boti kok jih je na forumu, o?itno jih bo imel vsak dan ve? svoje nami?ljene RD-je! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi tudi imel neko minimalno anteno (?e ?e mora bit). Radia ne poslu?am sploh. 20GB muzike na iPodu.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi tudi imel neko minimalno anteno (?e ?e mora bit). Radia ne poslu?am sploh. 20GB muzike na iPodu.

 

nam so dal na popravilu ko smo zlamal originalno dal eno ko ma okol 10cm pa ?e noro lovi :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sedaj bom pa ?e jaz malo pojamral :(

Zadnji? sem se odlo?il preventivno narediti optiko na moji 6ki, ?eprav ni ni? vlekla v stran ali radirala gume. Imam pa? nove gume in vsake toliko ?asa je to potrebno narediti. Pridem k ?panu, avto gre na dvigalo in ugotovijo, da imam luft pri levem sprednjem kon?niku :blink: in da je potrebna zamenjava (optika seveda odpade) :( .

Ok, naslednji dan nabavim nov kon?nik, fantje ga v par minutah zamenjajo, avto gre na optiko, izmerijo zadevo in potem ?ok: "Gospod, kaj pa je bilo z avtom? Sprednje levo kolo je 1 cm za prednjim desnim in leva roka je malo zvita ?zmeden? "

No, danes grem po novo roko in zopet nazaj. Upam, da bo vse ok <_<.

Nimam pojma od kje je to, saj nisem imel nobenega karambola, pa tudi kak?nega udarca v ta del se ne spomnim... In ves ?as se je avto popolnoma normalno peljal in ni bilo niti najmanj?ega znaka, da kaj ne bi bilo v redu... :(

 

Evo, pojamral sem :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko je bila nova je iz tovornjaka padla <_<

 

Mah, pojma nimam. Avto je iz Italije in kupljen pri Interclassu. Lahko, da je bil tam kaj zaleten, samo dvomim, ker se pod havbo popolnoma ni? nikjer ne vidi. Vse izgleda BP, nobenega znaka, da bi kaj bilo. :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ni blo kaksno bolj brutalno srecanje s plocnikom?

 

 

?ist mo?no, ?e prej pri Italijanu, pri meni ne :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.