Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

U?er me je (no bl Dragota) hotu 1 teli?ek za homologacije n?ponat, v bistvu mastno zaslu?it - mamumujebm! :angry2::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj ''novi'' odbija?:

Objavljena slika

 

 

 

 

U?er me je (no bl Dragota) hotu 1 teli?ek za homologacije n?ponat, v bistvu mastno zaslu?it - mamumujebm! :angry2::harhar:

 

Kako pa in ?esa se je treba pazit glede natega pri homol.??

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja merkat mor? pr raznih majstrih (homolomo mimo vrste) da ti ne poberejo preve? za tovrstno uslugo! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?el v Ikeo zamenjat vrata, a sem ?el na izlet - v Avstriji je praznik...Objavljena slika

 

No je pa ljubelj zakon za vozit :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti tale Ikea bo pa tebe kr drago pr?la :ne vem:

 

neprecenljivo...a misl? da je bla pocen druga???

Kje si ti Boss - ze pancertanz ple?e???? :ljubezen:

 

Labi 45 minut nov rekord cez ovinke... :dudek: in to z vrati notr... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa je?

 

v sekundi sem imel izbiro ?elno tr?enja ali skale...izbral sem slednje...prva desna obesa in feltna kaput.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v sekundi sem imel izbiro ?elno tr?enja ali skale...izbral sem slednje...prva desna obesa in feltna kaput.

 

O fak a ti si mel tud tak primerek. Men je v?eri ena babnica s telefonom na u?esu zapeljala brez ustavljanja iz neprednostne in ko je to vidla je zabremzala tako, da se je ustavla direkt na mojem pasu. Sem ?lajfal na polno in se ustavil cca pol metra pred njenim bokom.

 

Sem ?el ven in poljubil gume, ker ?e bi mel zimske bi zdele jamral tko kot ti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak a ti si mel tud tak primerek. Men je v?eri ena babnica s telefonom na u?esu zapeljala brez ustavljanja iz neprednostne in ko je to vidla je zabremzala tako, da se je ustavla direkt na mojem pasu. Sem ?lajfal na polno in se ustavil cca pol metra pred njenim bokom.

 

Sem ?el ven in poljubil gume, ker ?e bi mel zimske bi zdele jamral tko kot ti.

 

Jaz mam zimske sam tle ni blo okol gum - zanimivost, guma popolnoma cela....udarec direkno ?eln v feltno ko sem ze probal nazaj ostro levo, a sem bil ze pri pal?kih....top in zvilo obeso...na odbija?u pa le rahla praska

 

Sre?a? kot veste nimam rezervne...:) po jajcih s ?ipo dol da sem poslu?al, s tresujo?im volanom in volanom cca 60 stopinj zamaknjenim v levo sem se spustu do Kranja do zavarovalnce, pol pa sam zapeljal na avtovleko :bravo:

Na videz nic a guma ko zadaj pri fi?kotih :)

Objavljena slika

Objavljena slika

 

najbolj zalostno - pla?a? sam, ?e idiot ?e odpelje naprej, premalo je bilo ?asa za vse...lovit ga pa nisem mislu takle

 

nadomestni avto clio Storia 1.2 75KM (Symon greva na grobnik? Clio cup? ) :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nadomestni avto clio Storia 1.2 75KM (Symon greva na grobnik? Clio cup? ) :bravo:

 

Ajde! :P

 

Fantje vse od Francozov kar nima oznake RS me ne zanima. ?e bi za tak denar dobil tako mo?nega in obenem var?nega Japonca, da ?e ni rjav bi ga vzel. :blush: Tako je pa naneslo, da sem se?tel pluse in minuse in najve? za tak denar dobil pri RSu. ?e bo kaj ?lo se bom pa? tola?il s tem, da stereotipi dr?ijo, ?e bo vse delalo pa ?e bolje. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, kok pa ma? ?koda, bemumast, a to zavarovalnca krije, al bo? v neki meri samopla?nik? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, kok pa ma? ?koda, bemumast, a to zavarovalnca krije, al bo? v neki meri samopla?nik? <_<

 

? mno?ilnik bo v tiso?ih, ker je zvito vse + sama feltna ni pocen

Jah 1% odbitne fran?ize 315? sam se za mal zdi....pa ni druge, nimam nobenga prijavt....(se javi?) :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.