Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ja, pa pri tem sm stoposto da so avstrijski maherji velik bl dosledni in zverzirani kokr pa na?i! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narobe so mi povedal <_<

 

 

75.c ?len

 

(pooblastila upravljavca cestninskih cest in cestninskih nadzornikov v zvezi z nadzorom)

 

(1) Pri izvajanju nadzora ima upravljavec cestninskih cest pooblastilo slikovno snemati vozila na kateremkoli delu cestninske ceste za namen identifikacije registrske ozna?be vozila in ugotavljanja pravilne uporabe vinjet.

 

(2) Cestninski nadzorniki imajo pri izvajanju nadzora naslednja pooblastila:

 

? prepre?iti vozniku prehod cestninske postaje brez prevzema dokumenta za pla?ilo cestnine na cestninski postaji in/ali pla?ila cestnine ali elektronske registracije tega prehoda;

 

? ustaviti vozilo cestninskega zavezanca z dajanjem predpisanih znakov, na na?in in po postopku, ki ga predpi?e minister, pristojen za promet, v soglasju z ministrom, pristojnim za notranje zadeve;

 

? ugotavljati pravilno namestitev in uporabo vinjete;

 

? ugotavljati pravilnost namestitve, uporabe in delovanja elektronske naprave za cestninjenje na vozilu;

 

? ugotavljati pravilnost elektronske registracije pri pla?evanju z elektronsko napravo za cestninjenje na vozilu;

 

? zahtevati od voznika, da poka?e vozni?ko ter prometno dovoljenje ali drug dokument za ugotovitev istovetnosti cestninskega zavezanca;

 

? zahtevati od voznika, da predlo?i vinjeto, dokument za cestninjenje in/ali dokazilo o pla?ilu cestnine;

 

? izlo?iti iz prometa vozilo v primerih iz prvega odstavka 75.? ?lena;

 

? nalo?iti vozniku, da zapelje vozilo do najbli?jega po?ivali??a ali druge primerne povr?ine, in na vozilo namestiti tehni?no napravo, ki prepre?uje nadaljnjo vo?njo s tem vozilom;

 

? zahtevati od voznika, da ravna v skladu s tem zakonom.

 

(3) Upravljavec cestninskih cest in cestninski nadzorniki morajo pooblastila v zvezi z nadzorom nad pla?evanjem cestnine izvajati v najmanj?em obsegu, ki je potreben za izvedbo nadzora, in tako, da v ?im manj?i meri posega v pravice voznika in potnikov v vozilu ter njihovo zasebnost.

 

(4) Policija je v okviru svojih pristojnosti dol?na nuditi pomo? cestninskim nadzornikom pri nadzoru nad cestninjenjem, ?e cestninski zavezanec ovira ali onemogo?a nadzor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr mulci Dom?alski! :angry:

Se peljem proti Dom?alam in na plo?niku vidim mularijo s pirotehniko. Okej, ne vem kaj jim je bilo, nakar vr?ejo pred mene na sredino voznega pasu neko gore?o baklo in wuuuuu? ogenj, sredi ceste cel kres bum bam! Sem komaj odvila mim...

Ampak po?utila sem se pa ko kaskaderji, k grejo ful gas skozi ogenj :D

 

A druga?e bi se lahko kaj zgodilo, ?e bi povozila tisto stvar? ?e ne bi ni? pu??alo... :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo po gasu in ?imhitreje ?ez, pa tud ?asa ne bo imel, da bi kej za?gal :P

Mal off topic :P Kaj pa ti po Dom?alah i??e? :) najprej v kranjski za jerotom ?pijuni? potem pa ?e tle za nami. A se te moramo kaj bati :hohoho:

 

Ja sej to sem tut razmi?ljala, da bi dala ful gas. Ampak sem ?e tako ali tako bila over omejitev. O jest divjak! :D

 

Uuuu, po Dom?alah in okolici po?nem jest same divje stvari :hudicek: Pazi se me... :hohoho:

 

Zdej grem pa Jerota lovit :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo spet, pa kaj je to narobe.Takoj, ko zapade sneg me ASF zajebava. Spet grem v levi ovinek pa se na desni strani lu? pri?ge in obratno... :angry:

 

Pomoje je ?as da spet zamenja? avto. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss kupi? mazdo 3 in s tem nima? te?av :jezicek:

A te re?i se ne da ugasnit al sklopit nekako!!'

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm...zanimivo, da se kontra pri?iga, ampak ?trom je ?trom :whatever: ...tale napaka bo zihr odpravljena pri remakeu, oz. kasnej?em letniku, tako da nikol v life ne kupim rabljenega oz. novega avta prvo oz. drugo let ko ga za?nejo proizvajati. Sej se malenskosti ampak ?ivce ti lih tko po?rejo :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo spet, pa kaj je to narobe.Takoj, ko zapade sneg me ASF zajebava. Spet grem v levi ovinek pa se na desni strani lu? pri?ge in obratno... :angry:

 

A sem kaj v tehnik zamudil? Kaj pa je to ASF? A ni to ASR?

 

To naj bi bila avtomatika proti zdrsu pogonskih koles in ni ni? narobe ?e to deluje v ovinku, ali celo naravnost. Pa? pomeni, da posku?a eno od gnanih koles zdrsniti in ga avtomatika zabremza.

 

Torej mislim, da ni ni? narobe s tvojim ASR.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo spet, pa kaj je to narobe.Takoj, ko zapade sneg me ASF zajebava. Spet grem v levi ovinek pa se na desni strani lu? pri?ge in obratno... :angry:

 

Stari, to je pribli?no tako kot pri ?enskah, ko ti re?e pejt levo in ka?e desno. To je tud pr njih serijska napaka in ni? ?udnega, da je pri avtih tud... Konec koncev je Mazda ?enskega spola :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem kaj v tehnik zamudil? Kaj pa je to ASF? A ni to ASR?

 

To naj bi bila avtomatika proti zdrsu pogonskih koles in ni ni? narobe ?e to deluje v ovinku, ali celo naravnost. Pa? pomeni, da posku?a eno od gnanih koles zdrsniti in ga avtomatika zabremza.

 

Torej mislim, da ni ni? narobe s tvojim ASR.

 

ASF je to da ti avto posveti v tisti ovinek kamor ima? zavito oziroma zavija?, to si verjetno opazil na kakem kri?i??u, ko si videl kako meco al pa bmw ko mu je svetila samo ena "meglenka", potem pa je ?e ta po?asi ugasnila.

 

To nima veze z pogonom ali zavorami.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo spet, pa kaj je to narobe.Takoj, ko zapade sneg me ASF zajebava. Spet grem v levi ovinek pa se na desni strani lu? pri?ge in obratno... :angry:

 

Boss to je anti-divjak opcija da vidis kdaj te bo iz ovinka vrglo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.