Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dobil odlo?bo za vrtec.

 

Prvo: kje je varstvo podatkov? vsak kreten ve kaj vse imam/nimam. dobi? lep seznam in zraven je celo stanje na TRR. Prekleta dikatura.

 

Drugo: Mojo Mazduro so ocenil na 12.000!!!!! ? Jaz jo imam na Avtonetu za 9 pa niti pokli?e noben. Pa je rekla gospa na CSD da je to eurotax cenitev. Pi*ka jim matrna kak Eurotax? ?e je Eurotax xxx ? potem avto vedno lahko proda? za xxx + 1 ali 2 k ve?. Septembra spet vlagam vlogo, avto bom pa na psa prepisal, kreteni.

 

Kje smo mi pristali....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav...sej tole je sedaj sistem v katerega prehajamo...ti si po?ten dr?avljan, ima? avto za toliko in toliko denarja, ipd. in ni? ne skriva?, nisi izkori??al sistema in sedaj ga bo? nasrkal.....ogromno jih je pa izkori??alo, imelo par nepremi?nin, par avtov, prikazovali so se ni?le in so dobili ?e zastonj vrtce in vse te ugodnosti, sedaj jim je pa itak vseeno za vrtec ?e ga bodo pla?evali, ker denar imajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa je vsaj kak?en dr?avni dele? noter.

 

Delez je 100% :)

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav...sej tole je sedaj sistem v katerega prehajamo...ti si po?ten dr?avljan, ima? avto za toliko in toliko denarja, ipd. in ni? ne skriva?, nisi izkori??al sistema in sedaj ga bo? nasrkal.....ogromno jih je pa izkori??alo, imelo par nepremi?nin, par avtov, prikazovali so se ni?le in so dobili ?e zastonj vrtce in vse te ugodnosti, sedaj jim je pa itak vseeno za vrtec ?e ga bodo pla?evali, ker denar imajo.

 

Dvignili bi DDV za 1% tako kot je planiral jankovi? pa bi najbol vsekalo po tistih ki majo najbolj, zdej so najbolj udarili po poslu?nih in po?tenih ter po socialno ?ibkih, javnega sektorja ne bodo premaknili, ddv je pa neizogibno dvignit ?ez leto dve za 2-3%...

aH ja, se ?e kolca komu po pahorju in malem delu? Raje delam na avtorsko za 10e manj, pa da najebemo vsi, kot da se vse offloada na tiste ki nimajo sindikatov. :(

 

Kri?ijo itak samo tisti ki imajo dovolj za jest da jim od lakote niso ope?ale glasilke METAFORI?NO.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je***ti redarstvo... grem se zment na RTV za neipla?ilo ?tudentskih ur, sam 20min sem bil notr pa ?e fa?em redarstvo. No zdej dobim nakazan manjkajo?ih 80? od tega gre 60? redarjem :vskalo:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj to?no je tukaj narobe? a ?e za 20 minut parkira? pa lahko parkira? kjer ho?e??

 

Vem da ne. Amapak ne ?ivce mi gre ko samo za 20 min. zginem pa me pohopsajo. Zadnji? ko se mel zobarco popolnoma ista situacija ampak ?ist druga lokacija. Parkiram med kolono 4-5 vozil, ko se vrnem ?ez 20 min. samo ?e jaz tam z polo?nco za brisalci...

 

Najbol me pa zanima kaj je z ostalimi ki so kar zginil, nemorem niti pre?ekerat ?e so tut oni dobil kazn, ali so se speljal pravo?asno <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkeru sm v neko ?udno ulco zraven rtv-ja, kjer sem ve?krat parkiru tudi po 4-5ur pa me niso poj**al. Prvi? sem pa parkeru zraven biv?je ?ole (kjer mam ?ezmer zobarco) pa so me tut zdaj za 20min prvi? pojebal :ne vem:

Saj pravim da mam neko ?udno nesre?o :zvizga:

 

Ja pa kazen je o?ino 120?.. prvi? je blo ''samo'' 80? <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav...sej tole je sedaj sistem v katerega prehajamo...ti si po?ten dr?avljan, ima? avto za toliko in toliko denarja, ipd. in ni? ne skriva?, nisi izkori??al sistema in sedaj ga bo? nasrkal.....ogromno jih je pa izkori??alo, imelo par nepremi?nin, par avtov, prikazovali so se ni?le in so dobili ?e zastonj vrtce in vse te ugodnosti, sedaj jim je pa itak vseeno za vrtec ?e ga bodo pla?evali, ker denar imajo.

 

Na tak na?in se spodbuja avte na lizing, gnar pa doma v ?tunfu. In ?e si slu?ajno dobil tisti mesec ker pa? nisi vedel, na ra?un kredit za obnovo stanovanja in ga ima? na ra?unu, ti ga vrli CSD ?teje zraven in ti vi?a razred za vrtec. to da za ta denar pla?uje? kredo pa nikogar ne zanima, jasno.

 

Mah kradit kradit kradit in ?e enkrat kradit. ?e si po?ten nima? ni?.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tak na?in se spodbuja avte na lizing, gnar pa doma v ?tunfu. In ?e si slu?ajno dobil tisti mesec ker pa? nisi vedel, na ra?un kredit za obnovo stanovanja in ga ima? na ra?unu, ti ga vrli CSD ?teje zraven in ti vi?a razred za vrtec. to da za ta denar pla?uje? kredo pa nikogar ne zanima, jasno.

 

Mah kradit kradit kradit in ?e enkrat kradit. ?e si po?ten nima? ni?.

 

Ammmmm oba avta na lizing so mi steli.....se vedno je v prometni lastnim-uporabnik. Brez skrbi 'they know'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvignili bi DDV za 1% tako kot je planiral jankovi? pa bi najbol vsekalo po tistih ki majo najbolj, zdej so najbolj udarili po poslu?nih in po?tenih ter po socialno ?ibkih, javnega sektorja ne bodo premaknili, ddv je pa neizogibno dvignit ?ez leto dve za 2-3%...

aH ja, se ?e kolca komu po pahorju in malem delu? Raje delam na avtorsko za 10e manj, pa da najebemo vsi, kot da se vse offloada na tiste ki nimajo sindikatov. :(

 

Kri?ijo itak samo tisti ki imajo dovolj za jest da jim od lakote niso ope?ale glasilke METAFORI?NO.

 

Hehe, preberi si izlive Rada Pezdirja v v?eraj?njih financah okoli tega pol ti bo pa jasno, da s takimi loleki razumnih odlo?itev ?al ne bomo dele?ni.

 

Mater za 2% dvig DDV-ja pa vsi traumirajo kolk se bo vse podra?ilo in kaka groza bo. Nakar pa brihtol iz finan?nega ministrstva izjavi, da ?e se bo za 2% pove?al DDV bo to vplivalo na inflacijo za 2% oziroma se bodo cene dvignile za 2%. Matematika "par excellence", ?e pa vsak osnovno?olec ve, da se % tako ne ra?unajo in in da je to dejanski dvig za 1,666% in ravno tolik?en vpliv na inflacijo (oz, ?e malo manj?i, saj se spodnji DDV naj ne bi spreminjal).

 

Sicer zgleda, da sem pikolovski samo ravno tako neznanje in ignoranca prpeljeta, do ?isto napa?nih izra?unov.

 

Za la?ji izra?un bi nekoga z neto pla?o 1000?/mesec ta dvig 2%DDV v letnem merilu 200? oziroma slabih 17?/mesec z osnovno pla?o pa tam nekje 10? oziroma ?e bistveno manj, ?e je ve?ina nakupov hrane po zni?ani stopnji DDV. In to je pravilna porazdelitev saj bo tisti z ve?jimi dohodki in ve?jo porabo prispeval ve? od tistega z ni?jimi in to je bistvo socialne porazdelitve bremena.

 

Ampak najbolj mi pa nasmeh na ustnice privabi ta "skrb", da ja ne bi dvig DDV-ja vplival na inflacijo in kako bo to vplivalo na najni?je sloje. A ko je pa leta 2007, ko smo tolkli rekordno 7% inflacijo Majer vehamentno takrat zamahnil z roko in rekel, da ne bo ?rtvoval visoke gospodarske rasti na ra?un zni?anja inflacije je blo pa vse v redu. Pa je takrat tistih 7% veliko bolj udarilo po ?epu ravno najni?je sloje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater za 2% dvig DDV-ja pa vsi traumirajo kolk se bo vse podra?ilo in kaka groza bo.

Sej se nekak strinjam s tvojim postom, ampak dobro ve?, da bi eventuelni dvig davka spro?il enak plaz podra?itev kot jih je uvedba evra. Nikar ne misli, da bi na?i vrli trgovci samo dodali tista 2 %. ?al... Po?re?nost je huda bolezen.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se nekak strinjam s tvojim postom, ampak dobro ve?, da bi eventuelni dvig davka spro?il enak plaz podra?itev kot jih je uvedba evra. Nikar ne misli, da bi na?i vrli trgovci samo dodali tista 2 %. ?al... Po?re?nost je huda bolezen.

 

Se strinjam... samo kaznovat jih moramo kupci, ni druge.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkeru sm v neko ?udno ulco zraven rtv-ja, kjer sem ve?krat parkiru tudi po 4-5ur pa me niso poj**al. Prvi? sem pa parkeru zraven biv?je ?ole (kjer mam ?ezmer zobarco) pa so me tut zdaj za 20min prvi? pojebal :ne vem:

Saj pravim da mam neko ?udno nesre?o :zvizga:

 

Ja pa kazen je o?ino 120?.. prvi? je blo ''samo'' 80? <_<

 

Vau gara?na hi?a je celga 1,40 eura za 1 uro.........

Ra?unaci z redarstvom znese unim ko ?ihtajo cele dneve.

U centru pa uni na triciklih itak skoz kro?jo..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem tudi v?eraj na Vrhniki donil 120 EUR ?zmeden? svine voluharske, naj pakrking zrihtajo pol ko pa bo pa naj listke talajo. Upam da bo vsaj polovi?ka, ker polo?nica pride po po?ti.

 

Druga?e pa glede DDV....oni bi dvignili za 2 procenta ali 2 odstotka...to je razlika a ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne 2 procenta in 2 odstotka (odstotni to?ki) ni enako. :), mogo?e bi prej moral napisati namesto odstotka-odstotni to?ki :)

 

?e se ddv povi?a potem mora? starega od?teti in od tiste neto cene novega pribiti...enako je pri popustih.

 

Popusti so na neto ceno, se pravi neto+bruto, od?te?ej bruto in potem pribije? npr. 20% popusta + ddv na novo ceno. :blink: Mariskateri kupec direkt od bruto od?teje 20% ampak to ni prava cena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad v?eraj?ne/dana?nje no?ne mi uspel 'zamudit' ve? kot pol dana?njega dneva.. baje je bil lep, jutr pa bo sigurn spet ?ilorez za nikamor it :(

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mo?no upam ne da bo tud tkole son?ek kokr je biu dons ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh, verjetno ma? take probleme kot js na F-ki zadaj, bo treba distan?nike dat delat :)

 

Ah kje. Fora jev tem, da Scenic 1,9 letnik 2003, 2004 ima 300mm diske in 4 ?raufe. Novej?i imajo 5 ?raufov. Vsi ostali istega letnika pa imajo 280mm diske. In potem mi je dec dal taprave diske (ker sem poudaril, da morajo biti 300mm), ?eljusti je pa vzel ene od Scenica na zalogi brez, da bi pomislil zakaj poudarjam, da morajo biti od 1,9. No in za name?ek sem ugotovil, da dve desni. No vsaj plo??ice pa diske bom obdr?al, na zalogo. :D

 

Aja Scenic ima 1500kg, Clio pa 1100, verjetno se bremze zlepa ne bojo upehale. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa pri ve?jih hitrostih diski ?e zelo "kvalitetno" tresejo. :blush:

 

Ni? ?udnega, Mazda 6 kolikor vem ima kar majhne bremze. <_< Mimogrde, sem vohunil, pre?jni Megane RS in trenuten Clio RS imata iste Brembo ?eljusti in diske, 312mm, trenuten Megane RS pa celo 340mm pa zadaj 290mm (kar je ve? kot imam jaz spredaj serijsko). :aaaaa: F00ckin sh1t! :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.