Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pono? sem bruhu, pa ne ognja (o?itno sem moral neki tazga pojest) in dans sem sicer v pisarni ?e pred?asno, ampak pra?anje kok cajta mi bo zneslo, ker poleg tega nisem spal niti minutke! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal pred koncem slu?be pride majster naukol in mi re?e da jutri in sredo delam popoldne in kokr kol sm se hotu zment da mam ta teden popoldne ?e druge obveznoti in da nemorm delat popoldne me je tip kr konkretno ignoreru in sam zaklu?u pogovor s tem da morm delat popoldne in da ?e 1x nebo spreminju plana :angry2::vskalo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pono? sem bruhu, pa ne ognja (o?itno sem moral neki tazga pojest) in dans sem sicer v pisarni ?e pred?asno, ampak pra?anje kok cajta mi bo zneslo, ker poleg tega nisem spal niti minutke! :blush:

 

Za jutri potem ?e velja, ali bomo prestavil :unsure:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za jutri potem ?e velja, ali bomo prestavil :unsure:

 

Sej ?e bom dost po?ival, bom ju3 ?e kot nov in grem sredo zihr dewat, se pravi VELJA! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si prepri?an da se ne resitira ob servisu? :)

 

prav si mel, prevzel avto in je bc resetiran...

 

mi je pa majes zrihtal rezervno gumo :jupiii: (verjetno je zdaj nikol ne bom rabu sam ok, nikol ne ves)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prav si mel, prevzel avto in je bc resetiran...

 

mi je pa majes zrihtal rezervno gumo :jupiii: (verjetno je zdaj nikol ne bom rabu sam ok, nikol ne ves)

 

kok si dal za rezervno?kr bi jo tudi js rabu..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri men pa je super precizen (prejsnja 6-ka pa poraz), rezerva se prizge, ko imam notr manj kot 10l (ene 5-7)

 

Torej se ti pri?ge okoli 1000km, meni se ?e pri 850km pri porabi na BCju 6.0 ki ne la?e.... :ne vem:

 

?e dva jamranja:

Verona, situacije BEFORE:

levi pas Nissan Micra, za njo blendajo?a Dacia Duster

srednji pas - jaz

desni pas - 2 ?leparja

 

AFTER:

Levi pas Nissan Micra

srednji pas -levi del Dacia duster, jaz, ?lepar 1 - desni del

desni pas - ?lepar 2

 

nekaj v tem stilu

 

V petek bo treba pa spet h kiropraktiku, cars, planes.... <_< , da bom loh su na motor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej se ti pri?ge okoli 1000km, meni se ?e pri 850km pri porabi na BCju 6.0 ki ne la?e.... :ne vem:

 

js nimam teh problemov, zmeri se mi prizge tam okoli 250-300 km...potem pa tankam in mam mir naslednjih 250-300 km..hahahaha

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej se ti pri?ge okoli 1000km, meni se ?e pri 850km pri porabi na BCju 6.0 ki ne la?e.... :ne vem:

 

vceri se je rezerva prizgala pri ca. 90km remaining, tankal pa sem pri 35km remaining, note je slo okol 62litrov...

ne vem pa kok kilometrov sem naredu, ker nisem resetiral (od petka do pon. sem tankal 3x pa sem se zgubu v resetiranju :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vceri se je rezerva prizgala pri ca. 90km remaining, tankal pa sem pri 35km remaining, note je slo okol 62litrov...

ne vem pa kok kilometrov sem naredu, ker nisem resetiral (od petka do pon. sem tankal 3x pa sem se zgubu v resetiranju :) )

 

jaz sem ?e naredil 110km z lu?ko in jutri je prva pumpa direkt z letali??a na avtocesti ?ez 25km - ampak se ne bojim, ker bom tankal pri 1000km ob porabi 6.....prehitro se pri?ge sigurno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem kej spregledal al so prometni predpisi druga?ni ko pada de? oziroma obstaja neko pravilo, da je ob de?ju na AC obvezno treba it na levi prehitevalni pas, tudi ?e je vozni popolnoma prazen. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem kej spregledal al so prometni predpisi druga?ni ko pada de? oziroma obstaja neko pravilo, da je ob de?ju na AC obvezno treba it na levi prehitevalni pas, tudi ?e je vozni popolnoma prazen. :ne vem:

 

to js do?ivljam skor vsak dan :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem kej spregledal al so prometni predpisi druga?ni ko pada de? oziroma obstaja neko pravilo, da je ob de?ju na AC obvezno treba it na levi prehitevalni pas, tudi ?e je vozni popolnoma prazen. :ne vem:

 

Pa zmanj?at hitrost za 30-40 km/h <_< na vseh pasovih <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?e ceste ob najmanj?em de?evju so res totalna polomija (predvsem vozniki, pustimo ?e nekakovosten asfalt, marsikje). Dans sem se na sre?o raj?i kar z "gosenco" pelju z Rodice do Centra LJ - pa? ima predvidljiv ?as prihoda, pa samo pi?i po tirih, ne pa po cestah k vsi tenstajo kr prsmojeni, groza. <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da pojamram da sem ostal sam... :(:( Pa? se dvema v?asih poti kri?ajo...

 

Uuuuuuu tooo je jeba.......vem kako ti je....to je ?e vsakega zjebal. Mene lahk zjebejo sam 2 stvari....?enska al pa avto :hohoho:

Ni?, ven it, se dru?it pa napit se ga, ?urat, kak?no mal kurit....drga? se ga bom pa dons ?e zate na gospodarcu kjer bo ropotala tehna?a in house :cheers: ...sam ne bit doma pa razmi?ljat :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da pojamram da sem ostal sam... :(:( Pa? se dvema v?asih poti kri?ajo...

 

Premlad si ?e poba, da bi se sekiral, zlasti ?e ti je bila prva punca, mora? ?e pridobit malo KILOMETRINE! :aaaaa::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.