Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ja ker maj je ?e mimo

 

Ejga - v Jysku imajo ?otor za 6 oseb vodni stolpec 3000m za 110? :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga - v Jysku imajo ?otor za 6 oseb vodni stolpec 3000m za 110? :prstgor:

 

Kampiranje prelo?eno za eno leto.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem to,..ampak naj bi trajala prve tri mesce,...zdj bi se pa lahko ?e nehal, glede na to da smo v polovici ?etrtga.

 

Da ne omenjam no?nih mor, da so najdl ?e ta tretga ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krozisce v Sencurju je podobno problematicno, kot tisto v Medvodah... Dva pasova za ven (vmes polna crta)... ljudje pa kar ignorirajo :( ...

 

Poleg tega je tale "pacient" s kamionckom imel se samo eno roko prosto, ker je v drugi drzal telefon in veselo cvekal ... :angry2:

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u bistvu ne pa?e nobenemu avtu, na temule zgoraj so feltne ?e edine kolkor tolk. zatemnjene ?ajbe pa posprejan cel avto na modro je pa grav?.

 

loh ga spreja? kokr ho?e? sam ?e vedno je to avto ni?jega srednjega razreda in to je to.

 

RX-8 s clean look-om zgleda prov hudo ;)

 

Objavljena slika

 

glede felg pa takle, mam iste na F-u, ampak na trojki mi pa zgledajo katastrofalno <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krozisce v Sencurju je podobno problematicno, kot tisto v Medvodah... Dva pasova za ven (vmes polna crta)... ljudje pa kar ignorirajo :( ...

 

Poleg tega je tale "pacient" s kamionckom imel se samo eno roko prosto, ker je v drugi drzal telefon in veselo cvekal ... :angry2:

 

 

 

jebe? kamion, mazda 323....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebe? kamion, mazda 323....:)

 

 

Mazda 323 je sla cisto lepo in pravilno po svojem pasu ... :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dohodni avion z Bukareste obkolili karabinjeri in na 'pogovor' odpeljali nekaj Atletico Madrid fanov....zamuda 1 uro....

V mestu pa se zadnji rdecemajcniki omagujejo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker imam zadnje case kar nekja mestnih vozenj, je padel avg. speed (BC) iz 75 na 71km/h

zadnji reset narejen 30.000km nazaj

avg cons pa pravi 6.1

 

si prepri?an da se ne resitira ob servisu? :)

 

sva kar na podobnem, le da imam jaz 3 tanke s po?itni?ko prikolico :mi pijemoo:

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=13062

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da se ne resetira, bom videl v ponedeljk

sicer pa glede porabe, ne merim vec, ampak zadnji tanki so skoz okol 60l/1100km, torej okol 5.5

pol pa pride kaksen vmesni tank, ko imam 7-8l/100km, ampak to je sopanje 180+ km/h :punk:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da se ne resetira, bom videl v ponedeljk

sicer pa glede porabe, ne merim vec, ampak zadnji tanki so skoz okol 60l/1100km, torej okol 5.5

pol pa pride kaksen vmesni tank, ko imam 7-8l/100km, ampak to je sopanje 180+ km/h :punk:

 

Sam pi***

?e se je prej kazalec odklonil prehitro, se rezerva sedaj vklopi veliko prekmalu, a je rezerve za vsaj 200km??

 

Cvikam in vsaki? malo ve? peljem, cagar pa ?e ka?e na desno...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri men pa je super precizen (prejsnja 6-ka pa poraz), rezerva se prizge, ko imam notr manj kot 10l (ene 5-7)

 

Jaz sem naredil ?e 140km z lu?ko :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pri?ge lu?ko, ko pi?e domet 75km. Sem pa vozil tud ?e ene 20km, ko je ?e kazalo domet 0km pol me je pa za?elo stiskat okrog kujones pa sem zavil na pumpo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ugotovo da je gretje sede?a v moji Mazgi samo ?e pol-funkcionalno in ga moram ro?no izklapljat, druga?e se pregreva :P

 

sovra?im smrkce... ostalo pa v malih oglasih :angry2:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ugotovo da je gretje sede?a v moji Mazgi samo ?e pol-funkcionalno in ga moram ro?no izklapljat, druga?e se pregreva :P

 

sovra?im smrkce... ostalo pa v malih oglasih :angry2:

 

Pa kaj je tak mraz da je potrebno gretje vklopit? Ali samo kako teto zebe... no vsaj na?a mat je taka, da jo stalno zebe :D

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.