Skoči na vsebino

Mazda 2


ursska

Priporočeno sporočilo

Mislim da je tole pri vseh mazdicah, tudi ?e ugasne? ventilator bo pihljalo. malo spreminjaj smer pihanja in mogo?e pri kateri nastavitvi ne piha iz stranskih, samo dvomim, mogo?e ?e je usmerjeno samo na noge ti iz stranskih nebi pihljalo, najbolje je da poklopi? re?o in ne bo pihljalo :bravo:

Druga?e pa vidim da ima? malo smole pri avtu, namre? kaj tak?nega se nikakor nebi smelo zgoditi, niti od lu?i niti do kon?nikov, upam da vse porihta? v garanciji. Je bil to mogo?e testni avto prej ali si ga dobila s par prevo?enimi kilometri?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

evo me nazai po vseh popravljenih napakah na moji mazdi2 se moj mi?ko prodaja...bili so le?aji serijska napaka tako da nisem imela problemov z zamenjavo...naredila sm v pol leta 20000 km tako da smo pri?li z rednega servisa nobenih problemov sedaj se prodaja...ker sem v pri?akovanju novega dru?inskega ?lana sem se odlo?la za nakup nove mazde 3 sport...

 

ali ?e ima kdo novo mazdo 3 sport???kak?no je mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ene dve ali tri so ?e na forumu, upam da bojo lastniki kaj ve? povedali... Taubek mislim da je kupil eno...

 

meni osebno se zdi utesnjena, placa je manj v njej kot v stari 323F BJ

 

je pa LEPA :) in skoraj kot ulita na voznika...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

poraba -pozimi povpre?na 6,5 l ob povpre?ni ve?inoma zmerni vo?nji (130km/h) po AC. Ne vem pa tudi ali je normalno, da mi piha iz stranskih re? (tiste ob strani na armaturi).

 

Razmi?ljamo o nakupu mazde2

1.3i TE PRO

 

Koliko pa je sedaj povpre?na poraba?

?e piha skozi "re?e"?

 

edit:

zdaj sem videl da je ful odgovorov...

kaka oblika izpisa na forumo te to je?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razmi?ljamo o nakupu mazde2

1.3i TE PRO

 

Koliko pa je sedaj povpre?na poraba?

?e piha skozi "re?e"?

 

edit:

zdaj sem videl da je ful odgovorov...

kaka oblika izpisa na forumo te to je?!

 

klikni switch to obi?ajno...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Razmi?ljamo o nakupu mazde2

1.3i TE PRO

 

Koliko pa je sedaj povpre?na poraba?

?e piha skozi "re?e"?

 

edit:

zdaj sem videl da je ful odgovorov...

kaka oblika izpisa na forumo te to je?!

 

povpre?na poraba je odvisna od vo?nje same...

piha skozi re?e ..to je samo tko ko enkrat avto osvoji? te ne moti ni? ve?...mene kot punco je na za?etku to vse motil a zdj sploh ne registriram ve? teh stvari...

 

jaz zaradi nara??aja ki prihaja januarja prodam svojo mazdo 2 te pro plus...ima kdo ?eljo po nakupu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No iz prve roke ti lahko potrdim, da na tistih 6,5 povpre?ne porabe kar pozabi, sploh ?e zraven ra?una? AC, pri meni pri MAZDI2 TE je tam med 7,00 do 7,5, se zgodi kdaj tuid malo ?ez, kaj dosti pod 7 pa mi ?e ni uspelo, kljub temu, da imam avto ?e dobrega pol leta in ima dobrih 13.000km.

Kar se ti?e pihanja skozi re?e, jaz tega niti neopazim, je res tako blago, da ti sedaj poleti sploh ni? ne pomaga, je vro?ina vseeno premo?na, druga?e pa saj si lahko to pihanje regulira? z ventilacijo, ki jo lahko nastavi? na ro?no, ?e te moti, mene ne, zato imam lepo vse na avomatik in zadeva funcjonira prav super.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

de ne bom nove teme odpiral

 

zakaj ima ta mazda tolko ni?jo ceno:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2870903&show=1

 

je to varianta ?erne in gre ta avto papirnato skozi goro slamnatih podjetij, na koncu je sporen iz dav?nega vidika itd. ali je kaj drugega...

 

ker ogla?uje se kot nov avto, ceno pa ima ve? kot 1000? ni?jo

 

hvala za odgovore

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

de ne bom nove teme odpiral

 

zakaj ima ta mazda tolko ni?jo ceno:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2870903&show=1

 

je to varianta ?erne in gre ta avto papirnato skozi goro slamnatih podjetij, na koncu je sporen iz dav?nega vidika itd. ali je kaj drugega...

 

ker ogla?uje se kot nov avto, ceno pa ima ve? kot 1000? ni?jo

 

hvala za odgovore

 

mogoce mu gre za nohte in se ga hoce znebiti :ne vem:

Ta je ze prodana, pise spodaj samo se srebrna....

 

Vsekakor pa je potrebno najti poreklo - avto je (ce mene vprasas iz tujine), zakaj bi nek kvazi avtoprodajalec nove mazde prodajal???

 

Mogoce so bile poskodovane pri prevozu ali pa testne...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogoce mu gre za nohte in se ga hoce znebiti :ne vem:

Ta je ze prodana, pise spodaj samo se srebrna....

 

Vsekakor pa je potrebno najti poreklo - avto je (ce mene vprasas iz tujine), zakaj bi nek kvazi avtoprodajalec nove mazde prodajal???

 

Mogoce so bile poskodovane pri prevozu ali pa testne...

 

Vsaj siva je od Cosmosa, vidi? po prvi pomo?i, pa tudi tale obesek na klju?u je od Cosmosa, sem ga dobil pri srebrni Mazdi zraven ki je bila prav tako kupljena pri Cosmosu. Tako da uvo?en ne more biti, prav tako se pa to da pogledati ?e na prometni. Testni tudi ne ker je skoraj ni? prevo?enih. Res zanimivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj siva je od Cosmosa, vidi? po prvi pomo?i, pa tudi tale obesek na klju?u je od Cosmosa, sem ga dobil pri srebrni Mazdi zraven ki je bila prav tako kupljena pri Cosmosu. Tako da uvo?en ne more biti, prav tako se pa to da pogledati ?e na prometni. Testni tudi ne ker je skoraj ni? prevo?enih. Res zanimivo.

 

KMje se da priredit....pa ?e je prva pomo? od uvoznika se ne pomeni da je tudi avto a ne, ne bit naivni...?katlo se flikne not (ali pa gre na obisk v salon ::) )

 

?udno mi je da bi dal Cosmos nekomu nove prodajat - in to za tako ceno :whatever:

Razen ce je sedaj res BMW glaven, pa mora mazda ven :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to je res, sklepati po obesku za klju?e - matr tak folk se da ?e dobr "scat pelat" :harhar::P

 

 

V bistvu je takole da sta to dve re?i ki jih dejansko dobi? ob nakupu nove Mazde na Cosmosu, razen ?e je pa res tak?en mutivoda in si je oboje pridobil sam. Mogo?e je pa ?lo za kak?no komezacijo, kaj pa ve?.

 

 

Razen ce je sedaj res BMW glaven, pa mora mazda ven :)

 

Je Mazda ?e vedno glavna, ven je ?el Citroen in trgovina z rezervnimi deli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 let kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Prvo en lep pozdrav s Tajkse, kjer pohajkujem ?e dobre tri tedne in opa?am izredno veliko ?tevilo Mazd skoraj v vseh regijah. Prednja?ijo trojka sedan&hatch ter CX3&X5 v Bangkoku, na severu v mestih predvsen dvojkice in BT 50 PRO na pode?elju in otokih... najbolj mi pa seveda pade v o?i tisto, kar ne vidim doma in to je Mazda 2 sedan .. presenetljivo lu?kan avto ... :wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.