Skoči na vsebino

chip tuning za mazdo cx7


rex99

Priporočeno sporočilo

Kaj ima? mogo?e v stanovanju ??urke, da ve? kako trdovratni so?Ali so se ti slu?ajno zaredili v mazdici? V tem primeru jo bodo poleg rje pojedli ?e ??urki!

 

Papki!

 

PS: ?udno , da ne dobim ban-a, o?itno ste ?e za to nesposobni.Sicer pa me sploh ne presene?ate.

In, je ?e komu zaropotalo skrupucalo(mazda)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No kakor ho?e?, ampak tale tema je totalno idiotska ?e od samega za?etka naprej, potem ko pa sem se v njo vklju?il ?e sam s svojimi "provokacijami" pa je sploh zgubila pomen, ker ste vsi planili kot podivjani psi in za?eli pljuvati ?ez alfe in podobne fore....Kje je bilo sploh govora o alfah?

 

U glavnem vidim da vam je prav v?e? da malo provociram, ker se po tem zdru?ite in v en rog tulite kako so mazdice odli?ni, kaj odli?ni najbolj?i avtomobili, na drugi strani pa alfe najve?ji skret kar jih je gdaj videlo ?love?tvo...

 

PS: Kak?nemu od vas ne bi ?kodil kak?en oddih v http://www.terme-banovci.si/home.php bi se mogo?e malo pomiril, ampak na koncu bom itak sam zadev vikend paket, glede na to kak?ni "pametnjakovi?i" ste.

 

Nismo mi krivi da mu je atek kupil alfico....in potem tu najde obrise svojih sanj...saj nam je hudo zanj...sozalje.

 

 

PS: Kak?nemu od vas ne bi ?kodil kak?en oddih v http://www.terme-banovci.si/home.php bi se mogo?e malo pomiril, ampak na koncu bom itak sam zadev vikend paket, glede na to kak?ni "pametnjakovi?i" ste.

 

Poglej poglej nakljucje, ravno prisel iz atomskih ....in to z zaprtimi sipami...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ti jst kriv, ?e ti punca ne da! Da pol blebeta? u tri pi...!

Drauga?e pa ja, ?e od malih nog sanjam o mazdi!(samo da me takrat tla?ijo more)

 

Druga?e pa sej se je kar ql pogovarjat z vami, ste kar posre?eni!

 

Se ju3 kej sli?imo, ?e ne bom slu?ajno na dopustu :jupiii:

 

Stari, to je zadnje od mene in sicer 'push the ignore button'

 

 

 

:rozico:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa zanima ,a se je kdo lotil chip tuninga cx7 lep p.

 

HALO FANTKI HVALA ZA ODGOVOR,V SLO SE ?E NOBEN NI POGLJABLJAV V CHIPANJE CX7, TAKO DA SEM GA PELJAV V AVSTRIJO . KAR SE PA TI?E MEHANSKIH DELOV IZPUHA ,INTERKULERJA,VE?JA SESALNA CEV IN FILTER SEM NARO?IL IZ USA ,IN S TO PREDELAVO IN OPTIMIZACIJO RA?UNALNIKA NA VALIH(ODSTRANITEV VSEH BLOKAD),IMA SEDAJ MOJ CX7 363HP KON?NA HITROST ZMERJENA PO NAVIGACIJI 269KMH POSPE?EK OD 0-100 SLABIH 6 SEKUND HA TRGA GATE :D SEVEDA SEM PREUREDIL TUDI ZAVORE IN PODVOZJE +OJA?ITVE KAROSARIJE,?PORTNA SKLOPKA CENA TE REKREACJE HM KR VISOKA 4900EUR -PREKO VEZ IN POZNANSTEV. NO SEDEJ PA MAL RASPRAVLJEJTE PA MAL SE KREGAJTE , NEKATERI OD ZAVISTI .

 

 

 

 

 

PS.TALE MOJ CX7 LJUBI OVINKE HA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HALO FANTKI HVALA ZA ODGOVOR,V SLO SE ?E NOBEN NI POGLJABLJAV V CHIPANJE CX7, TAKO DA SEM GA PELJAV V AVSTRIJO . KAR SE PA TI?E MEHANSKIH DELOV IZPUHA ,INTERKULERJA,VE?JA SESALNA CEV IN FILTER SEM NARO?IL IZ USA ,IN S TO PREDELAVO IN OPTIMIZACIJO RA?UNALNIKA NA VALIH(ODSTRANITEV VSEH BLOKAD),IMA SEDAJ MOJ CX7 363HP KON?NA HITROST ZMERJENA PO NAVIGACIJI 269KMH POSPE?EK OD 0-100 SLABIH 6 SEKUND HA TRGA GATE :D SEVEDA SEM PREUREDIL TUDI ZAVORE IN PODVOZJE +OJA?ITVE KAROSARIJE,?PORTNA SKLOPKA CENA TE REKREACJE HM KR VISOKA 4900EUR -PREKO VEZ IN POZNANSTEV. NO SEDEJ PA MAL RASPRAVLJEJTE PA MAL SE KREGAJTE , NEKATERI OD ZAVISTI .

PS.TALE MOJ CX7 LJUBI OVINKE HA

 

bravo rex99 se da zadevo kdaj videti, ker to je ultimativna ma?ina to priznavajo celo RENAULT vozniki. :jupiii:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LEP P. JA BOM JAZ MAL POSLIKOV SAM ?AKAM DA DOBIM ?E NOVO BENCINSKO ?RPALKO IN DOVODNE CEVI,OLNI FILTER VE?JI,PA SE PAR MALENKOSTI ,SEDAJ DELAM ?E MAL NA ZUNANJOSTI KO BO AVTO POPOVEN VAM RASKRIJEM TO MA?INO HA MESEC MAX 2M,SE POPRAJTAMO (NE BO PA KI?,AMPAK FUNKCIJONALNO NAREJEN ZA KRIVI)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HALO FANTKI HVALA ZA ODGOVOR,V SLO SE ?E NOBEN NI POGLJABLJAV V CHIPANJE CX7, TAKO DA SEM GA PELJAV V AVSTRIJO . KAR SE PA TI?E MEHANSKIH DELOV IZPUHA ,INTERKULERJA,VE?JA SESALNA CEV IN FILTER SEM NARO?IL IZ USA ,IN S TO PREDELAVO IN OPTIMIZACIJO RA?UNALNIKA NA VALIH(ODSTRANITEV VSEH BLOKAD),IMA SEDAJ MOJ CX7 363HP KON?NA HITROST ZMERJENA PO NAVIGACIJI 269KMH POSPE?EK OD 0-100 SLABIH 6 SEKUND HA TRGA GATE :D SEVEDA SEM PREUREDIL TUDI ZAVORE IN PODVOZJE +OJA?ITVE KAROSARIJE,?PORTNA SKLOPKA CENA TE REKREACJE HM KR VISOKA 4900EUR -PREKO VEZ IN POZNANSTEV. NO SEDEJ PA MAL RASPRAVLJEJTE PA MAL SE KREGAJTE , NEKATERI OD ZAVISTI .

PS.TALE MOJ CX7 LJUBI OVINKE HA

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

 

Moja pa ljubi zeno...in njeno mehko nogo... :rozico:

 

 

KR. PA TUT MEM MB SE TA MA?INA VOZI KER MAM TAM :ljubezen:

 

je izklopljen lep p. moram it cav

 

 

Pa kje??? Ta crna ali rdeca iz bitenj?? Moja je z Drulovke!! :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

?E vedno ?akamo slikce.... :huh::D

 

A je to druga? ta ?rna - registracija KR - RP?

 

V Kranju imamo sedaj 5 CX-7ic...2 ?rni (druga je ummit) moja rdeca, modra iz Bitenj in se ena rdeca ki se proti straziscu vozi....

 

P.S. To je verjetno zaradi ceste na Jeprci.... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

halloo jures a si ti iz drulovke iz novih blokov? ker ?e si iz tm si jo ?e vidu na dvori??u, ko si ?el v svojo fabr?ko cx7 nekaj iskat,jaz sem se pa ravno odpravljal od tam,?e pa si un, ko smo se sre?al v medvodah na kri?i??u ti si imel na strehi sivo trugo,je pa to ta ta?rna kr. :D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

halloo jures a si ti iz drulovke iz novih blokov? ker ?e si iz tm si jo ?e vidu na dvori??u, ko si ?el v svojo fabr?ko cx7 nekaj iskat,jaz sem se pa ravno odpravljal od tam,?e pa si un, ko smo se sre?al v medvodah na kri?i??u ti si imel na strehi sivo trugo,je pa to ta ta?rna kr. :D:D

 

To je UMMIT !

Jures je bil malo naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.