Skoči na vsebino

chip tuning za mazdo cx7


rex99

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

mene pa zanima ,a se je kdo lotil chip tuninga cx7 lep p.

 

Meni ni prislo sploh na misel, ti ni dovolj 260KM? Koliko ti zre drugac?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha chip tuning za to ?katlo :bravo:

 

pa ?e roll-bar bi ti prou pr?u, pa ne pozabit, da je letos tut hans obvezen, ?e misli? s to ?katlo bolj u dirkalne vode zapluti...

 

Tale ?katla me?e senco na tvojo alfico...:):rozico:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha chip tuning za to ?katlo :bravo:

 

pa ?e roll-bar bi ti prou pr?u, pa ne pozabit, da je letos tut hans obvezen, ?e misli? s to ?katlo bolj u dirkalne vode zapluti...

 

Tale "?katla",ki je mimogrede prava lepotica proti tvoji...,pusti ?e sedaj samo obla?ek praha izpod koles za seboj.

In ti,ki ostane? dale? zadaj, mora? zapreti "ro?no" klimo (okno) ,da se ga ne naguta?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Torej lepota je subjektivni pojem, je pa sicer res nasplo?no znano, da alfe veljajo za avtomobile z obupnim dizajnom, kot si ?e sam ugotovil :bravo:

 

Kar se ti?e ro?ne klime si spet zadel v polno, saj se res vedno vozim z odprtim oknom, ker mi je klima crknila, kot si verjetno ?e sam predvidel, samo napisati si pozabil.Je pa res, da se ga lahko tudi "nagutam", ?e me ti s tvojo raketo prehiti?, ker mi je tut motor?ek za odpiranje/zapiranje ?ip crknil, tako da se vedno vozim z odprto.

 

To pa da ostanem dale? zadaj, je pa vsem jasno, saj vsi vemo, da gre v tem primeru, za avtomobil, ki trenutno nima konkurence v nobenem segmentu.In od tod bi lahko razbral namen mojega prej?nega posta, da je nesmiselno ?ipat tak?nega bombnika, ker je ?e tako ali tako bolj brutalen od vseh serijskih vozil, pa tudi od ve?ine dirkalnikov skupine F.

 

PS:Ne vem, zakaj si v glavo vtepate, da je pri avtomobilu pomembna samo mo?.?e gre za 402m, pol res+ ?im manj?a masa, ?e pa se cesta zvije, pa se lahko hitro naredi, da bo va? superiorni ?portnik parkiral v grabnu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa smo spet tam....pri prepiranju o avtih ali ima to smisel ...?e ho?e ve? konjev naj jih ma :jupiii: ded je samo vpra?al za nasvet .... :ne vem:

 

Res je...sicer pa kokr bo navita nova M3 MPSka tok se da ?ipat ziher...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidm d je Alfadriver sred zime zaklju?u svoje zimsko spanje, pa je mogo?e to razlog izlivanju ?ol?a na mazdoljubce (blato?erje v tem primeru)! :blink::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

No no, se vam ne zdi, da ste malo preve? nestrpno nastrojeni, sej se dokaj kulturno pogovarjam.

 

Pa? sem mu svetoval, kar sem mu, ker menim da je pri tako ogromni konjenici potrebno gledati tudi na pove?anje varnosti, hehe, splog ?e misli ?e navijat ma?ino.

Druga?e pa ne vem kaj si vsi delajo tak?ne probleme s chipanjem, pa? pokli?e? na avtoelektroniko, rsr ali kam drugam, se naro?i? pa pelje?, ne pa da na forumu odkriva? toplo vodo...

 

PS: Pa ne se preve? jezit, je ja valentinovo ju3, kako vas bodo pa gledale va?e izbranke, ?e boste vsi nataknjeni in sitni, kot tu gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

Zaradi mene lahko ti svojo izbranko natakne? kamor ho?e?, druga?e pa je tema glede chipanja, mojega zimskega spanja in mogo?e ?e ?esa...?e pa bo? v njo vklju?il ?e svojo punco pa tudi prav...

 

PS: Tlele gor eni pi?ete na tak na?in, kot da bi iz veje prilezli(opice.press), ne pa kot civilizirani osebki!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS: Tlele gor eni pi?ete na tak na?in, kot da bi iz veje prilezli(opice.press), ne pa kot civilizirani osebki!

 

Look who´s talking 4! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi mene lahko ti svojo izbranko natakne? kamor ho?e?, druga?e pa je tema glede chipanja, mojega zimskega spanja in mogo?e ?e ?esa...?e pa bo? v njo vklju?il ?e svojo punco pa tudi prav...

 

PS: Tlele gor eni pi?ete na tak na?in, kot da bi iz veje prilezli(opice.press), ne pa kot civilizirani osebki!

 

...glej ?udo ?udno.Le kdo ali kaj je za?el v tej temi z takim stilom pisati?

Imate eno samo mo?nost,da uganete. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest alfaDriver

No kakor ho?e?, ampak tale tema je totalno idiotska ?e od samega za?etka naprej, potem ko pa sem se v njo vklju?il ?e sam s svojimi "provokacijami" pa je sploh zgubila pomen, ker ste vsi planili kot podivjani psi in za?eli pljuvati ?ez alfe in podobne fore....Kje je bilo sploh govora o alfah?

 

U glavnem vidim da vam je prav v?e? da malo provociram, ker se po tem zdru?ite in v en rog tulite kako so mazdice odli?ni, kaj odli?ni najbolj?i avtomobili, na drugi strani pa alfe najve?ji skret kar jih je gdaj videlo ?love?tvo...

 

PS: Kak?nemu od vas ne bi ?kodil kak?en oddih v http://www.terme-banovci.si/home.php bi se mogo?e malo pomiril, ampak na koncu bom itak sam zadev vikend paket, glede na to kak?ni "pametnjakovi?i" ste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kakor ho?e?, ampak tale tema je totalno idiotska ?e od samega za?etka naprej, potem ko pa sem se v njo vklju?il ?e sam s svojimi "provokacijami" pa je sploh zgubila pomen, ker ste vsi planili kot podivjani psi in za?eli pljuvati ?ez alfe in podobne fore....Kje je bilo sploh govora o alfah?

 

U glavnem vidim da vam je prav v?e? da malo provociram, ker se po tem zdru?ite in v en rog tulite kako so mazdice odli?ni, kaj odli?ni najbolj?i avtomobili, na drugi strani pa alfe najve?ji skret kar jih je gdaj videlo ?love?tvo...

 

PS: Kak?nemu od vas ne bi ?kodil kak?en oddih v http://www.terme-banovci.si/home.php bi se mogo?e malo pomiril, ampak na koncu bom itak sam zadev vikend paket, glede na to kak?ni "pametnjakovi?i" ste.

 

bosti, yavare...marko...???? :ne vem: ?akate na kaj???

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bosti, yavare...marko...???? :ne vem: ?akate na kaj???

 

Braz panike, neko toleranco pa je treba imet, tako ali tako pa ne visim-o skoz tukaj in ne moremo takoj sko?it, ko se nekdo napenja in ....

 

 

ps. Sem porihtal, uganete kako ? :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.