Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

kaj to so slike before and after?

 

kva pa se sploh vidi na teh 2h slikah????

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Saj zato spra?ujem.

 

zamenjano ohi?je stikala....al pa celo stikalo..:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo ohi?je :)

direktno v prazno blendo (tam ko je drga? za elektri?no nastavljanje lu?i ki ga nimam).

zej ne bo ven ?trlelo ampak bo lepo direktno v armaturki kot vsi ostali gumbi :D:P

 

te pa slikaj kako izgleda prej in potem ko je vgrajeno

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

@Sischi - ti al ?e zlo dovg nis tanku na Verov?kovi, al pa ma? tam kake extra privilegije in zate ne velja cena, ki je tam napisana - 0,64?! <_<:D

 

Baje je zdej na Verov?kovi ?e 0,67? - tole pa dra?ijo kot v ?asu velike inflacije v biv?i Jugi <_<

 

 

Kako pa je s filtri na uparjalniku in pred injektorji? Baje da pri kvaliteti plina pri nas je to treba menjat vsakih 20.000km al pa v dolo?enih primerih ?e prej, ker se kar zaba?ejo. Kolk je kej resnice na tem?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je res 0,67 (tanku sm u pondelk), ?aka? pa k prtegnen, tko da me lep cajt ne bojo vidl, grem ?e raj? na Petrol, je pa? cena 0,699 ?, pa usaj si sam natanka? in gre?, ne pa da ?aka? k da ti bo pol un ko bo nato?u, lep?e ?ivljenje dostavu, hehe! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je zdej na Verov?kovi ?e 0,67? - tole pa dra?ijo kot v ?asu velike inflacije v biv?i Jugi <_<

Kako pa je s filtri na uparjalniku in pred injektorji? Baje da pri kvaliteti plina pri nas je to treba menjat vsakih 20.000km al pa v dolo?enih primerih ?e prej, ker se kar zaba?ejo. Kolk je kej resnice na tem?

 

Za filter zamenjat te itak sistem sam opozori, po 350 urah delovanja na LPG, pri meni je blo to na 21 kkm.

Zamenja? cca 5 minut in 5? stro?ka in ma? mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e nisem menjal filtra pa imam LPG skoraj dve leti. Ker nimam injektorjev moram zamenjati le filter na uparjalniku - a se ta menja ali ?isti Bo?tjan?

 

P.S. Ja so podra?il na Verov?kovi na 67 centov :hudicek: Jaz sem tud v ponedeljek tankal...Borut ne vem ... zgleda, da tebe pumpa na Verov?kovi res ne mara :vskalo:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e nisem menjal filtra pa imam LPG skoraj dve leti. Ker nimam injektorjev moram zamenjati le filter na uparjalniku - a se ta menja ali ?isti Bo?tjan?

 

 

?kodaovalo ne bo, pa tud drago ni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e nisem menjal filtra pa imam LPG skoraj dve leti. Ker nimam injektorjev moram zamenjati le filter na uparjalniku - a se ta menja ali ?isti Bo?tjan?

 

P.S. Ja so podra?il na Verov?kovi na 67 centov :hudicek: Jaz sem tud v ponedeljek tankal...Borut ne vem ... zgleda, da tebe pumpa na Verov?kovi res ne mara :vskalo:

 

Tle ne vem kok je pumpa kot taka kriva, ?e je samo en zaposlen, za use ?ive mo?ne operacije v njihovi poslovalnici in ga pol ?aka? k ubrisan! Je pa res da zmer tankam nekje 15.30 do 16.00h, ko gre folk z dela, vrjetn! :angry:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kk to da nima? injektorjev? jaz pa ?akam... je ?e na homolomo. :)

 

Mene sam mal skrbi, kok pogosto bo? ti stal na plinski bencinski :blush:

 

Ker ?e z na?o 1.5 16v prevozmo cca. 500 km, s tem da ima tank 44 litrov in porabo kar neki manj?o kokr 2.5 V6, pol me zanima kok bo? ti kej utegnu prevozit, s tem da si omenju da bo? mel vrjetno posodo samo 40 litrov? :P

 

Aja pa na?eloma se rezervoar fila samo do 80 % kapacitete, torej namest 40 ima? kar naenkat samo 32L, pa poraba ti mal posko?, kar pomen da bo te?ko pod 10L, no upam da se bo? znal pohvalit z vsem skupaj! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene sam mal skrbi, kok pogosto bo? ti stal na plinski bencinski :blush:

 

Ker ?e z na?o 1.5 16v prevozmo cca. 500 km, s tem da ima tank 44 litrov in porabo kar neki manj?o kokr 2.5 V6, pol me zanima kok bo? ti kej utegnu prevozit, s tem da si omenju da bo? mel vrjetno posodo samo 40 litrov? :P

 

Aja pa na?eloma se rezervoar fila samo do 80 % kapacitete, torej namest 40 ima? kar naenkat samo 32L, pa poraba ti mal posko?, kar pomen da bo te?ko pod 10L, no upam da se bo? znal pohvalit z vsem skupaj! :danzoman::bravo:

 

600x200 je tank, toroidni, sej nevem to?no kk je zej.

 

ene 300km :D ja sej zej tut s tankom preden lu?ka zasveti naredim lih okol 350-450, sam mi lucka ze pri 13litrih zasveti :) ... hjeh, pri prejsnjem je bilo ca 200km vec.. :/

 

sam je fajn :jupiii::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?ina nas ima sicer plovec nekak pokrivljen, da se ti kapaciteta pove?a do ... :D (pra?ej majstra ki montira) :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no 45litrski tank nej bi bil.. ga morm spraznt pa nafilat pa videt kok bo slo not.

 

je bil slabo pritrjen ventil za vakuum in je sesalni kolektor spuscal tak da avto ni nikamor sel pa glasen je bil ko prese. je pol zadihtal tist ventil in je pol sel ok.

 

Avto je se na hit sprogramiran tak da na plin nad 4k rpm ne gre nikamor :) ampak je reku nej nardim par km pa pridem nazaj da ga se mal sprogramira. stikalo zgleda :bravo: in deluje super, avto je pa tut kul. :)

:danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsaki? ko ga v?gem se voha plin pizda! i dont think its suppose to be like that... :angry:<_<

 

edit: malo sem bil prej zivcen je bil malo tecen post.

aljaz iz dola je bil super in se je dalo z njim marsikaj zment, se vzel je predcasno moj avto, edini resen problem ki ga imam in mi ne gre iz glave je da mi preveckrat smrdi v avtu po plinu!

 

edina kritika je da cevka za vakuum na kolektorju ni dihtala, sam je koj popravil ko sem mu povedal, pa da je sistem malo svoh sprogramiran, sam to je menda ker je blo premal cajta ker sem jaz tud rabil avto nazaj.

v masini je vse prisraufal na ze obstojece luknje tak da ni nic vrtal, kar je pravzaprav kar umetnost glede na to koliko in kje je prostor v tem avtu za karkoli (prakticno ga ni)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?ina nas ima sicer plovec nekak pokrivljen, da se ti kapaciteta pove?a do ... :D (pra?ej majstra ki montira) :danzoman:

 

Lej a lahko neha?, plovec s koli?ino LPG-ja nima NI? !

Fora je v varnostnem ventilu !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je normalno da sem ze kar ene parkat plin zavohu?

 

jaz skoraj zmeraj zavohavm plin po tankanju, ampak sem pol ugotovil da zaradi tega, ker sem ?e moker (od plina) ventil oz. nastavek vrgel v avto. Jah, pol ko pogrunta? se ti sli?i logi?no... :D

 

Zdaj pa ko grem pla?at pustim nastavek zunaj, da se zlufta in je OK.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.