Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

jaz skoraj zmeraj zavohavm plin po tankanju, ampak sem pol ugotovil da zaradi tega, ker sem ?e moker (od plina) ventil oz. nastavek vrgel v avto. Jah, pol ko pogrunta? se ti sli?i logi?no... :D

 

Zdaj pa ko grem pla?at pustim nastavek zunaj, da se zlufta in je OK.

 

Man nkol ne smrdi po avtu, mi je pa parkrat pozimi zasmrdel na semaforju., samo sem pa takrat tankal na barju, od takrat ne tankam na barju pa mam mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Man nkol ne smrdi po avtu, mi je pa parkrat pozimi zasmrdel na semaforju., samo sem pa takrat tankal na barju, od takrat ne tankam na barju pa mam mir.

 

To od smeti??a, ki je zraven, smrdi... :harhar: Druga? pa tam tud metan zbirajo - to bi bilo zanimivo za pogon :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je normalno da sem ze kar ene parkat plin zavohu?

 

NE! ?e voha? plin pol ti nekje pu??a! Jaz ?e nikoli nisem zavohal plina...

 

Drugo je nastavek po tankanju (kerr) al pa ko se ustavi? in zavoha? izpuh - ima mal vonja po plinu....

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE! ?e voha? plin pol ti nekje pu??a! Jaz ?e nikoli nisem zavohal plina...

 

Drugo je nastavek po tankanju (kerr) al pa ko se ustavi? in zavoha? izpuh - ima mal vonja po plinu....

 

Verjetno nekaj ni zategnjeno do konca.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to bi verjetno opazil, ker bi mu tank hitro izpraznilo, ?e bi kje kaj pu??alo. :ne vem:

 

ne ne to je cist mini.....tank ce odpres na ful se baje prazni tud do pol ure mi je rekel Toma?....ker je blo treba menjati ventil, pa sem moral skurit cel tank prej :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo , moja teorija:

cist mam sesut auspuh in pusca, racunalnik je slabo sprogramiran in sprica prebogato mesanico v nizkih obratih zato ga gre neki skoz auspuh in ga potegne v zracenje ker mam lih nekje pri catu cev luknasto.

 

pa tut cez 1000rpm mi v leru laufa na plin vecinoma nevem zakaj?

 

drgac pa, danes ko se je mal usedu sistem je lepse pelu avto kot vceri ampak ga je treba sprogramirat ker je avto res cist zaspan..ko dam na benz je tk ko da bi se 2 cilidnra vklucu :D

 

ampak to cez en teden, zaj pa na morjeeeeeeeeeee :danzoman::danzoman: NA PLIN :harhar:

 

slike po morju pridejo gor, zele se mi ne da s tem zajebavat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo , moja teorija:

cist mam sesut auspuh in pusca, racunalnik je slabo sprogramiran in sprica prebogato mesanico v nizkih obratih zato ga gre neki skoz auspuh in ga potegne v zracenje ker mam lih nekje pri catu cev luknasto.

 

pa tut cez 1000rpm mi v leru laufa na plin vecinoma nevem zakaj?

 

drgac pa, danes ko se je mal usedu sistem je lepse pelu avto kot vceri ampak ga je treba sprogramirat ker je avto res cist zaspan..ko dam na benz je tk ko da bi se 2 cilidnra vklucu :D

 

ampak to cez en teden, zaj pa na morjeeeeeeeeeee :danzoman::danzoman: NA PLIN :harhar:

 

slike po morju pridejo gor, zele se mi ne da s tem zajebavat :P

 

No ja ne ga srat, zrihti si zadeve kot je treba da ti ga ne zagrabi kaj.....Tud za motor ni dobro da je preslaba me?anca

 

Da pa lavfa nad 1000 samo na plin je pa normalno...ne glede na ler ali ne (ne vem ker sistem imas to?no) samo ko avto preklopi na plin ti mora delati stalno na plin - a ni tko - lahko pa da imas sekvencno da ti dela samo nad 1200rpm....?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja ne ga srat, zrihti si zadeve kot je treba da ti ga ne zagrabi kaj.....Tud za motor ni dobro da je preslaba me?anca

 

Da pa lavfa nad 1000 samo na plin je pa normalno...ne glede na ler ali ne (ne vem ker sistem imas to?no) samo ko avto preklopi na plin ti mora delati stalno na plin - a ni tko - lahko pa da imas sekvencno da ti dela samo nad 1200rpm....?

 

Jur?ek s5 bu?e trosi?.

Njegov sistem ko 1X dela na plin dela na plin tud pri 400 obratih.

Je pa seveda mo?nost da ima nastavljeno da pod 1000 obrati preklopi na plin, to se na?eloma zelo redko uporablja, pa ?e to samo ?e ima motor te?ave s plinom(no?e sodelovat tako kot je treba) pod 1000 obrati.

Da smrdi po plinu pa sm ve? kako gre, eno cev dol pa je. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jur?ek s5 bu?e trosi?.

Njegov sistem ko 1X dela na plin dela na plin tud pri 400 obratih.

Je pa seveda mo?nost da ima nastavljeno da pod 1000 obrati preklopi na plin, to se na?eloma zelo redko uporablja, pa ?e to samo ?e ima motor te?ave s plinom(no?e sodelovat tako kot je treba) pod 1000 obrati.

Da smrdi po plinu pa sm ve? kako gre, eno cev dol pa je. :D

 

Niso ravno bu?ke 2.5 V6 zna imeti sekven?no, pa ti tud pi?e? bu?ke

pa seveda mo?nost da ima nastavljeno da pod 1000 obrati preklopi na plin

:ljubezen:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso ravno bu?ke 2.5 V6 zna imeti sekven?no, pa ti tud pi?e? bu?ke

pa seveda mo?nost da ima nastavljeno da pod 1000 obrati preklopi na plin

:ljubezen:

 

halooooooo ko je govora o zelenjavi ma keri kaj paprike in kumar :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso ravno bu?ke 2.5 V6 zna imeti sekven?no, pa ti tud pi?e? bu?ke

pa seveda mo?nost da ima nastavljeno da pod 1000 obrati preklopi na plin

:ljubezen:

 

Vsi sedanji sistemi so SEKVEN?NI, ne vem v katerem letu si se zataknil da ?e vedno misli? na venturija.

To mo?nost sem pa napisal, itaq bom videl ko s pride z dopusta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi sedanji sistemi so SEKVEN?NI, ne vem v katerem letu si se zataknil da ?e vedno misli? na venturija.

To mo?nost sem pa napisal, itaq bom videl ko s pride z dopusta.

 

Ja sej to mam v mislih, ampak v tem primeru preklopi pod 1000 na bencin ne plin..... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi sedanji sistemi so SEKVEN?NI, ne vem v katerem letu si se zataknil da ?e vedno misli? na venturija.

To mo?nost sem pa napisal, itaq bom videl ko s pride z dopusta.

 

Pomoje je vidu od Sishija, srednjeve?ko in?talacijo! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak, tle (MK pa KS) ima skor vsak avto plin

en kolega, ki mi pomaga pri instalaciji ima na jugu plin :)

plin pa stane nekaj cez 40 centov, instalacija za jugo pa 200 eur

 

PS: pa to je tko ze 20 let

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak, tle (MK pa KS) ima skor vsak avto plin

en kolega, ki mi pomaga pri instalaciji ima na jugu plin :)

plin pa stane nekaj cez 40 centov, instalacija za jugo pa 200 eur

 

PS: pa to je tko ze 20 let

 

Samo oni imajo zelo nekvalitetne sisteme nehomologirane in vsake tlko kerega v luft vr?e :blink: kot pi?ejo slovenski ponudniki.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo oni imajo zelo nekvalitetne sisteme nehomologirane in vsake tlko kerega v luft vr?e :blink: kot pi?ejo slovenski ponudniki.

 

Me zanima, ?e je res kej na tem, ker to lohk tretiramo tut kot metanje polen pod noge "nelojalni" konkurenci! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne me?am. Kako vam ka?e ?tevec za bencin v primeru plinske in?talacije? Ali ka?e pravilno koli?ino, ali gre na 0 pa se resetira, .... ? Meni je namre? do pred kakim mesec vedno ostalo na ?etrtini in ko je dejansko nivo bencina padel pod to je kazalo to?no nad tem pa na 'oko'.

 

Lp, S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne me?am. Kako vam ka?e ?tevec za bencin v primeru plinske in?talacije? Ali ka?e pravilno koli?ino, ali gre na 0 pa se resetira, .... ? Meni je namre? do pred kakim mesec vedno ostalo na ?etrtini in ko je dejansko nivo bencina padel pod to je kazalo to?no nad tem pa na 'oko'.

 

Lp, S

 

cagar mi ka?e to?no

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne me?am. Kako vam ka?e ?tevec za bencin v primeru plinske in?talacije? Ali ka?e pravilno koli?ino, ali gre na 0 pa se resetira, .... ? Meni je namre? do pred kakim mesec vedno ostalo na ?etrtini in ko je dejansko nivo bencina padel pod to je kazalo to?no nad tem pa na 'oko'.

 

Lp, S

 

Tole je pa ful ?udno, kajti mislim da nimata direktne povezave kazal?ek koli?ine plina in benza!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa ful ?udno, kajti mislim da nimata direktne povezave kazal?ek koli?ine plina in benza!

 

?e tanka? manj kot 20L vsaki? benza se ra?unalniku zme?a. ampak plovec ne bi smel imeti veze. Kot re?eno re pa tistemu remaining ?ist zme?a :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.