Skoči na vsebino

Osve?ilec zraka


Gustav

Priporočeno sporočilo

Glede na to, da so smrekice re?itev za par dni, razni Ambi Pur pa ne pa?ejo na na?e prezra?evalne re?etke me zanima, s ?im odi?avljate svoje Mazde. Pa pustimo vonje, zanima me tehni?na re?itev.

 

Thnx

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede an to, da sosmrekice re?itev za par dni, razni Ambi Pur pa ne pa?ejo na na?e prezraćevalne re?etke me zanima, s ?im odi?avljate svoje Mazde. Pa pustimo vonje, zanima me tehni?na re?itev.

 

Thnx

 

Jaz uporabljam dobre stare smre?ice...rezultat-na?rlo mi je barvo oblog pri kljuki za odpirat vrata. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... tole v konzervi:

post-11-1241261772_thumb.jpgpost-11-1241261784_thumb.jpg

post-11-1241261793_thumb.jpg

in JA, di?i ve? kot teden dni :D

 

ponavadi imam tale predal?ek itak zaprt, ?e pa si za?elim mo?nej?ega vonja, pa ga samo odprem ;)

 

popolnoma varno, ni? ne izteka, kriza nastane edino, ?e popolnoma odstrani? pokrov, si neroden in pomotoma prste pomo?i? v di?avo, ko daje? kaj v predal, ali jemlje? iz njega, ampak potem vsaj prsti di?ijo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... tole v konzervi:

post-11-1241261772_thumb.jpgpost-11-1241261784_thumb.jpg

post-11-1241261793_thumb.jpg

in JA, di?i ve? kot teden dni :D

 

ponavadi imam tale predal?ek itak zaprt, ?e pa si za?elim mo?nej?ega vonja, pa ga samo odprem ;)

 

popolnoma varno, ni? ne izteka, kriza nastane edino, ?e popolnoma odstrani? pokrov, si neroden in pomotoma prste pomo?i? v di?avo, ko daje? kaj v predal, ali jemlje? iz njega, ampak potem vsaj prsti di?ijo

 

100 days :bravo::bravo:

 

EDIT: ovo nije igracka ili hrana :hohoho::hohoho::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... tole v konzervi:

post-11-1241261772_thumb.jpgpost-11-1241261784_thumb.jpg

post-11-1241261793_thumb.jpg

in JA, di?i ve? kot teden dni :D

 

ponavadi imam tale predal?ek itak zaprt, ?e pa si za?elim mo?nej?ega vonja, pa ga samo odprem ;)

 

popolnoma varno, ni? ne izteka, kriza nastane edino, ?e popolnoma odstrani? pokrov, si neroden in pomotoma prste pomo?i? v di?avo, ko daje? kaj v predal, ali jemlje? iz njega, ampak potem vsaj prsti di?ijo

 

Kje si pa to staknil? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e videl.... enkrat kupil na pumpi MOL, pa je lepo di?alo recmo mesec dni, potem kupil druzga pa je di?alo en teden (drug proizvajalec)

 

Druga?e ma pa to tud na Toyota servisih, drugje pa ?e nisem zasledil.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v MS ma to GMT

 

fora je, da se vonja navadi?... neko? sem kupil dva, ?e?njo in jagodo, ter dal v vsak avto enega, ko sem mislil, da ve? ne di?i, sem ju zamenjal, pa je blo spet zanimivo ?e vsaj mesec dni...se pravi najmanj 5 tednov dlje kot pri navadni smrekici :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v MS ma to GMT

 

fora je, da se vonja navadi?... neko? sem kupil dva, ?e?njo in jagodo, ter dal v vsak avto enega, ko sem mislil, da ve? ne di?i, sem ju zamenjal, pa je blo spet zanimivo ?e vsaj mesec dni...se pravi najmanj 5 tednov dlje kot pri navadni smrekici :)

 

Sej to je ravno fora.Se navadi? na vonj in misli?,da ne di?i ve?.Pa pride kdo drug noter in se ne more na?udit,kako lepo to di?i. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je ravno fora.Se navadi? na vonj in misli?,da ne di?i ve?.Pa pride kdo drug noter in se ne more na?udit,kako lepo to di?i. :whatever:

 

To pr men en prijatelj zmeri spra?uje kaj imam, da tako di?i jaz pa ni? ne voham. ?zmeden? Imam pa Ambi pur.

V prvem avtu sem v pepelnik spomladi vrgel bezgove cvetove, je di?alo kot v bezgovem gozdu. :hohoho: Pa ?e 100% bio je bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v MS ma to GMT

 

fora je, da se vonja navadi?... neko? sem kupil dva, ?e?njo in jagodo, ter dal v vsak avto enega, ko sem mislil, da ve? ne di?i, sem ju zamenjal, pa je blo spet zanimivo ?e vsaj mesec dni...se pravi najmanj 5 tednov dlje kot pri navadni smrekici :)

 

Odvisnost?

:bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tam okoli ogledala mi ni v?e? da skos kej binglja ipd.

 

Ve? nas je takih, nasplo?no ne maram da mi na avtu kjerkoli karkoli visi in binglja, v hla?ah pa je druga?e. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa dam en big mac na sovoznikovem zicu in potem se dolgo casa lepo disi po big macu noter

 

tole sranje z osvezilci in podobno je pickin dim :)

 

?e bolj?i efekt dose?e?, ?e vsaki?, predno gre? v avto, poje? eno sve?o ?ebulo... ga ni osve?ilca zraka, ki bi to premagal ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj?i efekt dose?e?, ?e vsaki?, predno gre? v avto, poje? eno sve?o ?ebulo... ga ni osve?ilca zraka, ki bi to premagal ;)

 

a to pa ne...cebula smrdi

pa se zelenjava - vemo kako je z zelenjavo :)

 

ko narocim big mac vedno recem brez cebule pa kumar

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj?i efekt dose?e?, ?e vsaki?, predno gre? v avto, poje? eno sve?o ?ebulo... ga ni osve?ilca zraka, ki bi to premagal ;)

 

?e ti pa ni v?e? vonj po ?ebuli pa lahko ?ez poje? kak strok ?esna in je spet fino. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni pa v avtu di?i vsako soboto. Ko se skopam :hohoho:

 

?e vi se dajte vsako soboto stu?irat, pa vam v avtu ne bo smrdel :D

 

Druga re?itev pa je da kako di?e?o mlado ?toparko poberem pa je tudi vse ok. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da so smrekice re?itev za par dni, razni Ambi Pur pa ne pa?ejo na na?e prezra?evalne re?etke me zanima, s ?im odi?avljate svoje Mazde. Pa pustimo vonje, zanima me tehni?na re?itev.

 

Thnx

 

My Shaldan. Konzervica ki ima po?asi hlape?i gel vrazli?nih vonjih. Nekaj ?asa se ga je dobilo v Tu?-evih trgovinah, ?e ne pa ga imajo v Toyotinih salonih vedno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.