Skoči na vsebino

Ksenon Mazda 6 2004


krco22

Priporočeno sporočilo

Imam problem zdi se mi da snop ksenonskih luci nese zelo kratko ceprav delata motorcka za dvig luci ima kdo kaksen predlog ker imam prvic avto z ksenon zarometi se mi zdi da so prej navadne luci svetile dalje! :ne vem:

 

 

Pa se to sem porajtal parkiran pred seteno je osvetlitev na steni desna visje kot leva in to kar ocitno! ?zmeden?

 

A se da to kaj nastavit? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se da nastaviti... na vsaki lu?i ima? nekaj vijakav za nastavljanje vi?ine xenonov, kot osvetlitve in pa nastavljanje dolgih lu?i.

 

 

 

Super sam jaz to se sploh nikol nisem vidu pa bi se prosu ce imam mgoce kdo kako sliko kateri vijaki so to ali pa saj mal bolj podrobno opisu ker mi gre res na jetra da so tko nizki! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tisti motor?ki pri xenonkah so ena ja*ca :angry: , meni je crknil eden v garanciji, drugi pa izven, pa sem oba odklopil in nastavil vi?ino na max, tko da je zdaj mir... :jezicek:

 

Ja in kateri vijak je za nastavitev lahka mal opises kje se nahaja pa kak se to naredi kar z (sraufncigerjem)izvijacem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo,?e ti ena sveti res tako nizko v tla zna bit problem drugje. :whatever:

Meni so na?telali vi?ino na auto-motu.Verjetno jih bodo na?telali tudi tebi,ker so zelo v redu pobje tam.

Pla?al nisem ni?. :bravo:

Ko ti jih na?telajo (ene 4 min.dela za obe),jih probaj spet pri?gat pred zidom.Potem bo? videl,?e je kaj bolj?e.

Da ti ne bo potem svetila ta v nebo.

 

V garanciji sem imel podoben problem,pa so mi morali zamenjati elektroniko (na obeh lu?eh).So mi pa priznali,da je to bila konstukcijska napaka.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za vse odgovore sem ze zrihtal sicer ne vem kako je to po predpisih ker sem obe dvignu na max! :ne vem:

 

Pa se je na steni odsev luci tut poravnal :bravo:

 

 

Se moram ponoc pelat da vidm kak je!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se eno vprasanje glede zarnic to ki imajo oznake 4000k 8000k ce imam jaz notri zarnice 4000 ali lahko dam notri naprimer 8000 in kaksne so sploh cene taksnih zarnic?

 

 

P.s.

Glede teh oznak sem cisto brez znanja tko da ce nisem prov napisal sprejmem kritike!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oznake pomenijo temperaturo barve svetlobe v kelvinih. Na?e oko je sprejemnik nastavljen na barvo son?ne svetlobe ki je 5600K (v obla?nem vremenu je temp. barve vi?ja) zato v teoriji tako svetlobo tudi najbolje zaznava. Med 4000K in 8000K pri istih lumnih bi znala biti razlika v zaznavi (teoreti?no) v prid 4000K, se je pa potrebno na barvo svetlobe navadit. Kolk ko?ta? Nimam pojma.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se eno vprasanje glede zarnic to ki imajo oznake 4000k 8000k ce imam jaz notri zarnice 4000 ali lahko dam notri naprimer 8000 in kaksne so sploh cene taksnih zarnic?

P.s.

Glede teh oznak sem cisto brez znanja tko da ce nisem prov napisal sprejmem kritike!

 

Poglej malo po tej temi:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4002&st=0

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.