Skoči na vsebino

Vinjete - referendum


jures

Priporočeno sporočilo

Ajvar, ne vem kaj se tok togoti?? <_<

 

?e ma? vinjeto, pa ob tem raje koristi? staro cesto, je to tvoj problem in v tej povezavi ti je bila vinjeta nepotrebn luksuz (ma? pa? rad nalepke na ?ipi :P ), sam ne sme? se zdej obna?at neki pokroviteljsko, kot da si s tem dal v dobrodelne namene 55EUR, ker jih namre? nisi, s tem se bojo obogatil - okoristli zgolj uni ki majo ?e tko pouhno rt vsega! :harhar:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 98
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz bi tudi eno vinjeto, pa ?e eno za fotra, pa ?e eno za brata… :D

 

Pa jaz nisem nikoli skakal dol pa gor z avtoceste, da bi se izogibal cestninskim postajam. In govorit, da naj se tisti, ki no?e pla?ati vinjete, vozi po starih magistralkah, se o?itno ?e ni vozil po na?ih magistralkah ob avtocestah (kjer sploh so) in recimo v Franciji. Tisti, ki se je, bo vedel kaj mislim. Pri nas ponekod sploh izbire nima? kot AC, ali pa toliko ve? km okoli.

 

In ja, bo druga?e, pa ne bo treba zato pred parlament.

 

Pa ne mislim tega slabo za nikogar, da ne bo spet razburjanja. Tudi jaz sem ?e na plusu pri svoji vinjeti (glede na ABC) in mi vseeno to ni prav.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok lej pa ?e tankal ti bom, servis ti ?astim, ?eno poservisiram ....

No pa daj ?tevilko, lahko pa pride? ponjo, samo jeba to ti je spet stro?ek,samo da neha?, ti kupim letno vinjeto BP(ma? ?e kako teto, strica,ne?aka,ki jo tudi potrebuje?) sicer pa ?e je vinjeta tak problem, za javni prevoz je tudi ne rabi?.

Lej ?e nekaj ne razumem za vikend(in kar spada poleg) ni problem zagonit 50-100? a vinjeta ki jo koristi? celo leto pa je ? ?zmeden?

 

No lepo.

Dej povej kje si doma, da pridem k teb po vinjete. Letne bi rabu. To bo tud zate bol?, ker bo? profitiral, namesto da mi kupuje? polletne ali celo mese?ne tedenske.

Lepo od tebe. Te moram pohvalt.

Pa povej kdaj bo? doma, da ne bom zastonj pred vrati ?akal.

 

ce vam je skoda dat tistih 100 eur za vinjeto, potem pa rajs ne se vozit z avti...

(bencin, servis, gume, eventuelne kazni vse to je velik vec kot ena faking vinjeta)

 

Pravtako lahko jaz zate in tebi podobnim re?em.

?e vam je te?ko po?teno pla?at cesto po uporabi, potem se ne rabite vozit. Pejte na avtobus! Tisti, ki se redko vozijo po AC niso va?i botri, da bi vam cestnine donirali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ne se preve? kregat,itak bomo imel slejkoprej sat cestninenje, pol bomo pa vsi videl hudi?a.. :hudicek:

 

Zna se zgodit takole..

Vsak avto bo moral imel svoj gps modul,prisiljeni ga bomo kupit, ob registraciji recimo..

V nova vozila bo lahko vgrajen ?e tovarni?ko,ne bo? mogel bit brez, tako kot ne brez katalizatorja recimo.

 

Alora, z lahkoto torej, se bo sledilo in zara?unavalo povo?eno koli?ino ac kjerkoli,dale? naokoli.

 

Pa ne samo ac ...

Katero koli cesto si bo potem kdo izmislil ,jo bo tako lahko kasiral.

 

Pa ne samo ceste.

Vo?nja skozi mesta,mestno jedro,ob katerih urah ,razli?ne tarife, domi?lija nima meja..

In mimogrede ?e parkiranje na dolo?enih obmo?jih.. :aaaaa:

 

Vse se bo dalo elegantno kontrolirat in pokasirat,brez postavljanja ramp, parkomatov,

?uvajnic, stro?kov za osebje..

 

Je to kak problem izpeljat ?e danes ? Po tehnolo?ki plati mislim da ne..

 

Rajtam de je to samo vpra?anje ?asa in denarja ,pa raznih interesov,kdo bo sistem razvil,pokasiral..

 

Tako kot za na? pokojni abc recimo, model, ki je to razvil, je s tem bajno slu?il..

 

Samo da se zmenijo na evropski ravni, pa bo veselica... :cheers:

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz se nisem nc pritozeval tudi ko sem placal velik vec kod zdaj (cestninske postaje)...

pac ne jokam kot ti a ne...

ce mas avto je to cisti strosek in nic drugega kot to....in cedalje bolj in bolj postaja luksuz

tud ce bo gorivo 2eur/liter se bom verjetno isto vozil kot zdaj

10 let nazaj je bil en liter 1 DM...

pa nc ne jokam

vsi stroski se stopnjujejo...

po mestu se pa res peljem s kolesom ali pa z LPP-jem ko dezuje :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz se nisem nc pritozeval tudi ko sem placal velik vec kod zdaj (cestninske postaje)...

pac ne jokam kot ti a ne...

ce mas avto je to cisti strosek in nic drugega kot to....in cedalje bolj in bolj postaja luksuz

tud ce bo gorivo 2eur/liter se bom verjetno isto vozil kot zdaj

10 let nazaj je bil en liter 1 DM...

pa nc ne jokam

vsi stroski se stopnjujejo...

po mestu se pa res peljem s kolesom ali pa z LPP-jem ko dezuje :)

 

Ja zakaj bi se pa ti prito?eval, ?e si cestnino pla?al po?teno glede na to, kolk si se po Ac vozil? Saj jaz se tud nisem. Jaz sem za po?teno pla?evanje cest. Pa? kar dobi? tolko pla?a?. Ti pa si za ?lepanje. Jasno da ti zdaj ne joka?, saj si ti tisti ki se ?lepa? in profitira? na ra?un drugih. Profitira? pa (?e govorim v prvi osebi) na ra?un mene, ker ti jaz zalagam v cestni prora?un, ?eprav ne koristim tolko kot ti.

In ?e ?e govori? o avtu, kot stro?ku in luksuzu....zakaj pol tud avti ne ko?tajo vsi enako?In lepo da si omenil stro?ek bencina. Bencin ima ceno po litru. Pla?a? toliko bencina kolikor litrov ga natanka?. Bencina ne pla?a? pov?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No lepo.

Dej povej kje si doma, da pridem k teb po vinjete. Letne bi rabu. To bo tud zate bol?, ker bo? profitiral, namesto da mi kupuje? polletne ali celo mese?ne tedenske.

Lepo od tebe. Te moram pohvalt.

Pa povej kdaj bo? doma, da ne bom zastonj pred vrati ?akal.

 

Aja pa ?eno s sabo prpel, ker ?e nisi prebral bo vse poservisiral in za pla?ilo dobi? vinjeto :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa, ?e se ?e konkretno pla?uje tele ceste, a se vam ne zdi da so v precej mizernem stanju, matr milo, bi pri?akoval, da ?e ?lovek neki pla?a, dobi vsaj neko kvalitetno storitev kot povratni efekt (takoj vsaj pravi kolega, ki rad obiskuje najstarej?o obrt) :P

 

P.S. - pohvale vsem udele?encem tele debate, je prov zanimiv ?itat! :danzoman::bravo::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od zdaj naprej vsakic, ko se bom vozil po slovenskih avtocestah imel nasmeh na obrazu ker si bom govoru "iii slepam se na racun lojzeta" :D

:bravo:

skoda edin, ker se ne morem ustavljat 5x na poti do maribora da bi placal cestnino (pa se placo tistih delavceh na cestninskih postajah)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ?eno s sabo prpel, ker ?e nisi prebral bo vse poservisiral in za pla?ilo dobi? vinjeto :D

 

Zmenjeno. Ampak moja ?eni?ka hodi domov kjer je uradni servis. Ne hodi k takim ?u?marjem kot je YavarYe X6V6. YavarYe X6V6 nima uradnega servisa in ne more po?templjat.

 

od zdaj naprej vsakic, ko se bom vozil po slovenskih avtocestah imel nasmeh na obrazu ker si bom govoru "iii slepam se na racun lojzeta" :D

:bravo:

skoda edin, ker se ne morem ustavljat 5x na poti do maribora da bi placal cestnino (pa se placo tistih delavceh na cestninskih postajah)

 

Da bo? imel ?isto vest, mi lahko ti pa naslednnje leto pla?a? vinjete, za kompletno familijo.

Se bova zmenila. Sam povej kam jih pridem iskat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Da bo? imel ?isto vest, mi lahko ti pa naslednnje leto pla?a? vinjete, za kompletno familijo.

Se bova zmenila. Sam povej kam jih pridem iskat.

 

ne mores ker enemu neznancu placat...ni posteno to in tebe to izjemno moti, in ker tebe to moti ti ne morem placat..kaj ces, bos mogu sam placat vinjeto (ali pa se svercaj, verjetnost, da te dars dobi je zelo majhna)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No lepo.

Dej povej kje si doma, da pridem k teb po vinjete. Letne bi rabu. To bo tud zate bol?, ker bo? profitiral, namesto da mi kupuje? polletne ali celo mese?ne tedenske.

Lepo od tebe. Te moram pohvalt.

Pa povej kdaj bo? doma, da ne bom zastonj pred vrati ?akal.

Pravtako lahko jaz zate in tebi podobnim re?em.

?e vam je te?ko po?teno pla?at cesto po uporabi, potem se ne rabite vozit. Pejte na avtobus! Tisti, ki se redko vozijo po AC niso va?i botri, da bi vam cestnine donirali.

 

Lej a si ti tolk neumen al se sam dela? ? ?zmeden?

Napisal sem da ti kupim vinjeto, kje je tukaj mno?ina, ostalo je bilo samo vpra?anje ?e ima? ne ?e jih rabijo, letne pa nau? dubu, ker je NE rabi? je samo ?e pol leta veljavna, tolk gorenjca pa sem.

 

Sedaj pa kontra ki je verjetne nebo? prebral pa vseeno, nisem nevmkoliko pameten ima malo ve? kot 5 razredov osnovne ?ole, tako da se sedaj mirno izprsi, in me poseri do nezavesti. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zakaj bi se pa ti prito?eval, ?e si cestnino pla?al po?teno glede na to, kolk si se po Ac vozil? Saj jaz se tud nisem. Jaz sem za po?teno pla?evanje cest. Pa? kar dobi? tolko pla?a?. Ti pa si za ?lepanje. Jasno da ti zdaj ne joka?, saj si ti tisti ki se ?lepa? in profitira? na ra?un drugih. Profitira? pa (?e govorim v prvi osebi) na ra?un mene, ker ti jaz zalagam v cestni prora?un, ?eprav ne koristim tolko kot ti.

 

pa dej Lojz no... a ?e? mal mozeg vklopit no... a ti ni jasno, da nobena AC ne bi bila nikol zgrajena, ?e bi obstajali samo ob?asni uporabniki kot si ti in pla?ilo po uporabi in bi se financiralo samo iz tega. Tako ne bi bilo nobene AC in se niti ti niti nih?e drug ne bi nikoli mogel voziti po njih ker sploh ne bi obstajale in se danes sploh ne bi pregovarjali okrog vinjet.

 

AC je je treba zgradit in v preteklosti smo nekateri prispevali v ta fond ogromne koli?ine denarja. upam, da ti je jasno, da 6.000? v ?estih letih, ki sem jih sam prispeval v ta fond ni majhen denar za fizi?no osebo, a ne. No takih kot sem jaz je pa? ?e kar nekaj in vsi tisti smo omogo?ili, da so AC-ji sploh zgrajeni. Kje si bil pa ti takrat Lojz in zakaj nisi protestiral, ker smo samo nekateri nosili levji dele? izgradnje AC-jev drugi so/ste se pa takrat ?lepali, zdej, ko so razmere malo druga?ne je pa jok in stok.

 

Nih?e ni rekel, da je sistem pravi?en in oh in sploh je pa dale? najbolj stro?kovno upravi?en za samega izdajatelja DARS in z najmanj realnimi stro?ki uspejo narediti najve?ji izplen.

 

Satelitsko cestninjenje po drugi strani pa je tako drago, da zadeva samo za celo slovenijo v osebnem prevozu stane okoli milijarde evrov. Kdo bo to financiral? Le kdo, kon?ni uporabnik vendar in to sem jaz in ti Lojz in vsi ostali, ki bomo prisiljeni v to. In vse to zaradi kur?evih 8? na mesec, ki so ljudem danes predraga. 8? na mesec je 8 litrov goriva in z njimi lahko prevozi? cca 100km... a je res to tak dnar, da je treba tak?en halo okrog tega zganjat.

 

Ampak je pa hec kako v nekaterih zadevah bohnedej, da bi vsaj malo di?alo po solidarnosti za skupno dobro (zgrajene avtoceste) v drugih pa je vsem normalno, da mora solidarnost bit. Zdravstveno zavarovanje pla?ujemo vsi enako pa a dohtarja sploh ne poznamo al pa imamo to smolo, da nas bolezni in po?kodbe ne ?parajo in grejo na?i stro?ki zdravljenja v desettiso?e evrov. A bo? Lojz klele tud tulil koliko je to nepo?teno in da ni fer, da 80 letna babica s celo plejado starostnih bolezni pla?uje isto kot ti in se kao ?lepa na tvoj ra?un?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@jernic, iz tvojih ust v bo?ja u?esa.

 

Ne bit preve? pameten. Neko? bo za?ivelo, kar napoveduje jernic in takrat bo? ponovno to?il krokodilje solze, ker te bo ko?talo precej precej ve?, kot bo tanova vinjeta.

 

Sam v povpre?ju v ceni goriva na leto kupim vsaj 15 vinjet po tanovi ceni, tako da ne govorit, da pla?ujemo pav?al.

 

Lojz, ne vem zakaj ?e vedno te?i? ?e je ?e cel forum spregledal tvoje zvite naklepe. Nampre?, kako s provociranjem do zastonj vinjete. Ne, ne bo? se okori??al na na? ra?un! :harhar:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da je tukaj debata:

a)tisti,ki veliko uporabljajo AC so za nove cene vinjet,ker se jim spla?a

 

b)tisti,ki jo malo smo proti,ker se nam ne izpla?a.

 

In tako bi bilo v ?isto vsaki stvari. :jezicek:;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu niti ne... jaz sem proti vsaki stvari, kjer je treba kej pla?at ampak ?al mi to ne pomaga in ?e ho?em kej met moram pla?at.

 

Sej tud fukat ne morem dokler ne dam ti?a iz gat. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu niti ne... jaz sem proti vsaki stvari, kjer je treba kej pla?at ampak ?al mi to ne pomaga in ?e ho?em kej met moram pla?at.

 

Sej tud fukat ne morem dokler ne dam ti?a iz gat. :whatever:

 

Jaz pa rad pla?am za stvari,ki imajo smisel in mi nudijo kvaliteto.

Recimo v italiji z lahkoto pla?am cestnino,ker vem,da se ne bom vozil po kolovozih. ;)

 

Pojdite si samo pogledat njihove nove tunele takoj za nekdanjo mejo-razlika med na?imi in njihovimi je ene 30 let.V njihovih so trije pasovi,lepe plave lu?ke in vse je lepo svetlo.Prava pa?a za o?i.

Pri njihovih tunelih ni sledu o kakem ?udnem betonu in v slu?aju de?ja je omejitev na 80.

In nikjer ni? ne odpada.

?e kaj ve?jega delajo enostavno zaprejo del avtoceste,preusmerijo promet na stransko cesto,postavijo policaja ki usmerja promet in skrbi,da je promet teko? in ni nobenih kolon tudi v najve?ji turisti?ni sezoni.

Pustimo stat to,da se naberejo kolone kar naenkrat brez vsakega razloga.To so ?e druge debate.

Ni,da jih zagovarjam samo mi gre na k...c,da nas tako n.....o. pri nas za vse stvari. :angry2:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrat te lepo prosim ?e lahko naprej prebere? post na katerega odgovarja? in ne samo do prvega stavka, ki ti ni v?e? in ?ele potem za?ne? odgovarjat, bi se to dalo ? ?zmeden?

 

 

Zmenjeno. Ampak moja ?eni?ka hodi domov kjer je uradni servis. Ne hodi k takim ?u?marjem kot je YavarYe X6V6. YavarYe X6V6 nima uradnega servisa in ne more po?templjat.

 

 

Majster takole se zmenva pridi ti v nedelo ob 7h zve?er v Ljubljanski BTC na pakiri??e za gamo, pa se bova zmenla kdo je ?u?mar in kdo ne, ker tolk kot ti pozna? mene js poznam tebe to se pravi ni?, pa tudi ?e dela? v KRKI ti ne pomaga, pa brez izgovorov. ?templjam pa ne ker je nekaterih ni treba, ker se ?e na dale? vidi da ...

 

Pa ?e klin?evo vinjeto ti bom prnesu :ouje: , (pa ?e na benzu bo? pri?paral, ker ti jo bom pripeljal na pol poti) pa si pol tist avto na katerga bo? nalimal posojajte v familiji levo desno pa vam ne bo treba ve? vinjet kupit ker bo dovolj ena, simpl ne ? :danzoman:

 

Pa kar se po?tenosti ABC-ja ti?e naj ga na?timajo nazaj, samo na VSAK izvoz in VSAK uvoz na avtocesto, pa ?e cena naj bo razli?na zakaj bi jaz pla?eval isto za osebni avto max 5 oseb kot pla?a kombi z 8 osebami ali pa ?lovek s kabrijem kjer de lahko peljeta samo 2 osebi. Si za ? ?zmeden?

Pa tile tovornja?ki do 3,5 tone bi tudi moral potem ve? pla?at ali pa ostali manj, je tako ?

Lojz, ne vem zakaj ?e vedno te?i? ?e je ?e cel forum spregledal tvoje zvite naklepe. Nampre?, kako s provociranjem do zastonj vinjete. Ne, ne bo? se okori??al na na? ra?un! :harhar:

 

Lej pust ?loveka sej mulca tud najla?je uti?a?, pa? ?e ne gre na bolj razumen na?in, s tem da mu da? ?esar si najbolj ?eli in je mir on pa sre?en do nezavesti. :dudek:

Zarad teh par ? me tud nau konc, bom pa kak fu? ve? naredu pa bo. :ninja:

 

Samo me pa skrbi da bo potem hotu ?e nove gume, ker se bo tolk po na?ih ?udovitih avtocestah tako veliko vozil. :(

 

 

 

PS. Danes popoldne sem se ?lepal :angry: po ljubljanski obvoznici in to z vinjeto, pa ?e par sem jih videl. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dej Lojz no... a ?e? mal mozeg vklopit no... a ti ni jasno, da nobena AC ne bi bila nikol zgrajena, ?e bi obstajali samo ob?asni uporabniki kot si ti in pla?ilo po uporabi in bi se financiralo samo iz tega. Tako ne bi bilo nobene AC in se niti ti niti nih?e drug ne bi nikoli mogel voziti po njih ker sploh ne bi obstajale in se danes sploh ne bi pregovarjali okrog vinjet.

 

 

Ah, lepo te prosm. Kolk AC pa smo mi imel npr pred 25leti? Par metrov. In misli?, da se z pla?evanjem cestnin tistih parih metrov AC, danes nove ceste gradijo? Bod no bod. Kolega, na?e ceste se delajo s prora?unskim denarjem pobranim od davkopla?evalcev.

 

AC je je treba zgradit in v preteklosti smo nekateri prispevali v ta fond ogromne koli?ine denarja. upam, da ti je jasno, da 6.000? v ?estih letih, ki sem jih sam prispeval v ta fond ni majhen denar za fizi?no osebo, a ne. No takih kot sem jaz je pa? ?e kar nekaj in vsi tisti smo omogo?ili, da so AC-ji sploh zgrajeni. Kje si bil pa ti takrat Lojz in zakaj nisi protestiral, ker smo samo nekateri nosili levji dele? izgradnje AC-jev drugi so/ste se pa takrat ?lepali, zdej, ko so razmere malo druga?ne je pa jok in stok.

Pla?al si samo to kar si dobil. Ni? ve? ni? manj. Pa jaz tud. Pla?al sem to kar sem dobil, ni? ve? ni? manj. Kot v trgovini. Pla?a? kar vzame?. Zdaj pa jaz pla?ujem ve? kot dobim , ti pa dobi? ve? kot pla?a?. ?ist simpelj ra?unica, le da jo ti in ostali ?leparisti no?ete zastopit.

Ampak je pa hec kako v nekaterih zadevah bohnedej, da bi vsaj malo di?alo po solidarnosti za skupno dobro (zgrajene avtoceste) v drugih pa je vsem normalno, da mora solidarnost bit. Zdravstveno zavarovanje pla?ujemo vsi enako pa a dohtarja sploh ne poznamo al pa imamo to smolo, da nas bolezni in po?kodbe ne ?parajo in grejo na?i stro?ki zdravljenja v desettiso?e evrov. A bo? Lojz klele tud tulil koliko je to nepo?teno in da ni fer, da 80 letna babica s celo plejado starostnih bolezni pla?uje isto kot ti in se kao ?lepa na tvoj ra?un?

Ja vidi? kako me?a? zadeve. Cestnina ni zavarovanje. Ti zavarovanje pla?uje? zato, da se ti nekaj nebi zgodilo in ?e se ti slu?ajno zgodi, dobi? pomo?. Cestnina pa je zato, ker ho?e?, da se ti dogaja. Torej pla?aj ?e ho?e?, da se ti dogajja. Sicer pa, kdo te sili da pla?uje? zdravstveno zavarovanje. Saj si lahko samopla?nik. Pla?a? to?no toliko kot se zdravi?. Pri vinjetah nima? te mo?nosti. Pri vinjetah mora? pla?at, ne glede koliko porabi?.

In ne rabite stra?it kolk bo satelitsko cestninjenje ko?talo. Sicer se ne spoznam na satelitsko tehniko, ampak vsak laik lahko pogrunta, da to ne more bit nek velik stro?ek. ?e danes se da prek GPS-a to?no dolo?it vsako lokacijo. Pa to ni neki denar. Torej podobno tehniko je treba samo nekoliko dodelat in prilagodit tej dejavnosti. Tako da tukaj brcate v temo.

 

Ampak je res zanimivo kako ste na?eloma glasni samo tisti, ki dobite nekaj na ra?un drugih, namesto da bi bli glasnej?i tisti ki so/smo o?kodovani.

To je odraz, kolk je pri nas po?tenjakarjev. Vsi bi nekaj zastonj, pa da jim drugi pla?ujejo. Sami gorenjci in ?krtuhui....in potem se taki ki se ?lepate, celo usajate.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 pravi

Majster takole se zmenva pridi ti v nedelo ob 7h zve?er v Ljubljanski BTC na pakiri??e za gamo, pa se bova zmenla kdo je ?u?mar in kdo ne,

Uhuhu YavarYe X6V6, a si ti mo?an?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ampak je res zanimivo kako ste na?eloma glasni samo tisti, ki dobite nekaj na ra?un drugih, namesto da bi bli glasnej?i tisti ki so/smo o?kodovani.

To je odraz, kolk je pri nas po?tenjakarjev. Vsi bi nekaj zastonj, pa da jim drugi pla?ujejo. Sami gorenjci in ?krtuhui....in potem se taki ki se ?lepate, celo usajate.

 

Lej a pride? v lublano v nedelo da se nam ZASTONJ pridru?i? da se bomo dru?no ?lepal al nima? ... ? ?zmeden?

Prav tako vabljeni vsi ostali ?lani da boste v ?ivo videli to primopredajo tega neizmerno dragega ?leparskeda izdelka za na?e sprednje avtosteklo, prinesem ?e kak akumulator(6 pack) in :pepsi: . :danzoman:

To je enkratna ponudba, kdor ne pride bo manjkal, ponovitve ni. :D

Ajvar pravi

 

Uhuhu, Ajvar a si ti mo?an?

 

Sam to ti povem nasilje ni re?itev, prid pa bo? dubu kar si neizmerno ?eli?, ker js dr?im besedo, ostali pa naj povedo ?e je al pa ni res.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej a pride? v lublano v nedelo da se nam ZASTONJ pridru?i? da se bomo dru?no ?lepal al nima? ... ? ?zmeden?

Sam to ti povem nasilje ni re?itev, prid pa bo? dubu kar si neizmerno ?eli?, ker js dr?im besedo, ostali pa naj povedo ?e je al pa ni res.

 

Nimam vinjete. Pe? pa te?ko grem.

Pa bojim se te, ker bojda si hud kot ?ebula.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.