Skoči na vsebino

Hrva?ka ?ber Alles


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

a kdo ve, ce dobis kazen po posti iz hrvaske v slovenijo?

narobe sem parkiral (avtomat pa ni delal) in sem dobil poloznico in nisem mel casa, da grem v banko placat...

 

a dobim v slovenijo al ne?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo ve, ce dobis kazen po posti iz hrvaske v slovenijo?

narobe sem parkiral (avtomat pa ni delal) in sem dobil poloznico in nisem mel casa, da grem v banko placat...

 

a dobim v slovenijo al ne?

 

po mojem je ne dobi? iz nobene tuje dr?ave-zaenkrat. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po mojem je ne dobi? iz nobene tuje dr?ave-zaenkrat. ;)

 

Znotraj EU se mi zdi, da sem nekje bral, da ze dobis... Ce ne drugace, pa tako kot vcasih, ko se nismo bili v EU in periodicno na meji ob izstopu ali vstopu preverijo v racunalniku, ce so kaksne neplacane kazni ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo na hitro sko?ili po osve?itev na obalo, in to v inozemstvo k na?im sosedom v Kanegro. Ko pridemo popoldne do avta, je ena guma prazna ?zmeden? . Kaj ?e?, od "?ajtrge" kolo gor, pa do prve ?rpalke, kjer sem prazno gumo napolnil in ugotovil, da iz nje prijetno pihlja.

V Kopru me je vulkanizer zasli?eval, kje sem vozil. Trdil je, da v svoji 35letni karieri ?e ni videl, da bi nekdo od vo?nje po asfaltu prebodel gumo na takem mestu in da je luknja zagotovo nastala "s pomo?jo".

 

Sedaj sem v dilemi ali v prihodnje parkirat na Hrva?kem tako, da gume pospravim v prtlja?nik, ali ne ve? iti tja dokler hrva?ki liderji ne prenehajo spreminjat svoj folk v neandertalce.

 

 

lep pozdrav! jast grem avgusta na morje pa me po?teno skrbi za moj avto! posebej za gume pa feltne! prej?en teden sem dal nove gume gor!!! verjetno bi moral tudi varnoste matice kupiti?? kaj predlagate?? Lep pozdrav!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gume doma pustit :bravo:

 

Proti vandalizmu ti varnostne mateice ne pomagajo. ?e se kdo resno ukvarja s sezuvanjem avtov, je tudi vpra?anje, kolik?na ovira so zanj te zadeve. Je pa vsekakor malenkost bolj?i ob?utek. Jaz jih imam.

 

?e gre? na Santorini pa tam najame? rentakar (prijateljica je baje pla?ala 20? na dan), ne rabi? kupovat varnostnih matic.

 

Pa lep dopust.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

re?itev: prpele? se na dopust, parkira? avto, od?raufa? vse ?tiri kolesa in jih shrani? v prtlja?niku. Avto je nato ves dopust na klocnih, Hrvati crkavajo od smeha in se privo??ljivo smejejo ter tudi enmu ne pade na misel, da bi ?e kak?no dodatno ?kodo naredil... na konc dopusta samo namontira? vsa kolesa nazaj, spakira? robo in se odpravi? domov. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

re?itev: prpele? se na dopust, parkira? avto, od?raufa? vse ?tiri kolesa in jih shrani? v prtlja?niku. Avto je nato ves dopust na klocnih, Hrvati crkavajo od smeha in se privo??ljivo smejejo ter tudi enmu ne pade na misel, da bi ?e kak?no dodatno ?kodo naredil... na konc dopusta samo namontira? vsa kolesa nazaj, spakira? robo in se odpravi? domov. :bravo:

 

Prvorazredna ideja :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvorazredna ideja :bravo:

 

Notri pa nalepi? PRODAJE SE

 

lep pozdrav! jast grem avgusta na morje pa me po?teno skrbi za moj avto! posebej za gume pa feltne! prej?en teden sem dal nove gume gor!!! verjetno bi moral tudi varnoste matice kupiti?? kaj predlagate?? Lep pozdrav!

 

Predvsem BREZ PANIKE!

 

Meni (zeni) so na primer v LJUBLJANI na parkiriscu na vilharjevi (ki je sedaj 1?/dan) naredili na CX-7 tole:

 

- s kljucem celo zadnjo havbo spraskali

- prvi levi blatnik vdrt - naslon ali noga...

- zadnji odbija? lepa modra barva po celem zadnjem delu levo

- prvi odbija? 'rahlo' naslonjen

- ter zalotila je tudi ljudi ki so se smukali naokoli

 

Ni samo Hrva?ka taka. Tudi v Sloveniji so bedaki, oziroma povsod po svetu so - in pomaga samo zavarovanje, ter tudi to da ne misli? na to in se ne sekira? - navsezadnje gre? na dopust, ce se kaj zgodi mas pa asistenco in zavarovanje, vsak pleh se da urihtat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jih ne zagovarja ampak hoce povedat (tako kot jaz) da ni odvisno od naroda ampak ljudi...

men so tud vse kar so mi ukradl (denarnico, kolo, racunalnik, jakno...) ukradli prav v ljubljani in ne, kot bi pricakoval, v ostalih mestih kjer sem zivel...pa zaradi tega ne govorim, da so v ljubljani sami lopovi...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jih ne zagovarja ampak hoce povedat (tako kot jaz) da ni odvisno od naroda ampak ljudi...

men so tud vse kar so mi ukradl (denarnico, kolo, racunalnik, jakno...) ukradli prav v ljubljani in ne, kot bi pricakoval, v ostalih mestih kjer sem zivel...pa zaradi tega ne govorim, da so v ljubljani sami lopovi...

 

Hrva?ka je samo zaradi medijev napumpana zadeva, dogaja se pa to povsod....

Pojdi enkrat v Pariz, Rim....samo pogledal bo? kak spomenik pa bo? brez denarnice 1,2,3....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.