Skoči na vsebino

Hrva?ka ?ber Alles


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

Danes smo na hitro sko?ili po osve?itev na obalo, in to v inozemstvo k na?im sosedom v Kanegro. Ko pridemo popoldne do avta, je ena guma prazna ?zmeden? . Kaj ?e?, od "?ajtrge" kolo gor, pa do prve ?rpalke, kjer sem prazno gumo napolnil in ugotovil, da iz nje prijetno pihlja.

V Kopru me je vulkanizer zasli?eval, kje sem vozil. Trdil je, da v svoji 35letni karieri ?e ni videl, da bi nekdo od vo?nje po asfaltu prebodel gumo na takem mestu in da je luknja zagotovo nastala "s pomo?jo".

 

Sedaj sem v dilemi ali v prihodnje parkirat na Hrva?kem tako, da gume pospravim v prtlja?nik, ali ne ve? iti tja dokler hrva?ki liderji ne prenehajo spreminjat svoj folk v neandertalce.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno se vsaj lahko tola?i?, da je vsaj avto cel, kar recimo ne more trdit tale odvetnik iz Srbije

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/razbil...-odvetnika.html

 

Sam kaj ?mo, to je pa? "moderna" Hrva?ka in od njihovih politikov napumpan folk, ki se vede kot trop ovac. :(

 

?lovek se resno vpra?a a je to za spustit v EU :ne vem: pomoje, da ne, ?eprav vem, da ?e zdale? niso vsi Hrvati taki ampak vseeno je to nekaj najni?jega kar lahko nardi? ?loveku, ki ti po vrhu ?e nosi denar in re?uje dr?avo... koljejo kuro, ki jim nosi zlata jajca.**

 

 

 

 

 

 

**kolk je prispodobe v tem stavku :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole so res ?alostne prigode (sicer se ti lohk kej podobno neprijetnega zgodi tut z LJ tablico v totem mestu - preverjeno), tko da nekak pa kar razumem kolega ki pravi da je v zadnjih par letih tole ratala totalna "usta?ija"! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa jebemu mast, kaj jim je avto naredu, nej zbijejo kterga od politikov, predvsem njihovih, ki jih je spravil v to kjer pa? trenutno so. Mi jim nismo krivi ?e jih ne sputimo v veropo, saj vsak dan posebej dokazujejo da niso za v eropo,ker se obna?ajo, ma sploh se ne obna?ajo.

 

Pa mater jim a jim ni jasno da ve? kot pol dnarja dobijo od nas neumnih slovencev, ki hodimo dol na dopust in ji mosimo ?, ?e bi se slovenci uprli, pol bi pa meli za kaj jokat, da ni dnarja in je sama zguba.

 

Zadnji? je bla ena oddaja na tv-ju, pa so jamral hrva?ki hotelirji, kao so napol prazni pa to, en je bil pa fer pa je po?teno povedal, in je rekel da zakaj bi nekdo pri?el dol s svojim avtom in po dal cca 500? za en teden v hotelu, ?e pa lahko gremo v gr?ijo za 500? z letalom pa ?e avta ne rabi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Ajvar sej to je, pa v drugi? dr?avah (?e Montenegro npr.) ni nih?e obremenjen s tvojo nacionalnostjo, pa? pa si le dobrodo?el gost, kateremu ?elijo ponuditi ?imbolj?e bivanje, ter da se po mo?nosti spet k njim vrne?, ter ?e kolegom in znancem pove?, da si se mel FENOMENALNO! :)

 

No v primeru na?ega MA?KA to pa? ne bo! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa jebemu mast, kaj jim je avto naredu, nej zbijejo kterga od politikov, predvsem njihovih, ki jih je spravil v to kjer pa? trenutno so. Mi jim nismo krivi ?e jih ne sputimo v veropo, saj vsak dan posebej dokazujejo da niso za v eropo,ker se obna?ajo, ma sploh se ne obna?ajo.

 

Pa mater jim a jim ni jasno da ve? kot pol dnarja dobijo od nas neumnih slovencev, ki hodimo dol na dopust in ji mosimo ?, ?e bi se slovenci uprli, pol bi pa meli za kaj jokat, da ni dnarja in je sama zguba.

 

Zadnji? je bla ena oddaja na tv-ju, pa so jamral hrva?ki hotelirji, kao so napol prazni pa to, en je bil pa fer pa je po?teno povedal, in je rekel da zakaj bi nekdo pri?el dol s svojim avtom in po dal cca 500? za en teden v hotelu, ?e pa lahko gremo v gr?ijo za 500? z letalom pa ?e avta ne rabi.

 

JA PA KAK PI?E? TO !!!!!!!!?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JA PA KAK PI?E? TO !!!!!!!!?

 

Alo nea(namenoma po ?tajersko, nisem se zmotu) me jebat, hitim delam ?e namesto direktorja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok, tok, imamo samo pozitivne izkusnje do sedaj pa smres veliko dol, tudi jaz slu?beno v Zagrebu...

Kot veste so mi se DPF v Puli zrihtali profesionalno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa ma? v vsaki dr?avi frustrirane "neprilagojence", ampak eni jih imajo pa? nekolko ve? kot drugi! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, u ?rniGori sta v zadnjih dveh letih 2 iz bli?nje okolice za vedn "dol ostala"... ?e me zastopte <_< (ni dolg, ko so enga ravn v trugo dal :ph34r:

Tm je neki ?udn ozra?je ...zgleda fejst na glavo vpliva, pol pa ?e ma? sre?o, ne pusti posledic :unsure:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma mislim, da ma na hrva?kem polovico folka vietnamski sindrom pa ne vsi zarad njihove vojne eni ga majo prevsem zaradi njihove nacionalisti?ne politike, druga?e pa se ve kje so njihovi geni, tak da jaz ?e ve? let nehodim k njim na morje, je preve? prelepih koti?kov na morju ?e kje drugje in tam si dosti bol prijazno sprejet in ne da ti ?e policaji ko sem ?e hodil dol pravijo saj Slovenci imate denar pa kupite novo oni reve?i ga pa nimajo, tolk o tem zakaj jih v veliki ve?ini ne prebavljam, ?eprav mam nekaj kolegic tudi tam, samo ponavadi one ?e same pravijo, da je pri nji dosti ?udnih ljudi, tolk o tem kaj si ene Hrvatice menijo o svojem narodu, je pa res da majo te moje kolegice dosti sorodnikov v Sloveniji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, na nekem drugem forumu sem enako napisal o osvobajanju du? iz gum na hrva?kem, pa mi je moderator prispevek zbrisal. Mogo?e zato, da nebi po nepotrebnem vznemirjal javnosti. :whatever:

 

Na kermu to? Da vidim ker forum je tolk hlap?evski, da ne sme? ?ez hr?ke kej povedat, sploh ob takih dogodkih?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e ravno hlap?evski, je pa res, da so tam moderatorji zelo vajeni stisnit delete takoj, ko jim kak?na re? samo eno malenkost ni v?e? kar je seveda mo?no narobe. Forum je pa Tabla.

 

Namen mojega pisanja je bil bolj v smislu: "pred odhodom na dopust obvezno preverite tlak v rezervni pnevmatiki".

 

Pred manj kot letom so ve? vozilom za intervencije hrva?ke gorske re?evalne slu?be med usposabljanjem pri nas razrezali vse gume. Tako da, neandertalci so na obeh straneh in oboji si zaslu?ijo, da bi jim nekdo po?teno po?esal zobe.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega (ki se v principu kr zastop v to kar govori), mi je reku, da je pr HR-jih ful problem izobrazbena struktura, da jih ma skoraj polovica samo O? kon?ano, kar je pa zelo nenavaden podatek za dobo v kateri ?ivimo. Iz tega sledi, da neizobra?eno (nerazgledano) ljudstvo zlahka politiki (kateri pa so zviti in pa tudi izobra?eni), z lahkoto "scat pelejo", tko da me niti ne ?udi da je kar je! :blush:

 

Ne trdim, da smo Jankoti in Metke (u bistvu Franci in Marije, hehe) neko totalno ?udo, sam mislim, da smo vseeno nekaj bolj?i od ?rnih ovac! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole forumovci (rahlo bom off-topic), sedaj ravno i??em za dopust, ?ez HRvatarijo smo pred nedavnim naredili kri?, svetujem pa vam da si ogledate tole ponudbo, potem pa povejte kam greste, oz. kam NE? :P:whatever:

 

http://www.lastminutecenter.si/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, na nekem drugem forumu sem enako napisal o osvobajanju du? iz gum na hrva?kem, pa mi je moderator prispevek zbrisal. Mogo?e zato, da nebi po nepotrebnem vznemirjal javnosti. :whatever:

 

 

Tipi?no. Ampak res tipi?no. Ko se pi?e o ju?nih, so nekter tako napeti k struna. Boh ne dej kej re?t ?ez njih, samo ko se pa po nas seka, pa ?e sami pod?igajo. Take bi pred zid dau. Sploh razne moderatorje k v takih primerih igrajo male bogove.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz lahko pi?em samo dobro - v kempu mi nikoli ni treba pla?ati drugega avta (?e kartico za rampo dobim, pol pa samo resetirajo :))

 

V Rovinju so vso literaturo, prospekte itd pripravili v sloven??ini, skratka prav veseli so nas, ker jih 'podpiramo' poleg trume nizozemcev.

Se pa seveda povsod najdejo 'posamezniki'

 

Pa mislim, da je tud tako da ce si sam agresiven se kmalu vrne...kolikokrat beremo v cajtngih da so se doma?ini spravili na slovence na pla?i - ja dajte raj? napisat kaj so pa na?i prej delali?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dr?i kar si napisal, da ni to enotno obna?anje na Hrva?kem.

 

Za tak?no s(t/r)anje so pa poleg politikov hujska?ev krivi predvsem mediji, ki kar i??ejo najmanj?e dogodke, da jih obesijo na velik zvon. Recimo za primer je tale ?lanek na 24ur.

 

Slovenec ozmerjal policista... a to je novica, ki jo je treba objavlajti na obeh straneh meje? A res? Dnevno stotine ljudi tako al druga?e ozmerja policaje pa teh podatkov ni nikjer objavljenih ker nimajo nobene te?e. Ampak ko pa Slovenec na Hrva?kem ozmerja hrva?kega policaja je pa to nekaj najhuj?ega kar se lahko zgodi in verjetno bi se isto zgodilo s kontra situacijo.

 

To je ta probelem, ki greni odnose na obeh straneh, mediji pa si manejo rokice, ko lahko o takih stvareh pi?ejo pa ?etudi samo kvarijo medsosedske odnose.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenec ozmerjal policista...

Svaka mu ?ast. Jaz nisem imel jajc za kaj takega, ko mi je pri Starem gradu pred par leti njihov ?andar pobral v svoj ?ep podkupnino za kao prehitro vo?njo, ki je v resnici ni bilo (sem bil ?ele napol zbujen, pa se mi ni dalo hiter pelat). Takrat ?e nisem vedel za tiste njihove finte, ko policaji na laserski pi?toli nastavijo dolo?eno vrednost hitrosti in potem lovijo "sre?ne donatorje".

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav ta Slovenec nam je za moje pojme vseeno lahko mal v sramoto. Pijan, neprivezan, pa ?e otroka neprivezanega spredaj. No vsaj po omejitvi je peljal najbr? in ni bil nikomur nevaren. Objavljena slika

 

Se strinjam. Prepri?an sem, da, tako kot na?i policisti pri nas, so tudi hrva?ki policaji v lipoj njihovoj navajeni, da kdo izra?a ?eljo po spolnem ob?evanju z njihovimi predniki in jih po?ilja v rodila. Ampak poro?ila o tovrstnih dogodkih, ki se zagotovo dogajajo dnevno, hrva?ki tisk objavi le, ?e je glavni akter Slovenec.

 

?e pa pogledamo obna?anje hrva?kih policistov, ki naj bi bili varuhi zakonitosti, v resnici pa niso drugega kot cestni razbojniki...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz lahko pi?em samo dobro - v kempu mi nikoli ni treba pla?ati drugega avta (?e kartico za rampo dobim, pol pa samo resetirajo :))

 

V Rovinju so vso literaturo, prospekte itd pripravili v sloven??ini, skratka prav veseli so nas, ker jih 'podpiramo' poleg trume nizozemcev.

Se pa seveda povsod najdejo 'posamezniki'

 

Pa mislim, da je tud tako da ce si sam agresiven se kmalu vrne...kolikokrat beremo v cajtngih da so se doma?ini spravili na slovence na pla?i - ja dajte raj? napisat kaj so pa na?i prej delali?

 

Od kdaj pa so istrijani pravi hrvati? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • V mojem kraju zapirajo mojo SKB...OTP banko. Ostale so delavska hranilnica, intessa in NLB...  Kaj izbrati med DH in intesso? 
    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.