Skoči na vsebino

Pri?akovanja servisa


Gustav

Priporočeno sporočilo

Mene zanima, kaj je realno pri?akovati kot nek bonus oz dodatna usluga, ko pripelje? avto na redni servis.

 

Meni se zdi, da je nadomesten avto (kakr?enkoli, le da je brezhiben) nekaj samoumevnega, sploh v teh "kriznih" ?asih, sploh pri teh cenah rednih servisov.

 

Prav tako bi enako pri?akoval za pranje avta.

 

To dvoje je recimo pri konkurenci stalnica (avto, ki stane nov le 11.000?)

 

Kaj pa Mazde?

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, ravno zarad kriznih ?asov ti ne daj nadomestnega avta ;)

 

Druga? je pa tako, da pri Gami so mi dostikrat oprali avto... verjetno je ta del "usluge" bolj odvisen od ?asa, ki ga imajo, al pa od tega kolk se jim da.

 

Me je pa vsaki? vseeno presenetilo, ko je bil avto opran in kr nekako la?je pol odkarta? tiste velke zneske v evrih... hehe, kolk je mene lahko okrog prnest, sam avto mi opere? pa sem ?ist bla?en :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim je vsaj za novej?e avte, in bi rekel tudi starej?e ki ?e potrebujejo tehni?ni poobla??eni serviser odgovoren, da naredi tehni?ni pregled saj z ?igom odgovarja le o temu.

 

NE vem za starej?e ampak do 3h let odgovarja servisna mre?a.

 

Na Porsche Verov?kova so mi za Seate VEDNO dali izpis s pregledne steze (bremze itd itd)!!! ne glede na letnik.

 

Skratka niso samo teko?ine je celostni pregled avta (ki ga verjetno ra?unajo v vsakem primeru)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, ravno zarad kriznih ?asov ti ne daj nadomestnega avta ;)

 

Druga? je pa tako, da pri Gami so mi dostikrat oprali avto... verjetno je ta del "usluge" bolj odvisen od ?asa, ki ga imajo, al pa od tega kolk se jim da.

 

Me je pa vsaki? vseeno presenetilo, ko je bil avto opran in kr nekako la?je pol odkarta? tiste velke zneske v evrih... hehe, kolk je mene lahko okrog prnest, sam avto mi opere? pa sem ?ist bla?en :D

 

Men ga tudi vedno operejo pa posesajo :) ... Pa nadomestni avto tudi skoraj vedno dobim, ce le majo kaksnega... Drugace sem pa tudi ze od Majesa privat avto dobil (enkrat eno 323, preden je nabavil tanovo sestko... pa enkrat eno 121) :D Zaenkrat se vedno zadovoljen z njihovimi storitvami...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer prihajam iz Gorenjske...vendar sem svojo dvojkico za prvi rojstni dan peljala kar k Selmarju v Celje. Sem ?la lepo na izlet....in potem tisto uro pre?ivela v ?par centru.....opravila en manj?i ?oping...in ?as mi je minil kot bi mignil. So pa mojo dvojkico tudi oprali, posesali....tako da nimam pripomb....pa ?e kavico sem dobila gratis...in bodo ?e naprej ostali servis za mojo dvojkico.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na Lesko?kovi pri Chryslerju, Jeepu, Kii in Saabu kot ?tudent delal samo to. Pral avtomobile, ki so bili na servisu. Lepo je, ?e imajo kje kak?en avtomat za kavo in ti jo ?astijo, ?e v bednem A3Mu ga imajo. :P Nadomesten avto je pa vpra?anje koliko ?asa traja servis. Za rednega, kjer le menja olje, filtre, kak?no malenkost sam vem, da ne bi dajal avta, ?e bi imel avtohi?o. :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni vedno operejo avto,nazadnje sem zahteval nadomestne in nazalost ga niso imeli zato so mi ponudili prevoz do doma in so me prisli iskat,ce ppa imajo tam kaksnega nadomestne potem mi nudijo na izbiro kerga hocem.aja pa nazadnje sem z nadomestnim naredu 400km v 2 dneh pa je v pogodbi pisalo da za en dan lahko naredim 100km,kar je vec se placa pa mi niso nc zaracunali..tako da sem kr zadovoljen..

 

hvala Mocnik kranj..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz sem imel izredno pozitivne izku?nje. Kot prvo, so mi brez nadaljnega ponudili nadomesten avto. Kot drugo, avto opran in posesan. Kot tretje, izredna prijaznost in ustre?ljivost. Kot zadnje, cena ni?ja kot najavljeno, da bo. Mazda Zagorje, ?e se vidimo. Pri tak?nem na?inu dela, bom nedvomno tudi po izteku garancije sodeloval z njimi.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, v?eraj pripeljal avto iz prvega rednega servisa. Avto dobil nazaj spucan in opran, ra?un pa je bil celo nekoliko ni?ji kot je bilo sprva re?eno. Za nadomestno vozilo sem imel popolnoma novo 185 konjsko GT-jko.

Skratka zadovoljen maksimalno.

 

Hvala Avtohi?i Kr?i?nik Zagorje.

Priporo?am.

 

lp Kripa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al slabe izku?nje z Skorn?ek Velenje:

- nadomestni avto je problem, ali ga ni, ali pa ga zara?una mastno. ?e? "z avtom imamo mi samo stro?ke".

- avto smo mi oprali mogo?e 2x (od vsaj 8 obiskih). Ko sem nazadnje vpra?al zakaj ni opran ,je Skorn?ek odvrnil "mi nismo pralnica"

- kave pri njih zastonj nisem dobil niti 1x.

 

Ne vem, Skorn?ek mi je bil kar OK 2 leti nazaj, zadnje ?ase pa so se, po mojem, zelo pokvarli. Postali so neprijazni, nepripravljeni na pogovor, informacij nisem dobil, dolo?enih stvari sploh niso pregledali ker kao "ni blo ?asa", skratka odnos se je pokvaril. Ob?utek imam, da jim gre predobro oz. da se je odlo?il, da narediti za stranko "nekaj ve?" ni potrebno. Ne vem, mene ve? tam ne bo videl...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men najve? pomen to, da ti na servisu dovoljo bit zraven, ko ?raufajo moj avto. Jaz ho?em videt kako se moj avto servisira in kdo ga servisira. Ker sem imel slabe izku?nje s servisom Makoma iz Novega mesta. Tam so taki pocarji da glava pe?e. In ni ?udno da ne pustijo gledat, saj se zavedajo svojega neznanja in odnosa do strank. Mogo?e je zdaj ?e kaj druga?, ampak pred 6 leti in tudi ?e prej, so tam imeli totalno zanikrne mahaike. ?alabajzarji. In jaz tja ?e 6 let ne vozim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ne morem stat poleg ko mi drugi po avtu ?ari pa ga pol kar sam porihtam, cnej me pride, bolj ziher sem v svoje delo, pa vedno pogledam vse in ne samo tist kar se mi zazdi, ne dolivam si vitrexa in hladilne pa ?eprav mi nikjer ven ne te?e, mojemu predhodniku so na vsak servis dolili vsaj pol litra natifriza, jaz imam ?e 25 kkm z avtom in je ?e vedno na max, podlo?ko nakarterju ima tudi vedno na ra?unu, samo ko sem sam delal servis, je bila gor ?e vedno originalna in ?isto spe?tana, take ne naredi? pri 1 menjavi, pa da naprej ne na?tevam. Me pa zanima kam so dali 7 litrov nafte na 2 servisu, avto bencinar ? ?zmeden?

Testerja imam 2, tako da kar lahko naredi servis lahk nardim tud js sam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.