Skoči na vsebino

Zakaj Bojan ?lender spet zavaja?


Boss

Priporočeno sporočilo

Ker v svoji nemo?i uporablja? pritlehne metode diskvalifikacije in objavljanje mojih podatkov itd.... te lahko spomnim na nekaj ?e jaz. Tud ti si se na tem forumu precej razgalil. Svoj avto ima? ves poslikan, celo vem kako zgleda? v faco in kak?no registracijo ima? na avtu. Vem tudi, da se dobivate zadaj za Gamo pa na piknikih itd....vse si prostovoljno tukaj objavil. In verjem, da te lahko pridem enkrat pogledat v ?ivo. Si se v forumu dovolj dobro predstavil, tako da ne bo te?ko pogruntat kdo je jures.

Ker nimam ni? skrivati, ne razumem zakaj si sam tako skrivnosten tam za kompjuterjem na Krki, - tako da ni treba ni? skrivati - v Medvodah na naslovu Hrastarjeva 3 me pa tudi dobi?.

Vedno odprt za vse.

 

Pa se tole, s tem ko uporabljas ra?unalnik podjetja Krka, so vsa tvoja mnenja izra?ena v imenu podjetja. Krka ima ta naslov objavljen JAVNO, in zato je stvar posameznika da z njim gospodari preudarno in v slu?bene namene.

 

Ko pa bom razkril tvoj doma? PC (ko ga bo? imel) me pa to?i

Moj IP je javen in registriran na moj S.P. - z njim delam in pi?em v MOJEM imenu in odgovornostjo in vsak najde moje podatke ?e ho?e brez mojega posega.

 

Podatek tvojega ra?unalnika tudi javno izpi?e ime Janez Senica! Kdor koli je ze to se je moral strinjati, ce ne potem Krka kr?i zakon, ne jaz....

 

Tako da pazi lahko da to nisi ti, pi?e? pa v njegovem imenu!

 

Prihajam iz ITja, sem ze veliko takih pogodb spisal

Lojz ?e vedno pa lahko pride? v Rovinj - tudi za to ima? vse podatke, na piknik in ob ?evap?i?ih zgladimo vse spore (sam ne vem ?e ma? ?e mazdo.. :whatever: ) Takole preko compa jih ne bomo nikoli.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ker v svoji nemo?i uporablja? pritlehne metode diskvalifikacije in objavljanje mojih podatkov itd.... te lahko spomnim na nekaj ?e jaz. Tud ti si se na tem forumu precej razgalil. Svoj avto ima? ves poslikan, celo vem kako zgleda? v faco in kak?no registracijo ima? na avtu. Vem tudi, da se dobivate zadaj za Gamo pa na piknikih itd....vse si prostovoljno tukaj objavil. In verjem, da te lahko pridem enkrat pogledat v ?ivo. Si se v forumu dovolj dobro predstavil, tako da ne bo te?ko pogruntat kdo je jures.

YavarYe X6V6, a mi lahko to kdo razlo?i? Zakaj so se vsi tolk spravli name? A sem komu kaj naredu? Sem komu kaj tazga reku? Sem komu hotel kaj ?alega itd...? Edino kar po?nem tukaj, je zagovarjanje predpisov in opozarjanje na nesre?e ter opozarjanje na najpogostej?i vzrok nesre?, pa spra?ujem, ?e se kdo ob nesre?i kaj zamisli itd....pol me pa tukaj tretirajo kot sovra?nika ?t. 1. Zakaj ?e?

 

Nebivedu, 15 dni me ni blo pa je cela ?tala.

 

Bi se mi vsi skupaj 1X dobil pa u ?ivo predebatiral zadeve, ?e seveda nikomur ni prevelik stro?ek lahko kjerkol, pa zaklju?imo tole :whatever: ?

?e je pa nekdo samo mo?an na tipkovnici, v resnici pa si ne upa prikazat, pol bo pa? najebal, ker se bodo vsi nanj spravl, tako pa? je, tega se nisem js spomnil.

 

Pa G.Lojze nekaj strani sem ?e ve?krat zastavil eno vpra?anje in odgovora ?e vedno nisem dobil, bi lepo prosil ?isto kratek odgovor, ker me resni?no zanima.

Hvala ?e v naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nauk: NE HODI NA DOPUST!

 

Zgleda da bom ?ou ?e za 14 dni, pa se pobijte :dudek: , da bo pol mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi se mi vsi skupaj 1X dobil pa u ?ivo predebatiral zadeve, ?e seveda nikomur ni prevelik stro?ek lahko kjerkol, pa zaklju?imo tole :whatever: ?

?e je pa nekdo samo mo?an na tipkovnici, v resnici pa si ne upa prikazat, pol bo pa? najebal, ker se bodo vsi nanj spravl, tako pa? je, tega se nisem js spomnil.

 

A gremo imeti sre?anje v Novem mestu, da ne bo treba Lojzu po AC se voziti ker 130km/h je za divjake pa ?e vinjeto bi potem po nepotrebnem uporabljal. ?zmeden?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A gremo imeti sre?anje v Novem mestu, da ne bo treba Lojzu po AC se voziti ker 130km/h je za divjake pa ?e vinjeto bi potem po nepotrebnem uporabljal. ?zmeden?

 

Jaz grem te dni - jutri ali cetrtek (v Adria Plus) pot gre pa mimo tik...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A gremo imeti sre?anje v Novem mestu, da ne bo treba Lojzu po AC se voziti ker 130km/h je za divjake pa ?e vinjeto bi potem po nepotrebnem uporabljal. ?zmeden?

 

Ej oprosti lepo sem predlagal, prosim tebe in ostale da se vzdr?ijo komentarja, razen ?e boste predlagali kraj in ?as in va?o udele?bo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nimam ni? skrivati, ne razumem zakaj si sam tako skrivnosten tam za kompjuterjem na Krki, - tako da ni treba ni? skrivati - v Medvodah na naslovu Hrastarjeva 3 me pa tudi dobi?.

Vedno odprt za vse.

 

Pa se tole, s tem ko uporabljas ra?unalnik podjetja Krka, so vsa tvoja mnenja izra?ena v imenu podjetja. Krka ima ta naslov objavljen JAVNO, in zato je stvar posameznika da z njim gospodari preudarno in v slu?bene namene.

 

Ko pa bom razkril tvoj doma? PC (ko ga bo? imel) me pa to?i

Moj IP je javen in registriran na moj S.P. - z njim delam in pi?em v MOJEM imenu in odgovornostjo in vsak najde moje podatke ?e ho?e brez mojega posega.

 

Podatek tvojega ra?unalnika tudi javno izpi?e ime Janez Senica! Kdor koli je ze to se je moral strinjati, ce ne potem Krka kr?i zakon, ne jaz....

 

Tako da pazi lahko da to nisi ti, pi?e? pa v njegovem imenu!

 

Prihajam iz ITja, sem ze veliko takih pogodb spisal

Lojz ?e vedno pa lahko pride? v Rovinj - tudi za to ima? vse podatke, na piknik in ob ?evap?i?ih zgladimo vse spore (sam ne vem ?e ma? ?e mazdo.. :whatever: ) Takole preko compa jih ne bomo nikoli.

 

Naklada? bedarije. Jaz pi?em v svojem imenu. In moje ime je zate Lojz. Kje sem jaz napisal, da pi?em v imenu koga drugega ali celo firme? A pol, ?e tvoja ?ena pi?e iz tvojegaPC-ja to pomeni da tako misli? tudi ti ? In ?e te bom jaz zaradi prevelike hitrosti ubil s slu?benim avtom...a to pomeni, da te je moja firma ubila?

In kakr?ne koli podatke si ?e zvohal o meni, pa tudi ?e so javni, jaz tebi nisem dal mandata, da jih posreduje? drugim in jih po internetu reklamira?. Kogar kaj zanima si bo ?e sam poiskal, tebi pa prepovedujem, da od zdaj naprej kadar koli in karkoli o meni in moji firmi osebnega tukaj napi?e?, razen ?e ti bom jaz dovolil. Jasno? Kdo je teb dal pravico da tukaj vsem ostalim govori? in pi?e?, kje delam itd...?

In kaj sem jaz skrivnostem? Jaz pi?em tisto kar ho?em. Ti pa pi?e? tisto kar ho?e? ti. Kaj tebe briga kje sem jaz doma in kako zgledam ter kaj vozim? Kaj to tebe briga? ?e bom jaz hotu bom ?e povedal. Kaj majo moji osebni podatki veze s tem, kar napi?em tukaj in kaj jaz mislim, da se v prometu po?ne narobe?

In ker si reku da te lahko pridem pogledat na tvoj doma?i naslov. Obljubim, da te bom pri?el enkrat pogledat. Hvala za povabilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dej no lubi lojzek moj vse podatke ki jih je napisal Jures so javno videni samo mor? biti mal bol pismen pa je!!

O?itno te pa je malo strah da te tale tvoja firma ne bana :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dej no lubi lojzek moj vse podatke ki jih je napisal Jures so javno videni samo mor? biti mal bol pismen pa je!!

O?itno te pa je malo strah da te tale tvoja firma ne bana :)

 

Sploh ni va?no al so moji podatki javni ali niso. On in tudi nih?e drug jih nima pravice stresat in posredovat drugim. Kdor ho?e si jih bo sam poiskal. jures pa tega soglasja nima.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni va?no al so moji podatki javni ali niso. On in tudi nih?e drug jih nima pravice stresat in posredovat drugim. Kdor ho?e si jih bo sam poiskal. jures pa tega soglasja nima.

 

A dej no dej kar naenkrat pa je ledeni Lojz ob?utljiv ratal!!

Ne bit tak no! :dudek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni va?no al so moji podatki javni ali niso. On in tudi nih?e drug jih nima pravice stresat in posredovat drugim. Kdor ho?e si jih bo sam poiskal. jures pa tega soglasja nima.

 

 

Ja seveda ga ima... ?e smo pa vsi prijatelji tuki gor... in si zaupamo vse!! Torej n? soglasja... delujemo kot eno! :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G.Lojz kaj pravite na moj predlog ?

 

Pravkar sem pojedu del vas in sicer v obliki dolge bele in v sredini zarezane tablete.

Jebenti sem prebral da imate samo dovoljenje za promet in izdelavo, ma vseen sam da bo nucal.

 

Pa sem pogledu da ni kakega oran?nega trikotnika gor narisanega, ker moram ?e do doma pridirkat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzek,

 

samo osnovno mnenje BOSSa podkrepljeno z argumeniti si tako dolgo vla?o okoli, da se zdaj ?e sam sebi smili?.

 

Adijo!!!!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzek,

 

samo osnovno mnenje BOSSa podkrepljeno z argumeniti si tako dolgo vla?o okoli, da se zdaj ?e sam sebi smili?.

 

Adijo!!!!

 

Ja res se smilim sam sebi. Zato pa vozim po predpisih in omejitvah, ker se imam rad. Pa tisti, ki se morajo vozit med cestnimi divjaki, se mi tud smilijo. Cestni divjaki se mi pa ni? ne smilijo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcasih je precej bolje, ce vozis po pameti in ne po predpisih... Kaj ti nuca, ce se strogo drzis omejitev, prepovedi, opozoril... ce pa recimo ne znas spremljati prometa okoli sebe ... Velikokrat se namrec zgodi, da imas po predpisih prednost... ampak ce bi jo uveljavljal, bi imel pobuskan avto ali pa se kaj hujsega...

 

In da ne bo pomote... Nikjer nisem napisal, da je treba sedaj po Dunajski v Ljubljani "terat" 150 km/h ... da ne bom oznacen kot divjak, tako kot je v tvoji navadi... da vsi, ki nismo lojzeki, smo pa divjaki ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcasih je precej bolje, ce vozis po pameti in ne po predpisih... Kaj ti nuca, ce se strogo drzis omejitev, prepovedi, opozoril... ce pa recimo ne znas spremljati prometa okoli sebe ... Velikokrat se namrec zgodi, da imas po predpisih prednost... ampak ce bi jo uveljavljal, bi imel pobuskan avto ali pa se kaj hujsega...

 

In da ne bo pomote... Nikjer nisem napisal, da je treba sedaj po Dunajski v Ljubljani "terat" 150 km/h ... da ne bom oznacen kot divjak, tako kot je v tvoji navadi... da vsi, ki nismo lojzeki, smo pa divjaki ...

 

To je ?e res. Marsi kje je prav in po?teno da spustimo predse nekoga, ki se morda zaradi gne?e ne more pred nas vklju?it v promet. Lepo je, ?e mu odstopimo mesto pa ?eprav smo mi na prednostni cesti. Lepo je tudi, da toleriramo nekoga za katerega je o?itno, da se je izgubil ali zmedel itd...Ampak to po mojem bolj kot v pravila sodi pod "rubriko" vljudnost. Te?ko bomo pa kje upravi?ili hitrej?o vo?njo. No mogo?e takrat, ?e za nami pre?i po?ar, tornado ali kak?en cunami.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz povem po?teno, danes grem na Adria Plus in verjetno na Krko. Si za drink? Ce ne se ne bom obremenjeval in te iskal.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, poglejte mojo titulo! ?e ena korektnost tega foruma.

@Jures, hvala za povabilo. Morda kdaj drugi?. Odvisno kako se bodo zadeve odvijale. Pustmo ?asu ?as. Saj pravi?, da si veliko v na?em koncu.

 

V redu, startam jest zdej...

evo update, ne bi tudi zneslo, se cakam tukaj ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, poglejte mojo titulo! ?e ena korektnost tega foruma.

@Jures, hvala za povabilo. Morda kdaj drugi?. Odvisno kako se bodo zadeve odvijale. Pustmo ?asu ?as. Saj pravi?, da si veliko v na?em koncu.

 

Pa ne da boste sedaj u?aljeni ? :rozico:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da boste sedaj u?aljeni ? :rozico:

 

Niti slu?ajno. Samo pokazal sem na korektnost foruma. Jaz tistemu, ki divja ne smem re?t, da je divjak, vi pa meni lahko re?ete, da sem provokator. Razlika je edino ta, da jaz nisem u?aljen, vi pa ste. In razlika je ta da ve?ina in mo? melje manj?ino in nemo?. Tukaj pa? velja argument ve?ine in sile. O korektnosti tukaj ?e niste sli?al, ?eprav so vas polna usta hvale, ?e? kako ste tukaj tolerantni. Do koga ste tolerantni? A do cestnih divjakov?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa vozim po predpisih in omejitvah, ker se imam rad.

 

na cesti cez vrsic je omejitev 90. a poj pomeni da se gre skozi vse ovinke 90

 

no ja sej jest tud vozim po (fizikalnih) zakonih

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na cesti cez vrsic je omejitev 90. a poj pomeni da se gre skozi vse ovinke 90

 

no ja sej jest tud vozim po (fizikalnih) zakonih

 

?e vozi? po predpisih, to pomeni, da vozi? tudi s prilagojeno hitrostjo. Torej tuudi MANJ od omejitev. Nikakor pa ne ve?. Kun?tno to zastopit kne de?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.