Skoči na vsebino

Menjava poz.?arnic na M6


Priporočeno sporočilo

Evo,danes je bil lep vro? dan in sem se lotil zamenjave pozicijskih ?arnic na M6.

Vse je ?lo rutinirano in kot podmazano.Re?il sem stvar v 5 minutah-NOOOOU. :aaaaa::aaaaa:

 

V resnici se mi je ?e pri prvem ?arometu na sovoznikovi strani snela led ?arnica z podno?ja in mi padla-ne boste verjeli-noter v lu? . ?zmeden?

post-399-1249132028_thumb.jpg

 

 

In potem sem porabil ?e nadaljnjo urico za obe.In spotil sem se tako,da se mi ni bilo treba it sploh kopat v morje.

Gre pa tukaj velika pohvala konstruktorjem lu?i,ki so verjetno pomislili na take paciente,ki jim uspe tak podvig

kot je meni in so pustili pod parabolo za dolge lu?i toliko lufta,da lahko ?arnico porinete skozi in pade spodaj ven. :bravo:

 

Nauk:nikoli ne re?uj nobene ?e tako lahke stvari z levo roko. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se je to pripetilo meni (tudi z LED ?arnico) sem povpra?al mehankarja kako stvar dobiti ven. Njegov odgovor je bil da ?e imam kasko je najboje, da se zaletim. :blink:

 

...ja in to njemu zadaj v r.t avta. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malce iznajdljivosti pa so vse take stvari re?ljive na dokaj enostaven na?in

 

Pred ?asom sem imel podoben primer pa sem ga re?il takole

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...amp;#entry39460

 

 

Z ?arnico je zadeva podobna sam, da je pa? prevelika, da bi jo posrkalo skozi slamco. Ampak vseeno ni te?ave saj je dovolj, da jo podtlak "dr?i" na koncu slamce, ki jo nato previdno potegne? skozi odprtino za dolgo lu?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malce iznajdljivosti pa so vse take stvari re?ljive na dokaj enostaven na?in

 

Pred ?asom sem imel podoben primer pa sem ga re?il takole

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...amp;#entry39460

Z ?arnico je zadeva podobna sam, da je pa? prevelika, da bi jo posrkalo skozi slamco. Ampak vseeno ni te?ave saj je dovolj, da jo podtlak "dr?i" na koncu slamce, ki jo nato previdno potegne? skozi odprtino za dolgo lu?.

 

Ja,sej jaz sem vzel dokaj mehko ?ico,jo na koncu zvil,jo vtaknil skozi luknjo ?arnice in ?arnico po?asi porinil skozi luknjo med parabolo in ?arometom.Zadeva re?ena,sam nikoli ve? ne bom trpal ve? noter kakih ledic.?ivo sranje-takoj mi crknejo pa ?e delo ti dajo. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako vam rata ?zmeden? ?

Zamenjal sem jih ?e najmamanj 100+ pa nkol se mi ?e ni to zgodilo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti poka?em? Za pir? :bravo:

 

Se bom pustil ?e malo mojemu ?u?marjenju, pa bom sam vidu ?e bo men tud ratal. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako vam rata ?zmeden? ?

Zamenjal sem jih ?e najmamanj 100+ pa nkol se mi ?e ni to zgodilo.

 

A ti tolk pogosto crkujejo zarnice? :bravo::harhar::vesel:

 

Pri tastari sestki sem menjal ene parkrat... in enkrat je bilo tako, da se je zarnica zlomila in je stekleni del padel v luc... Ker se nisem hotel sam zafrkavati, sem sel na najblizji servis... (tvoj "omiljeni" servis v blizini Kranja :hohoho: )... pa so mi zadevo ustimali v pol urce... Je mroal sneti prednji odbijac, da je potem odsraufal luc in ostanek zarnice stresel ven... Zaracunali so mi samo zarnico (takratnih 700 SIT) :) ... pa vse drugo je tudi delalo potem...Sem pa bil zraven ves cas.. B):zvizga: .

 

Pri tanovi pa mi se ni bilo treba menjat nic... Zaenkrat se vse sveti :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.