Skoči na vsebino

Obna?anje Slovencev na Hrva?kem


Carr

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

Evo, v?eraj sem se vrnil iz Dalmacije. Lepo kot vedno, ljudi ni? bistveno manj, te?av nobenih.

Me je pa v pristani??u zbodlo obna?anje slovenskih turistov. Najprej so neki mladci iz Ljubljane v ?akanju na trajekt v avtu na glas navijali Ceco (ob odprtih vratih, seveda). Kljub opozorilom nekaterih drugih ?akajo?ih (tudi mene) in enega izmed pristani?kih delavcev, niso nehali. Seveda sem dobil nazaj tisto v smislu:"Spi... stari, brigaj se zase..." No, do incidenta na sre?o ni pri?lo, me je pa bilo kar malo sram...

No, glavno se je zgodilo pa na trajektu. ?e ob vkrcanju se je en razgret Ljubljan?an skregal z delavcem, ?e? kam ga usmerja in da on ne more tako manevrirat z avtom in oh in sploh... No, tam je ostalo le pri grdih besedah. Pri izkrcanju je pa po?ilo. Ljubljan?an se je rinil in rinil proti izhodu in izsiljeval vse po vrsti, potem pa obti?al za enim kamperjem, ki so ga morali "podlagati" pred rampo, ker je bil prenizek. Tip je dobesedno rinil vanj od zadaj in pri tem skoraj stisnil noge enega izmed delavcev, ki mu je vsaj desetkrat ?elel dopovedati, naj neha. Delavec je zadnji moment odsko?il in od jeze udaril po vetrobranskem steklu novega C5, ki se je seveda sesulo. Sledil bi pretep, ?e ne bi posredovali ostali delavci in ju dali narazen. Seveda ni odve? povedat, da je zaradi vsega skupaj nastal pravi kaos in je pol ure vse stalo. Potem pa policija in cel cirkus.

No, da boste vedeli, ?e bo v kak?nem na?em ?asopisu pompozno pisalo, da so ni? hudega slute?emu slovenskemu turistu podli hrva?ki pristani?ki delavci razbili steklo in z njim fizi?no obra?unali. Po?teno povedano, mi je bilo ?al, da niso pustili malo pretepa, ker bi za pol glave manj?i in kak?nih 20 kg la?ji slovenski turist dobil ?e kak?no po glavi. Povsem zaslu?eno.

 

LP

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja tut med nami (Janezi) se najde vse ?ivo, to sto posto. Vsak narod ma svoje prepotentne?e in kvazi pomembne?e! :P

 

@Carr kar pa se pretepa ti?e, pa niti slu?ajno ni izid dolo?en s kila?o in dimenzijami udele?ncev, dostikrat je ravno obratno, da kak?en mali in okreten, da pomete kak?nega fitneserja ko mladga ma?ka! :D

 

Tisti mali „Ćifur?ki“ s svojo Balkanjado bi si pa tudi zaslu?li eno zau?nico (da jih en iz?amara ko pi?ke), sploh Hrvatarjem gre verjetno srbjanska muzika po?teno na falus, glede na to da se to dogaja na njihovem ozemlju?! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenci se nahajamo povsod, in povsod ho?emo biti glavni...stara zgodba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tisti mali „Ćifur?ki“ s svojo Balkanjado bi si pa tudi zaslu?li eno zau?nico (da jih en iz?amara ko pi?ke), sploh Hrvatarjem gre verjetno srbjanska muzika po?teno na falus, glede na to da se to dogaja na njihovem ozemlju?! :angry2:

 

hja sej... glih tole sem hotel pripomnit... a so bli Slovenci al so bli slovenski dr?avljani - mo?no dvomim, da pravemu Slovencu zlo sede neka Ceca oz. da ima celo njen CD.

 

Druga? pa je ?al tako, da vsepovsod imamo neprilagojence vseh vrst pa vseh narodnosti, tako da se kar strinjam, da bi blo treba kak?nega takega ekstrema mal naluftat. Ne zarad nasilja mapak zato, da se mu na tak na?in utupi v debilno glavo kje mu je mesto in da on ni center sveta.

 

@Carr: s ?im pa je udaril po steklu, da se je razbilo... ker ?e je samo z roko vetrobrana ne more? kar tako razbiti, razen ?e so za?el pri Citroenu tolk ?parat :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Carr: s ?im pa je udaril po steklu, da se je razbilo... ker ?e je samo z roko vetrobrana ne more? kar tako razbiti, razen ?e so za?el pri Citroenu tolk ?parat :ne vem:

 

Ej, a ve?, da ni imel ni? v roki. Je blo ?e meni ?udno. Je pa res kar po?teno s pestjo usekal. Na polno. Je bil razpi.... ko hudi?, takrat pa dobi ?lovek ?e kak?en ekstra Newton sile :P Pa kar neki ga je blo skupaj...

Glede tiste mularije so bli pa sigurno le slovenski dr?avljani. Ampak jebiga, tujci tega ne lo?ijo... :angry:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja sej... glih tole sem hotel pripomnit... a so bli Slovenci al so bli slovenski dr?avljani - mo?no dvomim, da pravemu Slovencu zlo sede neka Ceca oz. da ima celo njen CD.

 

ej tole bi bil sokiran (isto kot jaz) kok mularije (pravi slovenci se pravi janez mojca) poslusajo narodnjake...

res neverjeten pojav

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej tole bi bil sokiran (isto kot jaz) kok mularije (pravi slovenci se pravi janez mojca) poslusajo narodnjake...

res neverjeten pojav

 

a res? Ne morem verjet... men se je ta turbo scena total zagnusla k sem 1 let v JLA to sranje poslu?al - pa ne po moji volji :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, nekje sem pre?itu, da ?e ?enska v obdobju nose?nosti poslu?a "Balkanjado" ima potem otrok IQ na nivoju genija, zdej pa ne vem al to dr?i al ne? :D

 

P.S. - Vsak nej poslu?a kar ga je volja, dokler ne nabija svoje "Kamenodobne" muzike tko naglas da moti druge, katerim pa? ni do tovrstne "kvalitetne" glasbe! :angry2:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, nekje sem pre?itu, da ?e ?enska v obdobju nose?nosti poslu?a "Balkanjado" ima potem otrok IQ na nivoju genija, zdej pa ne vem al to dr?i al ne? :D

 

a zato sem jaz mal tr?en... bemu mat

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej tole bi bil sokiran (isto kot jaz) kok mularije (pravi slovenci se pravi janez mojca) poslusajo narodnjake...

res neverjeten pojav

 

Hehe... jest sem mel pa drugih sest mesecev po koncani "obuki" v JLA ozvocenje cez... pa so mogli uni poslusat nas turbofolk :) ... Takrat je bil to Agropop :harhar: ... "Ti si vozila biciklu, a ja sam jahao zrebe .... Jasminooooo ..."

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja tut med nami (Janezi) se najde vse ?ivo, to sto posto. Vsak narod ma svoje prepotentne?e in kvazi pomembne?e! :P

 

@Carr kar pa se pretepa ti?e, pa niti slu?ajno ni izid dolo?en s kila?o in dimenzijami udele?ncev, dostikrat je ravno obratno, da kak?en mali in okreten, da pomete kak?nega fitneserja ko mladga ma?ka! :D

 

Tisti mali „Ćifur?ki“ s svojo Balkanjado bi si pa tudi zaslu?li eno zau?nico (da jih en iz?amara ko pi?ke), sploh Hrvatarjem gre verjetno srbjanska muzika po?teno na falus, glede na to da se to dogaja na njihovem ozemlju?! :angry2:

 

nemamo mi ni?ta toliko ekstra protiv te muzike, nek svatko slu?a ?to ho?e, ali obi?no je slu?aju klinci za koje mislimo da su seljaci sa malim IQ, bez obzira od kud oni do?li...

 

?to se mene ti?e do sad imam ljepa iskustva sa slovencima, bolje re?eno slovenkama sa mora :)

 

a kad smo na skijanju na Rogli uvijek nas ljepo prihvate i nikad nije bilo problema kud god idemo Slovenijom.

 

da nije ovih bezveznih politi?ara na?ih i va?ih nebi se ni radila tolika senzacija oko malo zemlje i mora. i na kraju iz toga ispa?tamo mi obi?ni ljudi.

 

iako po mojem mi?ljenju mo?emo vam biti zahvalni, ne treba nam nikvakva pi?ljiva unija ;) vi?e je tu mana nego prednosti, a vidim da niste ni vi ba? prezadovoljni unijom, barem po onom ?to mi pri?aju rođaci iz Slovenije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nemamo mi ni?ta toliko ekstra protiv te muzike, nek svatko slu?a ?to ho?e, ali obi?no je slu?aju klinci za koje mislimo da su seljaci sa malim IQ, bez obzira od kud oni do?li...

 

?to se mene ti?e do sad imam ljepa iskustva sa slovencima, bolje re?eno slovenkama sa mora :)

 

a kad smo na skijanju na Rogli uvijek nas ljepo prihvate i nikad nije bilo problema kud god idemo Slovenijom.

 

da nije ovih bezveznih politi?ara na?ih i va?ih nebi se ni radila tolika senzacija oko malo zemlje i mora. i na kraju iz toga ispa?tamo mi obi?ni ljudi.

 

iako po mojem mi?ljenju mo?emo vam biti zahvalni, ne treba nam nikvakva pi?ljiva unija ;) vi?e je tu mana nego prednosti, a vidim da niste ni vi ba? prezadovoljni unijom, barem po onom ?to mi pri?aju rođaci iz Slovenije.

 

exactly ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nemamo mi ni?ta toliko ekstra protiv te muzike, nek svatko slu?a ?to ho?e, ali obi?no je slu?aju klinci za koje mislimo da su seljaci sa malim IQ, bez obzira od kud oni do?li...

 

?to se mene ti?e do sad imam ljepa iskustva sa slovencima, bolje re?eno slovenkama sa mora :)

 

a kad smo na skijanju na Rogli uvijek nas ljepo prihvate i nikad nije bilo problema kud god idemo Slovenijom.

 

da nije ovih bezveznih politi?ara na?ih i va?ih nebi se ni radila tolika senzacija oko malo zemlje i mora. i na kraju iz toga ispa?tamo mi obi?ni ljudi.

 

iako po mojem mi?ljenju mo?emo vam biti zahvalni, ne treba nam nikvakva pi?ljiva unija ;) vi?e je tu mana nego prednosti, a vidim da niste ni vi ba? prezadovoljni unijom, barem po onom ?to mi pri?aju rođaci iz Slovenije.

 

Lepo napisano.Jaz sicer ne hodim ve? na Hrva?ko prav zaradi teh neumnosti,ki jih klatijo eni in drugi

politikantki.Prej,v jugi pa smo redno hodili.Mogo?e...mogo?e neko? spet.

 

Aja,sej moram jutri k njim...na koncert U2 v Zagreb. :danzoman::ljubezen:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iako po mojem mi?ljenju mo?emo vam biti zahvalni, ne treba nam nikvakva pi?ljiva unija ;) vi?e je tu mana nego prednosti, a vidim da niste ni vi ba? prezadovoljni unijom, barem po onom ?to mi pri?aju rođaci iz Slovenije.

 

Neumno je, da se ne u?i? na napakah drugih in unija je neumna, ker vse boj postaja podobna biv?i jugo federaciji. Sedaj je v EU vpra?ljiva celo demokracija, ker je onemogo?en osnovni princip nadzora nad politiki. Le ta v demokraciji v teoriji deluje nekako tako, da ?e politik serje, se ga skensla najkasneje na naslednjih volitvah. Na? primer: Slovencem serje po glavi nek Italjan v zvezi s cestninami, (ki so nekajkrat ni?je, kot v Italiji) pa ga na volitvah ne moremo pospraviti tja, kamor sodi.

Fero, obstaja kar nekaj verjetnosti, da ima? prav. Unije se pri vas najbolj vesele tisti, ki bi se dobro "umastili", drugi bi pa poravnvali ra?une.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ker sem 15 dni bil na dopustu pri hr?kih, ki so kon?no po?tudiral da ?e se mislijo arogantno obna?at pa ne razumet ko jim slovensko naro?i? "dve kokakoli", se ne bodo dolgo.

Tako da sem prvi? v ?ivljenju govoril vedno in povsod povsem slovensko in POVSOD so me razumeli, zato ker so hoteli razumeti. <_<

Po?tudirali so tud da je slovenski ? prav toliko vreden kot pa ?e je nem?ki, avstrijski, ... :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'Pri nas' v Rovinju je ze od lani vse v sloven??ini....cenik, katalogi, madona ?e internet...:)

 

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Vestar

 

 

http://www.maistra.si/Destinacije/Rovinj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele tamali ?tajerci so se fajn izkazali v Punatu! :danzoman::bravo:

 

Pa ?e za star?e (ki se zelo o?itno izredno trudijo pri vzgoji) en globok priklon :rispekt::ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V redu, sicer jih mal ?e sloven?tina jebe ampak vsaj trudijo se, kar je dober znak :bravo:

 

;)

 

JA majo mo?ne:

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Vestar/Cenik

 

Hi?ni ljubimec!!!!!!!! :ouje: Sem rekel na?i, ki je bla dol sama, da ne bi slu?ajno si ga omislila...

 

Pa nekaj ?asa so imeli pod rezervacijo, rezervacija vremena...(namesto termina) :bravo:

Tako da si lahko si rezerviral son?no...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele tamali ?tajerci so se fajn izkazali v Punatu! :danzoman::bravo:

 

Pa ?e za star?e (ki se zelo o?itno izredno trudijo pri vzgoji) en globok priklon :rispekt::ninja:

 

Se strinjam... izredno lepo so se predstavili in mislim, da jih bodo komaj ?akali, da bodo naslednje leto spet pri?li.

 

Vsaka ?ast res so skupaj s star?i vzor vzgoje :bravo::rispekt:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.