Skoči na vsebino

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja


Boss

Priporočeno sporočilo

Katerega od teh dveh vzeti za gospo

 

mobitel

 

LG

Optimus L7 ali

 

Samsung

Galaxy Ace 2

 

GSMARENA

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 112
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kak?en mesec do dva sem ?e uporabnik Xperie Arc S in pojavljati se mi je za?el problem ,da se telefon kar na lepem resetira. Poudarjam, da ?e ni padel dol. Ko sem malo brkljal po netu sem ugotovil ,da nisem lonely rider za to sranje in da ima SE kar nekaj takih uporabnikov, ?e se komu bere:

 

http://www.xperiablog.net/2011/05/12/xperi...m-reboot-issue/

 

http://xperia-arcs-auto-reboot.blogspot.co...uto-reboot.html

 

Zanimivo je, da smo hkrati kupli v pisarni 3je isti telefon, a kolegici ne opa?ata rebootanja.(res ma ena pin izklopljen tako da morda sploh ne ve za reboot)

 

Sicer je to moj prvi android in po za?etni negotovosti sem se hudi?a ?e precej navadil in mi je postal kar uporaben (razen tega da ga je pa? treba hudo pazit, da se ne opraska, uma?e ipd).

 

Ker sem imel ?e s prej?nim mobilcem (nokia N79) prave more (menjave in cca 15 x na servisu), se tega ne mislim iti ?e s to Xperio.

 

Pa sem si mislil, da bi jo vrnil in dopla?al za Samsunga S2. In 2 klika na googlu me pripeljeta do tega:

http://samsunggalaxysforums.com/showthread...-of-S2-problems.

 

Torej kaj naj si mislim.... da kapitalizem spet prehiteva tehnologijo in je na trgu nedelujo? izdelek, al sem spet jaz pesimist.... Skratka, pojma nimam kaj storiti. Se mi pa zdi da mi kot potro?niku ni potrebno po?reti, da se mi FON ves ?as re?tarta, sploh ?e je v garanciji....

 

?e se odlo?im in ga vrnem, sploh ne vem kaj vzeti, da ne bo spet te?av.

 

Ima kdo kako idejo? OK ,razen ericssona GA628, ta bi vsaj delal.... :jupiii:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo - po moje je to ?ist hardwareski problem, ki se SE-ju o?itno karponavlja. Imam namre? ene ?tiri leta star SE pa je po dveh leih po?enjal natan?no isto - pa gor nima androida ampak ?ist obi?ajen trlrfon brez vseh teh pametnih funkcij.

 

So ga pa na servisu zrihtali tako, da so zamenjali vlo?i??e za SIM saj se je zadeva resetirala zato, ker je zgubljala kontak s kartico.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si probal firmware update narest (s kablom povezes na pc in instaliras se pc suite) ?

 

Ne bo pomagalo - ker problem je enak mojemu, kjer upgrade ni pomagal. Pomagala je le menjava nosilca SIMa... oziroma vsaj tako so rekli, da so naredili na servisu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez zamere ampak na organ mi gre, da mor? neki upedejtat, kar si v?eraj iz ?trcune prnesu in to zato, da bi stvar delovala, ne deovala bolje. Madona.

 

Kokrkol, sedaj ?akam statement svetovalca na mobitelu. bomo vidli kaj pore?ejo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo ?e kupoval in uporabljal Chinafon kaj takega kot je tu na linku

Android 4.0 5 ali 5,2 zoll, ......

 

Telefon ni mi?ljen da bi ga nadgrajeval pa posodobljal mora pa zanesljivo delat pa po?ta pa malo internet,...

 

no vzeli smo LG Opt L7

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam to, pa niti ni drago,kar vse ima...

 

post-278-1351545404_thumb.jpg

 

kateri model je to? In kdo jih prodaja?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katero aplikacijo naj uporabim na android telefonu za pregledovanje slu?bene po?te iz exchange serverja.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj rajs ne nastimas na emailu (dobis iz sluzbe pop3 podatke)

najlazje in najboljse

 

Kak to misli?? Malo bolj natan?no. Misli? da bi prjeto slu?beno po?to posredoval na privat mail? Torej moram ustvarit pravilo. Samo potem ko stranki odgovarjam, ji odgovarjam iz privatnega maila.

Kar pa nebi ker potem se mi vse me?a in mi naslednji? po?ljejo na privat in ne na slu?bo (kaos)

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne, nc posredovat

na emailu imas moznost narest kokr ces naslovov, sam izberes iz kerga hoces napisat (tko kot outloook ista finta, sej lahko mas na outlooku sluzbeni mail pa hotmail, gmail karkol)

isto tukaj

edino kar rabis, moras vedet pop3 podatke

 

ti bom s slikcami odgovoru, ko bom mel mal vec casa (cist enostavno je, ko dobis podatke za incoming POP3 in outgoing SMTP server port stevilke)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POP3 je dokaj zastarel protokol ... Ce ze na tak nacin, potem je bolje IMAP ... ali pa kar Exchange nacin ... Od vasega skrbnika v sluzbi pridobi podatke za dostopanje (ce imate zadevo nastavljeno tako in dovoljeno prijavo od zunaj brez kaksnih VPN kanalov ali cesa podobnega) ...

 

Uporabis pa kar privzeto apliakcijo za mail, ki je ze v samem Android sistemu ...

 

http://support.google.com/android/bin/answ...;answer=1738450

 

http://help.outlook.com/sl-si/140/dd940179.aspx

 

http://support.google.com/android/bin/answ...p;answer=169010

 

http://www.e-uspeh.com/pomoc/kako-nastavim...id-telefonu.htm

 

...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od junija imam drugi telefon od firme HTC in niti pri prej?njem in niti pri sedanjem niti 1X samkrat NOBENE te?ave, razen pri desire Z je baterija bolj boga, pri trenutnem HTC One X, pa je veliko bolj?a, pa se igram z vsemi programi ki mi pridejo pod roke.

 

Objavljena slika

 

PS. Cena pove vse. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi hvala za ponujeno pomo?, sedaj sem potegnil dol Moxier in v njem nastavil exchange podatke (nimamo POP3).

 

Jest

 

Ko sem poskusil Androidov vgrajeni odjemalec me je motilo, da je zaradi zahtev od skrbnika bilo potrebno za odklepanje tiokovnice narediti geslo in sem moral tipkati vsakokrat geslo. Pri Moxier-ju pa vpi?e? geslo samo ob prijavi v sam program pa ?e ta potem dr?i 5 minut.

 

sedaj moram najti ?e samo Full verzijo ker sem trenutno na trialu.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ko sem poskusil Androidov vgrajeni odjemalec me je motilo, da je zaradi zahtev od skrbnika bilo potrebno za odklepanje tiokovnice narediti geslo in sem moral tipkati vsakokrat geslo.

 

To je odvisno od nastavitev vasega Exchange streznika ... Jaz imam to na svojem Exchange serverju izklopljeno... in se vsak sam lahko odloca, ali bo imel vkljuceno geslo ob vklopu ali ne ...

 

Objavljena slika

 

 

 

 

 

 

kupte ajfon, dela tudi ko ga f*** v steno.....

 

 

Tole s passkeyem za vklop je tudi pri iPhone-u enako... Ce je na Exchange serverju tako nastavljeno, ne gre mimo tega :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Mi lahko kdo svetuje telefon? Rabil oz ?elel bi kaj podobnega nokii E52, a novej?e. Gre za to da na touchscreenu ne zmorem pisat smsov brez da bi gledal v telefon. Pri klasi?ni tipkovnici nisem telefona niti gledal in napisal sms. Zato bi si kupil enega ?isto klasi?nega.

 

Ostale zahteve: Vsaj 3,2 Mpix foti?

Wlan ?e je mogo?e tudi brez pre?ivim.

 

Ideje? Mnenja? QWERTY tipklovnica odpade.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"NI kak?en poceni ponaredek ali "tov. obnovljena". Narejena je v Nem?iji, kjer so jo proizvajali ?e do leta 2005."

 

Nvem od kdaj naprej nemci delajo Nokio :zvizga:

 

Ni nujno da je nemska ce je delana v nemciji....reno tud ni slovenski

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

zdaj a je vreden te nesramne cene, ki je ?e trend ne vem, ampak ob preizkusu lahko re?em samo iPhone 5 skrij se, kon?no pisarna in modern smartphone v enem!

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.