Skoči na vsebino

Vpra?anje za ra?unalni?arje...


Alex

Priporočeno sporočilo

Evo.Situacija je slede?a.Kupil sem kabel DVI-HDMI za priklop PC-ja na LCD.

Priklopil sem na grafi?no (ki je ASUS 1600) v DVi vhod in na Tv-ju sem priklopil v HDMI vhod-za ra?unalnik.

Na Tv-ju sem nastavl na ta HDMi in--ni? ne dela. :( Probal sem vse mo?ne kombinacije in vedno napi?e-No video signal.

Ali je potrebno na grafi?ni kaj nastavit?Ali Pc ne zazna sam Tv?

 

Thx za odgovor.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi je potrebno izbrati, kam gre videosignal... Pri notebookih je recimo to urejeno celo s kombinacijo FN + ena izmed funkcijskih tipk... Pri desktop racunalniku pa malo pobrskaj v nastavitvah zaslona... Ponavadi imas moznosti da prikauje le na en zaslon, na oba hkrati ali pa razsirjeno namizje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne celo v BIOSU plate...kjer imas primary video output ali podobno

 

druga?e pa display propertis - zaslon 1 in 2 si nastavi

 

Druga?e ti pa dam fotrov univerzalni odgovor: ka bo? pa to rabu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam ati-ja pa sem samo priklopil kabel pa je delalo ma pa nvidija neke nastavitve pri katerih mora? omogo?iti klon samo bi teoreti?no moral izhod dvi z ustreznim kablom na hdmi brez problema delovati tudi brez nastavitev

lahko pa tudi proba? prvo odklopiti monitor pa bo? videl ?e je potem slika na lcd-ju

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a ima? samo ta monitor vklopljen? Ker ?e je to edini potem ima? verjetno te?avo s plug and play prepoznavo monitorja. En od kablov ali ni pravi ali pa pokvarjen.

 

Ne,imam monitor in LCD tv.Nekako sem uspel povezati,da deluje tudi na Tv,samo sedaj je pa problem,ker

ne morem na Tv-ju na namizje ra?unalnika.Povezanega imam preko Windows Media playerja na

media sharing in mi prikazuje le mape iz tega playerja. <_<

Kako bi pri?el do drugih vsebin na ra?unaliku? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne,imam monitor in LCD tv.Nekako sem uspel povezati,da deluje tudi na Tv,samo sedaj je pa problem,ker

ne morem na Tv-ju na namizje ra?unalnika.Povezanega imam preko Windows Media playerja na

media sharing in mi prikazuje le mape iz tega playerja. <_<

Kako bi pri?el do drugih vsebin na ra?unaliku? :whatever:

 

Poglej ?e ima? vklopljeno "raz?iri namizje na ta monitor", ?e ima? daj klukco ven pa ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

evo bom kr tuki napisu, sicer ne gre za "hardware" ampak za "software"

 

ali mogoce kdo ve za kaksen program za obdelavo "videa" za recmo youtube scene itd za XP sevede ...

 

jst mam musicmaker-ja sam je tok svoh mp3 kakovost in pa samo slike mixsa

 

tnx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo bom kr tuki napisu, sicer ne gre za "hardware" ampak za "software"

 

ali mogoce kdo ve za kaksen program za obdelavo "videa" za recmo youtube scene itd za XP sevede ...

 

jst mam musicmaker-ja sam je tok svoh mp3 kakovost in pa samo slike mixsa

 

tnx

 

 

Microsoft Movie Maker mogoce >> http://download.live.com/moviemaker

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz uporabljam PowerDirector za predelavo in obdelavo filmov in sem zelo zadovoljen. Edino, kar je, vedno naredi MPEG4. Ki pa je precej velik. Zato uporabim ?e Dr.DivX, ki ga pretvori v AVI in je precej manj?i ob enaki kvaliteti.

 

Kje ju dobi?? Em, hja, torej, :blush: moja sestra jih prinese na USB-klju?u. Kje jih je dobila ona, pa ne vem. sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e ima? vklopljeno "raz?iri namizje na ta monitor", ?e ima? daj klukco ven pa ...

 

lahko pa da? na dual display in ima? podvojen zaslon kar sela? na enem se vidi tudi na drugem, ?e pa ima? na telefonu funkcijo daljinca preko bt lahko upravlja? kar iz naslonja?a jaz imam sicer poreko vga kabla povezavo prenosnik in lcd tv. malo se poigraj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne,imam monitor in LCD tv.Nekako sem uspel povezati,da deluje tudi na Tv,samo sedaj je pa problem,ker

ne morem na Tv-ju na namizje ra?unalnika.Povezanega imam preko Windows Media playerja na

media sharing in mi prikazuje le mape iz tega playerja. <_<

Kako bi pri?el do drugih vsebin na ra?unaliku? :whatever:

[/qu

 

z mi?ko se postavi na namizje in pritisni desno tipko, izberi mo?nosti grafike, nato izhod na:

- dual display clone (prikazuje na obeh isto, kar je la?ja mo?nost)

- ra??irjeno namizje (v bistvo podalj?ek zaslona, ?e gre? z mi?ko preko zaslona na kompu pride? na zaslon na tv predvajalnik katerkoli povle?e? na zaslon na tv-ju in tam izbere? opcijo fullscreen in to je to) to pride prav ?e recimo tvoja draga ?eli gledati film ki tebi ni v?e? (kak?na podn komedija :) ) ti lahko mirno brska? po netu ali po?ne? karkoli drugega brez da bi njo oviral pri gledanju filma ali obratno seveda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam tud vse preko PC. tako seveda kar se pa zvoka ti?e pa vse preko reciverja-se pravi optika iz TVja,in iz PC ja tako da DTS delaa ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si pa zvok peljal? Opti?ni kabel... al gre prek AVI/HMDI kabla?

 

Jap,opti?ni.Je sicer malo dra?ji in ne more? delati o?trih ovinkov samo zvok je pa prva liga.

 

Za sliko pa,kot si sam napisal en dober AVI/HDMI kabel in zmaga?.Imam pa tudi netTv in lahko grem na inernet na Tv direktno iz omre?ja.

Potem ima? na tv ?e opcijo "brskanje po ra?unalniku" in spet lahko poslu?a? muziko in gleda? slike in filme direktno iz ra?unalnika-spet preko svojega omre?ja. :bravo:

V glavnem je nekaj mo?nosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm... kaj pa nardi? ?e na netbooku nima? opti?nega izhoda? :ne vem:

 

joka?....al pa RTV SLO gledas :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahahahahaha :bravo:

 

 

David si pomaga? z izhodom za slu?alke ;)

Bom kar tle pra?al kdaj pribremza? na retbull :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap,opti?ni.Je sicer malo dra?ji in ne more? delati o?trih ovinkov samo zvok je pa prva liga.

 

 

 

To ima moj biv?i avtoradio Blaupunkt, pa je star ?e 15 let. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaam... Evo.. ta teden en dan! Majke mi! :bravo:

 

Dej sporo? kdaj pa da mo rasturimo bajto zdej k ma zrihtano. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.