Skoči na vsebino

Blaupunkt


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

Danes sem sre?al znanca, ki pa je imel neobi?ajen makeup - modrino okoli o?esa. Razlo?il je, da je enemu gospodu samo mal poblendal, ker ga je le ta izsilil. V kri?i??u stopi omenjeni gospod iz avta, znanec spusti ?ipo, ker je mislil, da ga ima gospod kaj za vpra?at, pa je priletelo. Od presene?enja si ?e reg. tablice ni uspel zapisat. :huh:

 

Nauk basni je o?itno, ne blendat kretenom, potem pa ?ipe dol spu??at.

 

Lp

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahaha to je rekla kazala..... :aaaaa:

 

Mogo?e pa le ni blo vse na temu, da mu je samo mal poblendal.... :ne vem:

 

Poznam kar nekaj podobnih zgodb... ampak vem, da nikjer ni blo "nasilja" brez razloga....

Sam sem tudi enkrat neko? enega taksista skozi okno ven z avta vlekel... ampak sem mel tehten razlog za moje, sicer skrajno neobi?ajno obna?anje....

 

Kakorkoli.... za vsakim sranjem sta dve plati zgodbe.... :bravo:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to se sam tuki dogaja katastrofa...

zadnjic grem nazaj z morja s starsi in sestro v avtu in pred mano cist nov golf tsi...in sem (ocitno za njega) prebliz za njim peljal (pri 50km/h) in potem je zanalasc peljal 30km/h (nisem ga mogu prehitet) in potem pridemo do obvnoznice (pri kopru) in sem hotu ga prehitet pa je dal gasa in se peljal po sredini ceste in potem sem jaz zaviral in sel pocasneje....on je tud isto naredil, pa vozil pred mano, in pol ga hocem se enkrat prehitet in gre tip pred mano in potem naglo zavira...

 

in to vidis samo v sloveniji...jee..way to go :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobro no, takih opazk jaz lih nebi dajal, zato ker se to dogaja povsod oz. v Sloveniji smo ?e pravi angel?ki napram temu, kar se dogaja kje drugod..

 

ne bi reku...sem res razmisljal o tem in npr. na kosovu se to ne dogaja

ne vem, tuki je poseben odnos med avtom in clovekom ocitno al ne vem kjer je fora

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bi reku...sem res razmisljal o tem in npr. na kosovu se to ne dogaja

ne vem, tuki je poseben odnos med avtom in clovekom ocitno al ne vem kjer je fora

 

tako je... to se dogaja SAMO V SLO... jaz osebno v drugih dr?avah takih bedarij ?e nisem videl...

 

pa Labi bi to tudi opazil, saj je ogromno na cesti... :)

 

v SLO je ?e posebej avto podalj?ek spolnega organa pri mladih objestne?ih...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je... to se dogaja SAMO V SLO... jaz osebno v drugih dr?avah takih bedarij ?e nisem videl...

 

pa Labi bi to tudi opazil, saj je ogromno na cesti... :)

 

v SLO je ?e posebej avto podalj?ek spolnega organa pri mladih objestne?ih...

 

 

Podpi?em 3krat.... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enkrat (spet sem bil z mamo v avtu) sem enmu pokazal prst (ker sem peljal prepocasi za njegove standarde ocitno) in se je vstavil in mi zacel mahat s pistoljo...

sem sel do policije in so me vprasali "a mate stalno bivanje urejeno? pokazte potni list...sele na koncu, me vprasa za tablice, mu povem, in mi rece, da bojo ukrepali"

upam, da so res

 

nauk zgodbe: ne se peljat s starsi v avtu :) (prevec stresno)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No meni se danes ni hotel umakniti HELIKOPTER!!!!!

 

Ja prav berete, prvo jutro v novi hi?i nas zbudi flycom helikopter, ki je pristal 200m od nase bajte, s tem da je mel rep na pol ceste!

 

Razlog: snemali so z zraka gradnjo sosedove inovativne vinske elektrarne, pol so pa kao moral pristati.... :policaj:

 

To?no tale:

http://www.flycom.si/?stran=vsebina&s_...=62&jezik=8

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in to vidis samo v sloveniji...jee..way to go :bravo:

 

Hja, odkar smo "uvozili" tolk balkana je to?no to res kar pravi?. Ne bit u?aljen ker nisem mislil na nobenga na tem forumu ampak na raznorazne ?efurje (na?in obna?anja) in kriminalce vseh mo?nih imen, ki se imenujejo srbska mafija, bosanska mafija, albanska mafija, ?rnogorska mafija in ?e kera druga mafija.

 

zanimivo, da izraza slovenska mafija ni... haj zato ker pa? ne obstaja in pol se ne ?udit, da vi njim prstke ka?ete in blendate, kvadratoglavci z dvomestnim IQ-ji pa vam nazaj s pi?tolami. Hallo, wake up.

 

In ?e enkrat, za tako stanje slovenija ni kriva oziroma je kriva le v toliko, ker smo vsem izrekli dobrodo?lico pa al se znajo civilizirano obna?at ali ne.

 

Ne bom rekel, da se ?istokrvni slovenci nikoli ?efursko ne obna?ajo bom pa rekel, da tak na?in obna?anja ni zrastel v teh krajih ampak je le "prilagoditev" nekaterih na obna?anja, ki so nam bila agresivno vsiljenja.

 

In s tem problemom ?efurizma se ne ukvarjamo samo v Slo ampak imajo resne probleme tako v Italiji, Franciji, Veliki Britaniji, Nizozemskem, Belgiji in ?e kje - kar preverite pa boste videli, da je res predvsem v GB se resno ukvarjajo s fenomenom novo nastalega "?efurizma" tudi na cestah od kar se je v GB preselilo toliko ljudi z druga?nimi vedenjskimi normativi.

 

Tako, da prosim malo manj udrihanja ?ez dr?avo oz nasplo?no ?ez prebivalce Slovenije, ker zgodovinsko po mentaliteti nismo taki se pa ?e enkrat opravi?ujem vsem priseljencem, ki ste cool in veste, da gostoljubnosti ni za izkori??at in so vam civilizirane norme blizu - nikakor nisem mislil na vas, da ne bo grdih pogledov.

 

Nisem nacionalno nestrpen sem pa nestrpen do ?efurizma na splo?no in to zelo in tudi ni mi v?e?, da se Slovenijo in Slovence poni?uje, kako smo najslab?i in ne vem kaj ?e vse, ostali drugod okoli nas in po svetu pa so ro?ice in angel?ki - TO ENOSTAVNO NI RES. :angry:

 

Pa ?e enkrat - kdor misli, da je potreben biti strpen tudi do nestrpnosti se krepko moti ampak ?al se nam v Sloveniji predvsem to dogaja. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to si zdaj cisti stereotipcino napisal, kar me pa niti ne preseneca

 

zanimivo v nemciji je teh tvojih "balkancev" cca. 50 krat vec, pa niti enkrat se mi ni zgodila kaj podobnega kot tle...pa sem bil na cesti vsak dan...

 

ok bom nehal pisat obljubim :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je... to se dogaja SAMO V SLO... jaz osebno v drugih dr?avah takih bedarij ?e nisem videl...

 

pa Labi bi to tudi opazil, saj je ogromno na cesti... :)

 

v SLO je ?e posebej avto podalj?ek spolnega organa pri mladih objestne?ih...

 

Hja ?e ka?e prstek samo v Slo bo pa? tuki kasiral. Me zanima, ?e si upa prstek pokazat v Srbiji al pa v Bosni.

 

Druga?e pa tudi jaz prevozim ogromno kilometrov po Sloveniji (po Slo verjetno ve? kot Labi) pa pa? ne blendam in ne trobim in ne ka?em prstkov in se ne obna?am agresivno, objestno in egoisti?no pa se ne spomnim kdaj sem sam kasiral kaj podobnega - nobenih pi?tolj, kijev, pesti al pa blokiranj tako, da je to dale? od resnice, da bi bil to splo?en pojav. Je pa res, da ?e se kur?i? in izziva? jih slej ko prej fa?e? tako ali druga?e - ?e vedno je bilo tako zato vseeno predlagam, da se najprej pomete po svojem podstre?ju pa se bo v takih primerih najve? naredilo za splo?no dobro bivanje in lastno varnost.

 

?e 1x sorry - ne mislim s tem na nobenega konkretno

 

to si zdaj cisti stereotipcino napisal, kar me pa niti ne preseneca

 

zanimivo v nemciji je teh tvojih "balkancev" cca. 50 krat vec, pa niti enkrat se mi ni zgodila kaj podobnega kot tle...pa sem bil na cesti vsak dan...

 

ok bom nehal pisat obljubim :)

 

S stereotipi si za?el ti, ki si kar obto?il, da se to samo v Slo dogaja, jaz pa pravim da se ne oziroma, da se dogaja glih tako kot drugje po svetu. Vpra?i se najprej kako si se ti obna?al, da se ti je to zgodilo.

 

Sicer bom pa tudi jaz nehal, ker to ne pelje nikamor ampak vseeno se ne rabi? krivega po?utit, ker nisem ciljal na tebe ampak na splo?no in ker ?ivim celo ?ivljenje v Slo sem tudi opazil kdaj se je stanje poslab?alo - pa kakor koli si to razlaga?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ne samo ?efurji, tud primorci so obupni. Sredi dneva peljem po Tr?a?ki in nekdo s koprsko registracijo me na polno izsili, tako da se mi voznik za menoj skoraj v zaleti odzadaj. Poblendam gospodu, pa?, da bi opazil, da v prometu ni sam, pa je gospod o?itno eno malenkost ven padel. V kri?i??u pri vo?nji skozi zeleno pred menoj napolno zavre in se ustavi. V zadnjem trenutku odvijem in grem naprej svojo pot ter parkiram ob trgovini Iglu. On pa za mano in me za?ne napizdevat. Bil je gospod srednjih let in ne mladeni? ne priseljenec z juga, res pa da je imel audija. Ampak tisto o voznikih audijev je ?e spet stereotip (ki pa absolutno dr?i :P ).

 

Druga?e pa, pri nas na vasi so tudi priseljenci z juga, balkanske navade pa, zanimivo, gojijo ?istokrvni slovenci ?zmeden? . Tako v na?i vasi, kje drugje je lahko druga?e.

 

Lp

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... Sredi dneva peljem po Tr?a?ki in nekdo s koprsko registracijo me na polno izsili, tako da se mi voznik za menoj skoraj v zaleti odzadaj. Poblendam gospodu, pa?, da bi opazil, da v prometu ni sam, pa je gospod o?itno eno malenkost ven padel. V kri?i??u pri vo?nji skozi zeleno pred menoj napolno zavre in se ustavi...

 

Meni se je enkrat enako zgodilo, le, da je blo na Celov?ki, tip s ?pegli in mastno ?upo je bil z LJ registracijo (verjetno Fu?...), vozil je pa bimerja, eno staro trojko (ampak auspuh se je pa sli?u! :whatever: ), pa jaz sem mu potrobu... In se je ustavu. Sam, da sem se jaz 1,5 m za njim in ?akal v prvi prestavi z nogo na gasu in volanom ?ist v levo, da stopi ven... Pa mul?ek ni upal... (jaz sem imel pa tako ?eljo, da bi sprobal gume ?e malo po mehkej?em terenu in brisalce, ?e pobri?ejo tudi trdovratne rde?e fleke :angry2: ...). Potem je pa po pol minute odpeljal naprej, s polnim gasom seveda...

 

Res pa nikjer v Evropi ?e nisem ?esa podobnega do?ivel, pa jim ravno tako blendam ali trobim, ?e vozijo kot debili.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ne samo ?efurji, tud primorci so obupni. Sredi dneva peljem po Tr?a?ki in nekdo s koprsko registracijo me na polno izsili, tako da se mi voznik za menoj skoraj v zaleti odzadaj. Poblendam gospodu, pa?, da bi opazil, da v prometu ni sam, pa je gospod o?itno eno malenkost ven padel. V kri?i??u pri vo?nji skozi zeleno pred menoj napolno zavre in se ustavi. V zadnjem trenutku odvijem in grem naprej svojo pot ter parkiram ob trgovini Iglu. On pa za mano in me za?ne napizdevat. Bil je gospod srednjih let in ne mladeni? ne priseljenec z juga, res pa da je imel audija. Ampak tisto o voznikih audijev je ?e spet stereotip (ki pa absolutno dr?i :P ).

 

Druga?e pa, pri nas na vasi so tudi priseljenci z juga, balkanske navade pa, zanimivo, gojijo ?istokrvni slovenci ?zmeden? . Tako v na?i vasi, kje drugje je lahko druga?e.

 

Lp

M

 

?zmeden? Pa ne vsi no.Aja,tip je vozil Audija.Normalno.

 

Tudi sam sem do?ivel,da mi je ena "?lanica" za mano mo?no trobila in gestikulirala, ?e?,da naj ?e enkrat speljem,ker je zelena lu?.No,vozila je tisti kur?atorski Audi Suv Q8 in zdraven gobca je normalno dr?ala dudico-telefonin.In sem lepo ugasnil avto,dal vse 4 ?migavce in iztopil lepo po?asi iz avta.Potrkal sem ji na ?ipo in jo vpra?al,?e ji mogo?e ni kaj jasno.Takoj je nehala slinit svoj telefonin in se opravi?evala,da se ji

nekam stra?ansko mudi.

Po?asi sem se vsedel v avto,po?akal na semaforju,da je od?telo skoraj do konca zelene lu?i in zadnji moment odpeljal.

In ona,ubo?ica, je morala ?akat na rde?i.

Nauk te zgodbe-komur se mudi, telefonira in gestikulira nedostojne re?i med vo?njo in se nedostojno obna?a,je teba zato..?t ta isti telefonin nekam... :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.