Skoči na vsebino

Mazda 6 220.000km


Priporočeno sporočilo

Aja, se pravi s petrolom ti ni dobro della, z agipom pa?

 

ne vem tocno, moram se mal testirat...ampak se mi zdi, da je bil to razlog..

bom povedal, ko pridem nazaj

moram bit bolj pozoren na zaporedje "dogodkov" :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 114
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e tol?e ?oba (ena) ob vsakem vbrizgu, bi moralo biti teh TOK TOKOV 10-11 na sekundo (na obratih, ki si jih omenjal). ?e pa tol?ejo vse jih je 40-44 na sekundo.

Imam ?e eno idejo. Stalo bi 1,6? na rezervoar (60 litrov).

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko.. ta vikend bla Alfa na servisu pri "dr. Alfa" Zega v Komnu....

 

Glede na to da imam za sabo ?e kar lepo ?tevilo servisov na razli?nih avtih, me je ta servis malo presenetil, predvsem s ceno ki je zna?ala slabih 350 EUR s klubskim popustom, redna cena bi zatorej bila cca 400eur. So bile pa zamenjane ?e v?igalne sve?ke

 

Zavedam se, da avto v tem cenovnem rangu zaslu?i spodoben servis, ampak vseeno se mi je zdel raaaaahlo prenapihnjen glede na storitev ki je bila opravljena. ?e malo rekapituliram ra?un

 

Olje je bilo zelo poceni... 68 eur

Sve?ke (5 kom) ....150 eur ( )

Ostalo je bila pa storitev......katero je vklju?evala vse mogo?e teste, kateri o?itno pridejo po defaultu zdraven... ampak nisem vedu sploh za njih...

 

Bottomline... glede na to, da imam avto zato ker ga rabim, se seveda ne prito?ujem nad ceno... morem pa re?t da me je presenetila... mislim da na uradnega ne grem ve?! :aaaaa:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko.. ta vikend bla Alfa na servisu pri "dr. Alfa" Zega v Komnu....

 

Glede na to da imam za sabo ?e kar lepo ?tevilo servisov na razli?nih avtih, me je ta servis malo presenetil, predvsem s ceno ki je zna?ala slabih 350 EUR s klubskim popustom, redna cena bi zatorej bila cca 400eur. So bile pa zamenjane ?e v?igalne sve?ke

 

Zavedam se, da avto v tem cenovnem rangu zaslu?i spodoben servis, ampak vseeno se mi je zdel raaaaahlo prenapihnjen glede na storitev ki je bila opravljena. ?e malo rekapituliram ra?un

 

Olje je bilo zelo poceni... 68 eur

Sve?ke (5 kom) ....150 eur ( )

Ostalo je bila pa storitev......katero je vklju?evala vse mogo?e teste, kateri o?itno pridejo po defaultu zdraven... ampak nisem vedu sploh za njih...

 

Bottomline... glede na to, da imam avto zato ker ga rabim, se seveda ne prito?ujem nad ceno... morem pa re?t da me je presenetila... mislim da na uradnega ne grem ve?! :aaaaa:

LP David

 

Sam da ne bo zdej pes mogu jest Chappija......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem tocno, moram se mal testirat...ampak se mi zdi, da je bil to razlog..

bom povedal, ko pridem nazaj

moram bit bolj pozoren na zaporedje "dogodkov" :)

 

Pred dobrim letom sem imel enake probleme (TOK TOK TOK :( ), poizkusil sem razne dodatke pa ni ni? pomagalo. Sedaj imam ?e lep ?as mir. In ker vem, da se pokvarjene stvari ne popravijo same od sebe, je ena od verjetnih razlag ta, da se je v zadnjem letu kakovost goriva v Slo izbolj?ala :ne vem: Upam, da se mi situacija ne ponovi - trkam na les TOK TOK TOK :jezicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko.. ta vikend bla Alfa na servisu pri "dr. Alfa" Zega v Komnu....

 

Glede na to da imam za sabo ?e kar lepo ?tevilo servisov na razli?nih avtih, me je ta servis malo presenetil, predvsem s ceno ki je zna?ala slabih 350 EUR s klubskim popustom, redna cena bi zatorej bila cca 400eur. So bile pa zamenjane ?e v?igalne sve?ke

 

 

Stari, ?e so ti "menjali" v?igalne sve?ke na dieselci potem se naslednji? na ?iroko ogni takemu servisu.

 

?e so ti pa menjali grelne sve?ke pa je dobro vpra?anje zakaj? A je mel avto probleme pri mrzlem ?tartu - ni v?gal, si moral ve?krat kresnit, je zalaufal obotavljajo?a al kaj? :ne vem: ker ?e ni blo ni? od tega me resno zanima zakaj so to menjali razen, da zato, da ti zakasirajo nepotreben poseg.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko.. ta vikend bla Alfa na servisu pri "dr. Alfa" Zega v Komnu....

 

Glede na to da imam za sabo ?e kar lepo ?tevilo servisov na razli?nih avtih, me je ta servis malo presenetil, predvsem s ceno ki je zna?ala slabih 350 EUR s klubskim popustom, redna cena bi zatorej bila cca 400eur. So bile pa zamenjane ?e v?igalne sve?ke

 

 

Ko sem nazadnje la?al pod tvojim avtom je bil dizel, a si zemnjal samo motor, al cel avto.

 

So ti stare zavili za sabo da vidimo to ?udo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeee moja napaka... :)

 

Grelne sve?ke.... :aaaaa:

 

Baje so bile 2 pregorjene.... in so rekli da obstaja velika mo?nost da zelo hitro crknejo ?e ostale 3... in da je to pa? treba zamenjat... :bravo:

 

Sem pa zvedu drugo stvar...da so me nategnili ko norca ?e samo pri sve?kah...

 

Namre?... original sve?ka za alfo stane brez popusta 20 eur, konkuren?na ki ni od alfe pa 7 eur.... no jaz sem jih pla?al pa s POPUSTOM 30 eur po komadu....

 

 

Ajd mr? u 3 pm...... :angry:

 

Ajvar... ti si od zdej naprej moj serviser! :danzoman:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeee moja napaka... :)

 

Grelne sve?ke.... :aaaaa:

 

Baje so bile 2 pregorjene.... in so rekli da obstaja velika mo?nost da zelo hitro crknejo ?e ostale 3... in da je to pa? treba zamenjat... :bravo:

 

Sem pa zvedu drugo stvar...da so me nategnili ko norca ?e samo pri sve?kah...

 

Namre?... original sve?ka za alfo stane brez popusta 20 eur, konkuren?na ki ni od alfe pa 7 eur.... no jaz sem jih pla?al pa s POPUSTOM 30 eur po komadu....

Ajd mr? u 3 pm...... :angry:

 

Ajvar... ti si od zdej naprej moj serviser! :danzoman:

 

?zmeden?

In ti si se vozu ne da bi ?utu....mislim da so tebe mal od leve proti desni....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaam... a to naj bi se ?utlo ?e ti rikne grelna sve?ka? :ne vem:

 

Kot so me "pou?ili" je to potrebno samo za v?ig avta... in so far ni blo te?av s tem... razen v dolomitih.

 

 

No pa ?e ena novica..... pod garancijo mi bodo zamenjali celotno volansko gred...skratka... cel volan...cena? Sitnica... cca 1500 eur.... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaam... a to naj bi se ?utlo ?e ti rikne grelna sve?ka? :ne vem:

 

Kot so me "pou?ili" je to potrebno samo za v?ig avta... in so far ni blo te?av s tem... razen v dolomitih.

No pa ?e ena novica..... pod garancijo mi bodo zamenjali celotno volansko gred...skratka... cel volan...cena? Sitnica... cca 1500 eur.... :bravo:

 

pa sem se ?e ustra?il,da je Mazda malo popustila v kvaliteti. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaam... a to naj bi se ?utlo ?e ti rikne grelna sve?ka? :ne vem:

 

Kot so me "pou?ili" je to potrebno samo za v?ig avta... in so far ni blo te?av s tem... razen v dolomitih.

No pa ?e ena novica..... pod garancijo mi bodo zamenjali celotno volansko gred...skratka... cel volan...cena? Sitnica... cca 1500 eur.... :bravo:

 

JA ?uti se zelo pri v?igu, ?e sta bili crknjeni 2 ne vem kako ti je sploh v?gal...:) PA vsak dober avto :jezicek: ima lu?ko z rumeno tuljavco, ki ga na to opozori da je crknila vsaj ena.

 

P.S. Avtor tega posta se ljubiteljsko bolj zanima za breznavornike, ampak mislim da je tako....

 

Druga?e pa ?e so ti vrnili material, samo Ohmmeter v roke in izvedel bo? pravo resnico

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi je tudi ra?unalnik kazal zadnja 2 tedna da heating glowing plugs not available.... ampak kresnila je pa ?ist normalno...

 

Rekli so mi da bi imel te?ave pri ve? kot -10 stopinj... druga?e da se ne ob?uti tega.... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

novost pri meni:

 

ce peljem hitreje skozi ovinek mi sveti lucka za tlak olja (rdeca), to se je zgodilo dvakrat

prvic sem mislil, da je to ker ni dost olja (je blo do okoli polovice), sem dodal, ampak se je spet prizgala...

 

me je presenetila tudi poraba olja, preden sem sel v pristino (3000km nazaj) je blo do vrha palice, potem pa do polovice palice...

 

zdaj se ta lucka...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

novost pri meni:

 

ce peljem hitreje skozi ovinek mi sveti lucka za tlak olja (rdeca), to se je zgodilo dvakrat

prvic sem mislil, da je to ker ni dost olja (je blo do okoli polovice), sem dodal, ampak se je spet prizgala...

 

me je presenetila tudi poraba olja, preden sem sel v pristino (3000km nazaj) je blo do vrha palice, potem pa do polovice palice...

 

zdaj se ta lucka...

 

a so tebi kdaj menjali "rondelle di iniettori" ?

 

tiste podlo?ke pri injektorjih ?

 

p/s: glede na to, da ma? skoraj pol motorja novega, verjetno so .... <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

novost pri meni:

 

ce peljem hitreje skozi ovinek mi sveti lucka za tlak olja (rdeca), to se je zgodilo dvakrat

prvic sem mislil, da je to ker ni dost olja (je blo do okoli polovice), sem dodal, ampak se je spet prizgala...

 

me je presenetila tudi poraba olja, preden sem sel v pristino (3000km nazaj) je blo do vrha palice, potem pa do polovice palice...

 

zdaj se ta lucka...

 

?imprej dol karter in spucat cedilo pred oljno ?rpalko in preverit le to, ?e se je kaj obrabila in ne daje ve? dosti tlaka, druga?e zaradi tega navori ribajo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.