Skoči na vsebino

mazda2 1.5 ?


cardak

Priporočeno sporočilo

lp vsem.sem na novo tukaj in sicer potrebujem par informacij.vem da sem na pravem kraju ker vi naj.veste vse o mazdah.moj problem-vozim skodo fabio 1.4 16v l.2008 full oprema.z avtom sem zadovoljen ampak sem vceraj zasledil oglas za mazdo 2,isti letnik kot fabia,isto full oprema-gt,zelene barve...in sem se full zagrel za ta avtocek! :bravo: seveda sel bi v menjavo staro za staro in stos je v tem da so po ceni tu nekje!problem je edino v tem ker ima mazda prevozenih ze 60.000 km!!!!vem da so mazde kvalitetne,samo ne vem kako je z masinami.za 1.3 sem slisal da so imele neko serijsko napako(l.99-01),zdaj me pa zanima kako je kaj s temi 1.5 masinami.a je to izpeljanka stare 1.5 16v masine al je to na novo skonstruirana masina?poraba,vzdrzevanje,servisi...v glavnem zanima me vse v zvezi s to masino ozr.avtom.cim vec informacij tem bolje :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

go for it... avto je '08 in ima ?e dve leti garancije ;) ali pa 40.000 km...

 

p/s: tudi meni se dopade... jaz edino ?e nisem ?enske prepri?al, da bi se zagrela, druga?e bi jo ?e vozil :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma vem da je se 2 leti v garanciji ampak malo me motijo ti km.60.000 v enem letu?!

 

To ti da malo vedt da avto ni bil nevem kako vo?en po kakih jebinah-ampak da je ?lovek delal relacije! Jaz jih na dan naredim cca 100 km samo za slu?bo in se ?tevec lepo vrti ;)

Kar se pa ti?e 1.5 motorja pa mislim da dosti ne more bit razlike kot pri 323F Jaz sem jo imel in poraba je bila tam do 8.3 litra max popre?je pa tam 7.5

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kilometri naj te ne skrbijo, kot vidi? je pa v bistvu avto star leto in pol (04/2008) in kot je ?e uklopko povedal, so bile verjetno relacije delane. Bolje da ima 60.000km kot pa da bi pisalo la?nih 30.000km :) Servisni interval je 20.000 ali eno leto. Tale Mazda 2 je pa kot ka?e res s full opremo, pa najmo?nej?i motor pri dvojki :bravo: Najbolje da jo gre? res pogledat v BTC ?e jo ?e nisi ?el, so super tam, pa ?e povpra?aj za servis da bo? res izvedel iz prve roke. Motor pa ziher ni 10 let star, verjetno je bolj podoben 1.6 motorju v Mazdi 3 kot pa kak?nemu 10 let staremu motorju. Ker tudi 1.3 motorja sta popolnoma enaka, le v elektornika je druga?na tako da je kar nekaj konjev razlike med njima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ele dele sm dobr pogledal ,pa to gre za ta mo?nej izvetbo!!

Ej full je lepa!!

Bom pa ju3 morda zabluzil v LJ pa si jo grem ogledat v Gamo Btc.

 

Po opremi je pa res top ve? kot pa moja M3 :(

 

redni servisi so pomoje tam od 100-150? pa mislim da ma tale M2 ?e ketno namesto zobatega jermena kar pomeni da je velik servis po potrebi :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je zelo ugodna, nova s tak?nim motorjem in opremo te pride 15.000,00 eur (po ceniku). Po mojem mora biti z avtom vse ok, kilometri te pa ne smejo motiti, saj v bistvu je avto za vozit se in ne za v gara?i ga met in ?parat kilometre da ga ?ez 5 let la?je proda? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uklopko bilo bi fajn ce bi imel cajt da jo malo pregledas :P ja vem kolk pride nova,saj zato se mi tud zdi da je dost poceni.samo ne vem kako je s temi usnjenimi sedezi-trajnost,kvaliteta?ja mislim da imajo te mazdice ze ketne :D

 

Hudica ku se bos uzenu z njo

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne rab bit navala... sam en bo pr?u pa kupu in bo ostal brez :blush:

 

jp, men se je ?e dostkrat tak nardil, da sm predolg ?aku, pa je ?lo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj jst vas vprasam o masini in nasploh o avtu,vi pa meni kr neke komentarje :ne vem:

 

Lej majstr zapel se in poglej, motor je nov, noben ga nima zato ti tud svetovat ne more noben, noben ne pozna napak.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako bi mi rekli ze na zacetku(da nihce nic ne ve) in stvar resena.hm se eno vprasanje-zakaj je ta 1.5 masina v mazdi2 a v mazdi3 je ni?!

 

Zakaj motorja nista enaka v obeh Mazdah ti ne more noben od nas povedati, mogo?e konstruktorji Mazde, verjetno je pa v bistu razlika ta, da ima M2 manj?i motorni prostor in pa? ni ?el notri motor, saj ima M2 prav tako 1.3 motor, M3 pa 1.4. V Mazdi 3 v kateri je 1.6 motor, obstaja mo?nost da sta si zelo podobna, ker pa 1.5 motorja v M2 nobeden s foruma nima oz. 1x je nekdo z 1.5 pri?el na sre?anje vendar se ne spomnim to?no kdo je bil, ti ne more noben povedati kak?na je razlika, to bi najbolje vedeli tam kjer ga prodajajo oz. ?e po netu pobrska?, kak?ne pretirane razlike z 1.6 motorjem pa nebi smelo biti. Je pa nekaj lastnikov M2 z 1.3 motorjem, tudi sam imam kar nekaj izku?enj z M2 ampak do sedaj niti enega problema, vse dela tip-top, ni? ?ri?kov itd. Je imela pa ena lastnica M2 s foruma kar nekaj za?etnih te?av, vendar mislim da je vse porihtala, konec koncev se tudi pri Mazdi najde kak?na s problemi, na?eloma pa ni nobenih ve?jih te?av. Tista M2 katera se prodaja je kot vidi? s full opremo in tak?nih je res malo, zelo malo v SLO. Cena je ugodna, tako da ?e ti bo vse ob pregledu avta ?timalo in ti bo vo?nja z njo v?e? go 4 it. Z motorjem pa ne bo nobenih te?av, jest imam ?e 4 Mazdo pa nikoli ni bilo z nobeno ni? ekstra narobe, redni servisi pa lepo dela? z avtom in mora biti vse ok. Kve?jemu je 1.5 motor v M2 prednost, saj ima kar nekaj konjev ve? kot 1.3.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grega hvala na zelo obsirnem odgovoru :bravo: to sem pricakoval od vas mazdasev ne pa nekaksne glupe odgovore.se enkrat hvala :bravo:

 

ej fant, nau?i se obna?at :angry: , ker v tem primeru je glupo edino tvoje arogantno vedenje

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cardak tole res ni bilo da si takole vse napadel, saj vedno sku?amo vsakemu povedati kaj o avtu, sploh so informacije najbolj?e od tistega kateri si ?e lasti tak?en avto, v tem primeru je pa te?je. Druga?e so pa tole ?e tehni?ni podatki motorja, ?e ti bo kaj pomagalo.

post-288-1260186060_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.