Skoči na vsebino

Plin


Sirius

Priporočeno sporočilo

Ta je dobra ja, se ustavi? in natanka? oba rezervoarja :D

 

Sam jim pa tuki na tem seznamu manjka cca. 20 lpg pump..

 

Misli? vse tri rezervoarje ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Razmeroma dobro napisan LPG prispevek;

 

http://www.avtomobilizem.com/reportaze/kr-...lin/10-05-2012/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

V?eraj sem menjal sve?ke in namesto NGK Iridium vgradil NGK LPG sve?ke, avto res SVETOVNO laufa. Se pravi vsi ki furate na LPG, priporo?am zadevo. Se pa sve?ke komaj neki dra?je kakor navadne, no ali pa samo majstr Pelko za tok dober gnar to zrihta! :ouje::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem menjal sve?ke in namesto NGK Iridium vgradil NGK LPG sve?ke, avto res SVETOVNO laufa. Se pravi vsi ki furate na LPG, priporo?am zadevo. Se pa sve?ke komaj neki dra?je kakor navadne, no ali pa samo majstr Pelko za tok dober gnar to zrihta! :ouje::jezicek:

 

 

 

Tole pa tudi mene zanima ,mogo?e je zdravilo za moje te?ave.

In kaj se ti zdi , da je sedaj bolje ? Motor bolje v?iga, mirneje te?e ..vle?e ..kaj ?

Kje vidi? izbolj?anje.. ?

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Direktno ne bom trdil, ker sem imel na preteklih sve?kah cca. 31000km prevo?enih, je pa razlika zdej ob zamenjavi OGROMNA, S prej?njimi dokler so bile ?e "sve?e" sem se sicer dost dobro vozil, je pa res da se mi je kmalu po tem ko sem znova usposobil LPG sistem (ob nakupu avta), se mi je kaj kmalu pri?gala lu?ka "check engine), no pa ?im smo jo izklopli, se je kmalu spet pri?gala. Zdele je sicer nismo resetirali, ampak mislim da ?e bi jo, se mi ne bi ve? pri?igala (treba pozkusit). Skratka ?e so sve?ke prav za LPG, slab?e skoraj gotovo ne bo kot s tistimi, ki so specializirane za benz a ne (po moji ZKP). :aaaaa::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Bi vam toplo priporo?il vgradnjo "flash lube" sistema za vse ki ga ?e nimate in se vozite na LPG. Ravno v?eraj sem bil na obisku pri Pelku in ima na "operacijski mizi" eno 626 GF, predelano na LPG, ki mu je "skurilo" ventile. No dodatnega mazanja seveda ni imel. :(

 

Stro?ek vgradnje te zadeve je zanemarljiv proti temu koliko potem stane ko se to zgodi in je potrebno zadevo sanirat. ?elim vam dobro, in ?immanj stro?kov, zato predlagam, da se obrnete na SIGAS, nam dobro znanega kolega Primo?a, ki je njihov dolgoletni monter in preverjeni obvlada? na LPG sistemih. :notworth:

 

P.S. - kako ?e gre; bolje preventiva kot kurativa, no vsaj cenej?a je v vsakem primeru, razen ?e ste totalni hazarderji in vas morebitna okvara rajca. :harhar::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.