Skoči na vsebino

H4 LED ?arnice


Priporočeno sporočilo

evo tako nekek zgledajo led v maglenkah,ceprav je slikano z mobitelom je mal slabsa slika ampak se vidi da je svetilnost skoraj enaka ksenonkam..imam pa tudi v pozicijske led diode..

 

evo slike:

 

Zanimivo to bi pa jaz tut nabavu sam muram pogledat ce ima moja mazda 6 tut h4 meglenke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vglavnem baje da svetijo zelo dobro! sicer nevem kak?ne ?arnice mam v meglenkah ampak svetijo pa obupno slabo!!! sicer pa sem hotel tele ?arnice h4 led dati v lu?! pa? dolgo in kratko!! zanima me kako svetijo in ?e je kdo ?e to mel v lu?i?

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vglavnem baje da svetijo zelo dobro! sicer nevem kak?ne ?arnice mam v meglenkah ampak svetijo pa obupno slabo!!! sicer pa sem hotel tele ?arnice h4 led dati v lu?! pa? dolgo in kratko!! zanima me kako svetijo in ?e je kdo ?e to mel v lu?i?

 

za v luc ti jih ne bi priporocal,ker vsaka ledica sveti pod drugacnim kotom in s tem se mi zdi da bos izgubil parabolo..js sem jih dal v maglenke in ne sveti tako kot navadna zarnica..ampak je svetilnost bolj razprsena..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za v luc ti jih ne bi priporocal,ker vsaka ledica sveti pod drugacnim kotom in s tem se mi zdi da bos izgubil parabolo..js sem jih dal v maglenke in ne sveti tako kot navadna zarnica..ampak je svetilnost bolj razprsena..

 

 

ja to sem tudi sli?al da bo lih to problem :( no za v meglenko pa bi ble res super! samo so res drage! ker trenutno s takimi ?arnicami v meglenkah ne vidim ne?!! bo treba malo razmislit!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to sem tudi sli?al da bo lih to problem :( no za v meglenko pa bi ble res super! samo so res drage! ker trenutno s takimi ?arnicami v meglenkah ne vidim ne?!! bo treba malo razmislit!

 

glej ce mas 323f ki ima lece v luci potem pa najbolj da montiras ksenon spodaj pa montiras te z led diodam in mas reseno zadevo..ker js sem imel isti problem pri moji presnji mazdi 323f letnik 97..dokler nisem montiral ksenon in potem zadeva je svetla tako kot mora...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej ce mas 323f ki ima lece v luci potem pa najbolj da montiras ksenon spodaj pa montiras te z led diodam in mas reseno zadevo..ker js sem imel isti problem pri moji presnji mazdi 323f letnik 97..dokler nisem montiral ksenon in potem zadeva je svetla tako kot mora...

 

 

Sicer pa mam 323f BJ model ki nima le?! Na ?alost! in xenon kit mam ?e montiran samo sem zelo razo?aran nad njim ker mi zelo ?udno razpr?i svetlobo pa ?e 2 senci je videt tko da i??em najbol?o re?itev! najbr? bom dal xenon kit ven pa notr kake bolj?e ?arnice!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?akam komplet LED tudi preko E-bay za CX-7

 

ampak samo LEDice SMD5050 s svetilnostjo minimum 4500K (tu ni nobenih podatkov)

 

meglenke H11

6000K

Objavljena slika

 

dolge HB3

5000K

Objavljena slika

 

parkirne - superflux

Objavljena slika

 

Vse me bo ko?talo 40? + 11? po?tnine

 

Upam da bo dovolj da mi ?ez dan in pri v?igu ni treba vklapljat xenonke, ?e ne bom dodal ?e dayligts LED. In to na na?in da te ugasnejo ko zve?er Xenonke prizges.

 

Te dnevne lu?i ob v?igu na mazdi so ubijalske za xenon....vzigam s parkirnimi sam se velikokrat na dan ustavljam in so skoz on off na kratkih poteh

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa mam 323f BJ model ki nima le?! Na ?alost! in xenon kit mam ?e montiran samo sem zelo razo?aran nad njim ker mi zelo ?udno razpr?i svetlobo pa ?e 2 senci je videt tko da i??em najbol?o re?itev! najbr? bom dal xenon kit ven pa notr kake bolj?e ?arnice!

 

To bo pomoje zato ker nima? le?. Najbr? ve?, da te tisti, ki ti peljejo nasproti preklinjajo kot Rusi nas po fuzbalu. :P

 

Te dnevne lu?i ob v?igu na mazdi so ubijalske za xenon....vzigam s parkirnimi sam se velikokrat na dan ustavljam in so skoz on off na kratkih poteh

 

Ja to je nadle?no, sam isto najprej dam pozicijske, potem pri?gem avto nato pa ?ele ksenonke ker ?e ne utripne kar pa itak ni dobro zanje. :whatever: Une pozicijske, ki si jih nalimal pa izgledajo hudo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes je frend montiral tele led ?arnice v meglenke in svetijo fantasti?no! ja glede xenonk pri meni pa vem da me drugi preklinjajo zato pa bi jih tudi rad zamenjal za kak?ne zelo dobre ?arnice ki svetijo podobno kot xenon kit!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak samo LEDice SMD5050 s svetilnostjo minimum 4500K

To ni podatek o svetilnosti pa? pa o temperaturi barve svetlobe.

 

Avtomobilske aftermarket led ?arnice so krasna stvar za pozicijske ali pa za dnevne lu?i. Ker pa so optike ?arometov v avtomobilih izdelane za izrazito to?kast vir svetlobe mislim da lahko kar pozabite na pravilno osvetljevanje cesti??a.

 

Kako pa mislite svoje novoletne jelke spravit skoz tehni?nega? Mene je pred tednom dni na tehni?nem ruknil zarad neoriginal xenona, ?e celo v LED osvetlitev tablice se je zapi?il :hudicek: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni podatek o svetilnosti pa? pa o temperaturi barve svetlobe.

 

Avtomobilske aftermarket led ?arnice so krasna stvar za pozicijske ali pa za dnevne lu?i. Ker pa so optike ?arometov v avtomobilih izdelane za izrazito to?kast vir svetlobe mislim da lahko kar pozabite na pravilno osvetljevanje cesti??a.

 

Kako pa mislite svoje novoletne jelke spravit skoz tehni?nega? Mene je pred tednom dni na tehni?nem ruknil zarad neoriginal xenona, ?e celo v LED osvetlitev tablice se je zapi?il :hudicek: .

 

WTF, tle nima noben problemov, razen ?e ima barvo nad 4300K.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to se nam manjka...ledice v meglenke! :angry:

 

Upam, da se to preve? ne raz?iri, ker 50 posto ?oferjev ne ve ?emu slu?ijo meglenke. Megli! :)

 

Ker ?e je svetilnost bolj?a, bolj razpr?ena si lahko predstavljam, kako bo zgledalo ob de?ju in v temi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to se nam manjka...ledice v meglenke! :angry:

 

Upam, da se to preve? ne raz?iri, ker 50 posto ?oferjev ne ve ?emu slu?ijo meglenke. Megli! :)

 

Ker ?e je svetilnost bolj?a, bolj razpr?ena si lahko predstavljam, kako bo zgledalo ob de?ju in v temi...

 

Tle je trea imeti samo po?timano v glavi, mene nikoli ne bos videl pono?i voziti z meglenkami, ali v dezju ali podobno....

 

Cez dan znajo priti prav kot daylight in nobenega ne motijo, in ko prizges xenonke zvecer sem napisal da ugasne vse led....

 

Ce pa kreteni ze sedaj vozijo ponoci z meglenkam jim pa ni pomoci, najhujsi so uni v trdni temi s parkirnimi in meglenkami.....

 

P.S. Meglo imamo pa za izvoz pri ta novi hisi na polju :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF, tle nima noben problemov, razen ?e ima barvo nad 4300K.

 

Sodelavec mi je predlagal it na AMZ kranj, ker tam da naj nebi komplicirali. Pa so zakompliciral. BTW imam okol 4300K.

 

 

Ker ?e je svetilnost bolj?a, bolj razpr?ena si lahko predstavljam, kako bo zgledalo ob de?ju in v temi...

 

?e v optiko namesto 0,5cm velikega izvora (?arilna nitka, xenon) vtakne? 4cm velik izvor svetlobe, potem zagotovo dobi? izjemno razpr?enost. Bo kar pestro pono?i sre?at nekoga s tak?nimi ?arnicami, seveda ?e bo imel kolikortoliko lumnov. :(

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ledice se se vedno lahko zamenjajo za tehnicnega - pa ?e enkrat pravilna uporaba je pomembna, jaz jih vgrajujem izklju?no zaradi uporabe podnevi da ne matram ksenona, ki ga ugasnem 4x na poti do sluzbe na 5km razdalji, vrtec, posta itd...

 

evo megla se dviga, se malo...pa bo razgled do smarne gore

post-2637-1260432431_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ledice se se vedno lahko zamenjajo za tehnicnega - pa ?e enkrat pravilna uporaba je pomembna, jaz jih vgrajujem izklju?no zaradi uporabe podnevi da ne matram ksenona, ki ga ugasnem 4x na poti do sluzbe na 5km razdalji, vrtec, posta itd...

Mislim, da je tu itak vsem jasno, da ve?ja razpr?enost meglenkam v megli nebi bila plus. Ve?ja razpr?enost je za dnevne lu?i za?eljena lastnost - s tem se raz?iri kot s katerega je lu? vidna. Tu bi bile LED zagotovo zmagovalke :bravo: . Tako da tvoja ideja s ?paranjem ksenona ni neumna.

 

Zanimivo da neglede na to, kam peljem na tehni?nega, vedno se moram "pretepat" z mojstri, ki mi povsej sili ho?ejo delat uslugo in nastavljat vi?ino snopa kratkih lu?i, pri tem pa vsi brez izjeme vtikajo ?rufciger v luknjo za nastavitev dolgih :angry2:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.