Skoči na vsebino

mazda 323


tine

Priporočeno sporočilo

Da se pridruzim valu modrosti, ki se nahaja na temu forumu. :)

 

Jaz sem tudi gledal zgoraj omenjeno belo 323-ko. Ohranjena je kar dobro - en koscek rje (recimo 2 cm) sem videl pri voznikovih vratih, pa se par pikic (do nekaj mm velike) znotraj zadnjega blatnika, povsem na koncu pobarvanega pleha. Nimam pa obcutka, ali je to malo ali veliko. Sam sicer predvidevam da je to dobro za 10 let star avto, ampak morda se motim? Komentar?

 

Pri voznji me je malcek zmotil hecen obcutek, ko recimo pri 90 v cetrti prestavi pohodis plin, najprej mal cukne, kot da bi jo malo zamorilo, potem pa sele potegne. Ali je to normalno ker je pac svoh masina (ki res ne gre prav zlo hitro), ali je znak cesa bolj zlobnega? Mozno je tudi, da je bil avto se nekoliko hladen - kazalec za temperaturo je prilezel nekako na polovico med min in max lego, ne vem pa kje se ustavi obi?ajno, ko je optimalno ogret?

 

V vsakem primeru bom preden karkoli kupim probal se kaksno 1.5.

 

Tisto zgoraj prodajam jaz, tako da se bom oglasil tule zraven. Na polovici med min in max je normalna delovna temperatura za ta avto. Kar se pa cukanja ti?e, sem jaz imel podoben primer in sem imel fu? merilec pretoka zraka. Upam da sem tole pravilno napisal. Cena tega je nekje okrog 120-150?, ?e se ne motim.

Samo za potrditev moje domneve, pa bi moral avto priklopiti na tester.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto zgoraj prodajam jaz, tako da se bom oglasil tule zraven. Na polovici med min in max je normalna delovna temperatura za ta avto. Kar se pa cukanja ti?e, sem jaz imel podoben primer in sem imel fu? merilec pretoka zraka. Upam da sem tole pravilno napisal. Cena tega je nekje okrog 120-150?, ?e se ne motim.

Samo za potrditev moje domneve, pa bi moral avto priklopiti na tester.

 

Ja tvoja zgleda kar seksi, moram priznati. ;)

 

Sicer pa me zanima ce je realno pricakovati, da se ne bo na 10 let staremu avtu videlo nic rje, ali gre samo za tehtanje manj hudo - bolj hudo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tvoja zgleda kar seksi, moram priznati. ;)

 

Sicer pa me zanima ce je realno pricakovati, da se ne bo na 10 let staremu avtu videlo nic rje, ali gre samo za tehtanje manj hudo - bolj hudo?

 

o?etova je letnik 2000 in ?e nima pikice rje ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@bejkee - a pol si bil ti tisti, ki si prodajalcu ponudil 1,5 k :danzoman: ...mal ?uden tipo je bil ta prodajalec, imel sem ob?utek kot da na en na?in sploh no?e prodat - oz. ne verjame da bo prodal spljoh. Sicer pa meni ni cukal ker sploh nisem pri?el do 90 km/h...smo sam tam po nekih LJ ulicah vozila....druga?e je bil not lepo ohranjen....

 

@x-layer -> mal mi je dale? do SLO.Bistrice prit gledat pa tud 220k km....sej vem da je Mazda samo vseeno :blink: . Je pa avto res fensi na fotkah...podalj?ke si sam gor dal?

 

tale mi je pa tolko v?e?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3406079&show=1

samo za ta letnik mora? met verjetno kak?ne izku?nje da sam ?raufa?...

A je od koga s foruma?

 

tale s Koro?ke zgleda tudi kar obetavna

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3383848&show=1

1.5 ampak sedanka pa servisno potrjeno ma kao....

 

tpole sem gledal v doma?em mestu

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3376348&show=1

zamenjan motor pa 3 blatnike fajn poru?ene, lastnica dela na Autocommerce (tam so jo tudi ?raufali kao) pa h?erka je vozila, zdaj ni ve? dobra zanjo....po moje ne bi bila niti zame

 

Huh..te?ka bo :macek:

 

RaW

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@x-layer -> mal mi je dale? do SLO.Bistrice prit gledat pa tud 220k km....sej vem da je Mazda samo vseeno :blink: . Je pa avto res fensi na fotkah...podalj?ke si sam gor dal?

 

Ne razumi me narobe, jaz ni? ne silim ali karkoli. Kilometri so ?al tak?ni ja, kaj ?em - sem hodil v slu?bo v Maribor in na faks v Ljubljano/Kranj - pa se jih je hitro nabralo :P Avto sem pa tak?en ?e kupil, sam sem potem samo dokupil 15" alu plati??a.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@bejkee - a pol si bil ti tisti, ki si prodajalcu ponudil 1,5 k :danzoman: ...mal ?uden tipo je bil ta prodajalec, imel sem ob?utek kot da na en na?in sploh no?e prodat - oz. ne verjame da bo prodal spljoh. Sicer pa meni ni cukal ker sploh nisem pri?el do 90 km/h...smo sam tam po nekih LJ ulicah vozila....druga?e je bil not lepo ohranjen....

 

 

Nope, nisem bil jaz tisti nesramnez :) To je moral biti ocitno en tretji - meni so ga namrec tudi omenjali. :D

 

tpole sem gledal v doma?em mestu

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3376348&show=1

zamenjan motor pa 3 blatnike fajn poru?ene, lastnica dela na Autocommerce (tam so jo tudi ?raufali kao) pa h?erka je vozila, zdaj ni ve? dobra zanjo....po moje ne bi bila niti zame

Tole je iz kopra? Se mi zdi da sem tam zadnjic videl en podoben autocommerce. :) Kaj tocno pomeni, da ima fajn poru?ene blatnike, za nas, ki nismo ravno iz obale? Ceprav ce zdaj pomislim, je sumljivo, da je slikan samo z leve strani, heh.

Pa motor je bil zamenjan, ker je prejsnji crknil, al kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumi me narobe, jaz ni? ne silim ali karkoli. Kilometri so ?al tak?ni ja, kaj ?em - sem hodil v slu?bo v Maribor in na faks v Ljubljano/Kranj - pa se jih je hitro nabralo :P Avto sem pa tak?en ?e kupil, sam sem potem samo dokupil 15" alu plati??a.

 

je pa velik vredn, da so bli ti kilometri na dolge relacije

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@bejkee

Tole je iz kopra? Se mi zdi da sem tam zadnjic videl en podoben autocommerce. smile.gif Kaj tocno pomeni, da ima fajn poru?ene blatnike, za nas, ki nismo ravno iz obale? Ceprav ce zdaj pomislim, je sumljivo, da je slikan samo z leve strani, heh.

Pa motor je bil zamenjan, ker je prejsnji crknil, al kaj?

 

- H?erka od lastnice ni glih pazila na avto, obrobe blatnikov niso samo obdrsane ampah prow vdrte in rjaste...

mamo tle dost ozkih ulic na Obali pa....

- prej?nji motor je crknil ker je zaribal - h?erka ni gledala olja ...so rekli mati...ahhh...

- je pa bil ?raufan pri enem mehaniku na autocommercu bojda.

 

Nisem pa niti pri?el do tega, da bi v?gali avto (ker po moje itak ne bi v?gal, ker stoji ?e ene 2-3 mesce)

 

LP

RaW

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo -> 1,5 l'2000 z Brnikov...sem govoril z mo?akarjem pravi da je avto super samo da jo je odjavil iz prometa zaradi prenosa bonusa...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3457759&show=1

 

Gremo gledat?

 

lp

RaW

 

zgleda lepa, pa ?e redka barva :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgleda lepa, pa ?e redka barva :bravo:

 

Aha, zakaj redka, doma imamo to?no tako(za malenkost manj kilometrov). :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je kr ugodna, sploh pa mislim, da ti jo uspe dam prpeljat pod 2000?. No odvisn kak pogajalc si! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je treba kej pogledat pri teh 323bj razen kakih obrob blatnikov za rjo?

Luft pri kon?nikih,zavore,lega na cesti?

Masten motor pa take fore...?

Kak?na specialna finta ?e...da ne dobim pol kak blow job nazaj :party0035:

Kak?en Mazda-guru kje v bli?ini LJ/Brnikov da gre z mano na ogled honorarno :vino: ???

 

lp

RaW

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej za rjo ( pod blatniki, spodnji rob vrat, podvozje)

poglej ventilacijo ?e deluje na vse pozicije, klima, podvozje ali imajo zrak ?tangice za stabilizator,..

pa ?e ni dizel nima motorju skoraj ni? biti.

 

post-24-1264578139_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala mazdaman...se pravi motor pogleda? ?e je opran (sumljivo), pokrov?ek olja za kako majonezo tudi?

?tance stabilizatorja: to sem pri vseh avtih menjaval bolj potro?na roba....

Motor 1,5i mora verjetno zvezno potegnit brez cukanja....jah kr malo sam sebi modrujem :danzoman:

?e kdo kaj svetuje?

 

lp

RaW

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.