Skoči na vsebino

xedos 6


dawid xedos 6

Priporočeno sporočilo

?rna mat je trendovska ampak ?ez par let jo pa nih?e ne bo ve? maral. S ?rno ali pa ?rno metalik nima? kaj falit.

 

o seveda ima? zavedaj se da treba avto potem prat vsake 2 dni in ko ga opere? je ?e umazan :)

Pa ne re?t da ni res ker tist ko re?e da je sam sebi la?e ;)

Druga?e pa res mat barva je IN

Moje mnenje(?rna = mrtva?ka) no go!-pa ne zato k je moja M3 rde?a :P

Mora bit ?iva barva opazna in izstopajo?a ?e to ?eli? seveda.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model rde?a nikol ni dobra.

Druga? pa ?rna je ql, sam jeba ja ker je avto pol ure po ?i??enju ?e vsran.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model rde?a nikol ni dobra.

Druga? pa ?rna je ql, sam jeba ja ker je avto pol ure po ?i??enju ?e vsran.

 

 

:hohoho: se strinjam definitivno ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rna je ok spredaj, zadaj z velikimi rde?imi lu?mi pa ne toliko. Na xedosko pa?e svetla barva, da pridejo linije do izraza.

 

Tudi novi beli odtenki so zakon - nova M6, CX7 bela :ljubezen:

Objavljena slika

 

Druga? pa hud odtenek rde?e po moje najbolj sede

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rna in bela sta lepi samo morata biti kristalno ?isti, ker druga?e zgleda avto zanemarjen sploh, ?e je starej?ega datuma.

Objavljena slika

 

meni osebno je pa v?e? srebrna, ker poudari eleganco

Objavljena slika

 

tud tole ne zgleda slabo

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes na AC sre?al tole, ki ji barva neverjetno pa?e:

post-11-1272735439_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes na AC sre?al tole, ki ji barva neverjetno pa?e:

 

Ha ha, Jure busted...sam ta je 'samo' 1.6....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ewo mene pa zanimajo va?i predlogi kak?no barvo dati na mazdo xedos 6 da bi avto zgledal lep ter privla?en??

 

 

 

 

ok avto je ?e v rafuzi tak da bo narejen najkasneje ?ez dva tedna... tak da pol pridejo slike...mislim da bo kr dober pa 18ke gor , robi vun potegnjeni pa do konca spu??en pa ?ist grne ?ipe pa je to to... sam ?e zadn kuferamski spojler morn gor spasat.. niam orginallnega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok avto je ?e v rafuzi tak da bo narejen najkasneje ?ez dva tedna... tak da pol pridejo slike...mislim da bo kr dober pa 18ke gor , robi vun potegnjeni pa do konca spu??en pa ?ist grne ?ipe pa je to to... sam ?e zadn kuferamski spojler morn gor spasat.. niam orginallnega...

 

u madona, 18ke...na moji so ze 17ke tolkle na vseh luknjah :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.