Skoči na vsebino

bencinska ?rpalka za mx5


Priporočeno sporočilo

Je cena cca 650? za novo bencinsko ?rpalko preve?? Toliko mi jo bo zara?unal mazda Mo?nik na Britofu :( Verejtno plus delo... :angry2:

Je to potro?ni materjal? Prevo?enih imam malenkost preko 200.000 kilometrov... :D

 

Si slu?ajno kdaj menjal bencinski filter ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si slu?ajno kdaj menjal bencinski filter ?

 

 

To ?e mi je mi je na servisu,?e mi ni potem pa boh pomagaj :( In vpra?anje ?e je sploh bila bencinska pumpa,?e ni samo tako rekel in je bila malenkost <_< ,zara?unal pa celega boga :angry2:

 

To je kot da bi te oropali.

 

tu poglej je z tankom vred kar nekaj ceneje

ebay

 

 

Ja saj me bo oropal :( mi je menda ?e sestavil skupaj in me kar strah vpra?at koliko bo ra?unal ?e delo :ne vem:

No ja dobro da v drugo prej vpra?am na forum in raje ?astim kje kak?no ve?erjo komu ne pa da pustim denar na servisu <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js imam doma eno bencinsko pumpo od xedosa, mejbi pa?e.

Za filter sem pa vpra?al zato, ker ?e ga ne zamenja? ponavadi(beri vedno) "najebe" pumpa in sicer tako da crkne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne me jebat!!! ?zmeden??zmeden? Oprosti ker nisem prej videl tele teme. Mo?nej?e aftermarket bencinske pumpe te pridejo 5x ceneje. Evo koliko te pride s tem, da je tale ?e mo?nej?a kot original.

 

Pa ?e ebay.

 

Za 701? jaz takemu mehaniku pregriznem vrat. :angry: Je pa seveda ?isto mo?no, da original pumpa ko?ta toliko. Jebali te originalni nadomestni deli, ?e ko?tajo tolikokrat dra?je za manj?i pretok. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne me jebat!!! ?zmeden??zmeden? Oprosti ker nisem prej videl tele teme. Mo?nej?e aftermarket bencinske pumpe te pridejo 5x ceneje. Evo koliko te pride s tem, da je tale ?e mo?nej?a kot original.

 

Pa ?e ebay.

 

Za 701? jaz takemu mehaniku pregriznem vrat. :angry: Je pa seveda ?isto mo?no, da original pumpa ko?ta toliko. Jebali te originalni nadomestni deli, ?e ko?tajo tolikokrat dra?je za manj?i pretok. :whatever:

 

 

Ok Symon bom v drugo raje tebe vpra?al :bravo: kakor pa po servisih skakal... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Na jok mi gre ko tole berem :( ...najraje bi jo snel in Mo?niku zabil v rit :angry:

No ja vsaka ?ola nekaj stane... :blush:

 

?e bi ti to takoj povedal se sploh ne bi trudili.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.