Skoči na vsebino

Sramotilni steber


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Dobr jutr dru??ina!

 

Sem pri?el na idejo, da bi lahko v tejle temi objavljal vozila in reg. ?t., Mazd, katere se "neprilagojeno" obna?ajo po cestah ter kr?ijo CPP v ve?jem obsegu, kokr ga ve?ina od nas! :blush:

 

?e bi to bli Honda?i, bi tema verjetno pregorela, mi pa mislim da smo vseeno nekolko bolj na nivoju, ?eprov me je u?eri nek smrkavc s 626, spodbudu k otvoritvi tele teme, ?koda da si nisem zapomnu registracije, da bi se lohk tle prepoznal, ob pole positionu na sramotilnem stebru! :P:hudicek:

 

Vabljeni k sodelovanju! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da ni tole pametno ...... moje mnenje!!! Vsak naj se briga zase in pa? pometa najprej pred svojim pragom ,da pa vsi po?nemo neumnosti po cesti je pa itak dejstvo(eni ve? eni man)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se kar pridru?ujem Klopkotovemu mnenju. Mislim, da vsak stori kdaj kak?no napako. Da ne bi zdaj dal celo en link do teme na avtomobilizem.com ko so kopirali tekst enega Mazda?kega foruma?a , ko se je bahal kako je nekoga ?ez Menge? prehitel pa divjal itd ter so se potem na unem forumu vsi posmehovali... ;) V glavnem marsikdo v mladosti dela bedarije in se strinjam, da vsak pospravi pred svojim pragom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ampak verjetno se pa vsak od vas kdaj znajde v situaciji, ko za las re?i celo ko?o, pa si tist moment besen ko ris! :hudicek::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj bi bilo pametno pohvaliti tiste ki upo?tevajo, te spustijo, pomagajo na cesti, ne glede na znamko itd itd. A ?al je tema potem prazna... :blush:

 

No, ampak verjetno se pa vsak od vas kdaj znajde v situaciji, ko za las re?i celo ko?o, pa si tist moment besen ko ris! :hudicek::P

 

Persen pomirja

 

P.S. In kaj pomaga da ga pol tukaj gor nalima?? :whatever:

 

?e se spomnite sem imel bli?nje sre?anje z nekim pasatom, in sem ?el na policijo, TO JE pomagalo, saj so ga oglobili na podlagi moje pisne izjave.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tisto, ko te je nek "lokalc" iz Kranja ustrahoval, ko si mel podmladek v avtu? :blush:

 

Ja lahko bi mel tut tako temo, da bi se pohvalilo osebe, ki dajejo pozitiven zgled ostalim udele?encem! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ph. sej nocem nic, sam ta vzorec ljudi ki vozijo nemske limuzine je postal ze kar prevec stereotipen :whatever: nazalost se vedno znova potrdi

 

pa verjame? da ni bil ?rn...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej poznate zgodbo, da kdor kupi Audi al pa Bmw, je zato tok ve? pla?u za avto (v primerjavi z Renojem, Mazdo, Oplom), da mu pripada tut lastninska pravica na delu ceste, torej smo mu mi v napoto, na njegovem teritoriju! <_<:harhar::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej poznate zgodbo, da kdor kupi Audi al pa Bmw, je zato tok ve? pla?u za avto (v primerjavi z Renojem, Mazdo, Oplom), da mu pripada tut lastninska pravica na delu ceste, torej smo mu mi v napoto, na njegovem teritoriju! <_<:harhar::hudicek:

 

 

In kje je tle neka logika? Lej ce jz kupm audija, alpa zarad mene ferrarija, bom ?e zmer tko vozu k zdej vozm, tko da nemore? kr tko posplo?evat. Tko vozijo tut lastniki mazd, renojev, oplov itd...

 

Recimo en primer k se mi je zgodil v ljubljani na celov?ki ?e en lep ?as nazaj;

se peljem prot semaforju, kjer je ?e gorela rde?a lu?, prvi v vrsti, lepo po?as zaviram, k se najde en as s srebrno mazdo 323f na polno pred mene, pa po bremzi (ja je bla rde?a lu?) tko da sm mogu dost bl po bremzi stopt. Po nalepki na zadnji havbi sklepam da je bil uporabnik foruma, in predvidevam da mi je hotu 'pokazat' da obstaja tut slo-mazda forum. Ja pa sej nism butl, bom ?e sam najdu ?e mi bo do sodelovanja na forumu ane. To je samo en primer recimo, ko je voznik enga 'povpre?nega' avta tkole izsilu, ali pa naredu kak?no drugo pizdarijo.

 

Nevem kdo je to bil, ker po ve?ini ne prebiram tem katere se ne navezujejo na mx5. Ker od mazde sta mi zanimiva samo 2 modela, vse ostalo me ne gane. Glede same vo?nje pa takole vozijo po ve?ini arogantni in o cppju neizobra?eni vozniki. Tut slu?beno ko vozim, tovornjak ali pa kombi, usi kr neki siljo, recimo primer;

Ozka ulica, jz peljm not, nasproti avto, po cppju ima prednost vedno te?je vozilo, se pravi jaz, ampak ne folk kr sil pa sil, pol pa ?akamo, pa en kup je dretja pa mahanja s tistega avtomobila, dolker ne dojame da se jz v rikverc ne mislim vozit. Pol pa gre brez problema. Pa da se nebomo narobe razumel, ?e je plac za umaknt se, ni nikol problema se tud jz umaknem, ampak ko pa prostora ni pa iz principa ustavim avto, pa use 4 in ?akam da se nasproti voze?i zbrihta in za?ne upo?tevat cpp.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje je tle neka logika? Lej ce jz kupm audija, alpa zarad mene ferrarija, bom ?e zmer tko vozu k zdej vozm, tko da nemore? kr tko posplo?evat. Tko vozijo tut lastniki mazd, renojev, oplov itd...

 

Recimo en primer k se mi je zgodil v ljubljani na celov?ki ?e en lep ?as nazaj;

se peljem prot semaforju, kjer je ?e gorela rde?a lu?, prvi v vrsti, lepo po?as zaviram, k se najde en as s srebrno mazdo 323f na polno pred mene, pa po bremzi (ja je bla rde?a lu?) tko da sm mogu dost bl po bremzi stopt. Po nalepki na zadnji havbi sklepam da je bil uporabnik foruma, in predvidevam da mi je hotu 'pokazat' da obstaja tut slo-mazda forum. Ja pa sej nism butl, bom ?e sam najdu ?e mi bo do sodelovanja na forumu ane. To je samo en primer recimo, ko je voznik enga 'povpre?nega' avta tkole izsilu, ali pa naredu kak?no drugo pizdarijo.

 

Nevem kdo je to bil, ker po ve?ini ne prebiram tem katere se ne navezujejo na mx5. Ker od mazde sta mi zanimiva samo 2 modela, vse ostalo me ne gane. Glede same vo?nje pa takole vozijo po ve?ini arogantni in o cppju neizobra?eni vozniki. Tut slu?beno ko vozim, tovornjak ali pa kombi, usi kr neki siljo, recimo primer;

Ozka ulica, jz peljm not, nasproti avto, po cppju ima prednost vedno te?je vozilo, se pravi jaz, ampak ne folk kr sil pa sil, pol pa ?akamo, pa en kup je dretja pa mahanja s tistega avtomobila, dolker ne dojame da se jz v rikverc ne mislim vozit. Pol pa gre brez problema. Pa da se nebomo narobe razumel, ?e je plac za umaknt se, ni nikol problema se tud jz umaknem, ampak ko pa prostora ni pa iz principa ustavim avto, pa use 4 in ?akam da se nasproti voze?i zbrihta in za?ne upo?tevat cpp.

 

?E to ni bil Pew... :rolleyes:

Druga?e pa ja....vse je v glavi!!! Prevozil sem jugoslovanske, nem?ke, japonske, francoske in korejske znamke z istim stilom.

 

Dejstvo pa je da obstajajo stereotipi, ki jim ?rni audi in bmw pomeni status (brez las, spider jakna, lanac), ampak tem ni pomo?i tudi ?e jim da? bicikel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jero - poznam folk ko z "normalnega" avta pre?alta na premijsko znamko, pa se temu "primerno" pol za?ne tut vesti na cesti, ampak to so razni zakompleksanci, ktere so cev ?ivlenje vsi tepli in podjebaval, zdej pa voz Bmw al pa Ojdlna in je Dasa - iz Vrbasa! :P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a divjas okrog z 1.5ko :P:zvizga:

ne no, hecam te..

 

je pa res da odkar mam 2.5 motor leps vozim. :ne vem:

 

sej prov, sej hec mora bit :D

 

ma ja druga? je pa full u?itek, ?e pre?alta? u ni?jo pred kakim zanimivim ovinkom, pa gas do konca :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej prov, sej hec mora bit :D

 

ma ja druga? je pa full u?itek, ?e pre?alta? u ni?jo pred kakim zanimivim ovinkom, pa gas do konca :P

 

Pol ti pa na koncu ovinka ?e za?ne pospe?evat. :hudicek:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol ti pa na koncu ovinka ?e za?ne pospe?evat. :hudicek:

 

Al pa vsaj za?ne razmi?ljat o tem da bi za?el pospe?evati. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo en primer k se mi je zgodil v ljubljani na celov?ki ?e en lep ?as nazaj;

se peljem prot semaforju, kjer je ?e gorela rde?a lu?, prvi v vrsti, lepo po?as zaviram, k se najde en as s srebrno mazdo 323f na polno pred mene, pa po bremzi (ja je bla rde?a lu?) tko da sm mogu dost bl po bremzi stopt. Po nalepki na zadnji havbi sklepam da je bil uporabnik foruma, in predvidevam da mi je hotu 'pokazat' da obstaja tut slo-mazda forum. Ja pa sej nism butl, bom ?e sam najdu ?e mi bo do sodelovanja na forumu ane. To je samo en primer recimo, ko je voznik enga 'povpre?nega' avta tkole izsilu, ali pa naredu kak?no drugo pizdarijo.

 

?akaj malo Deeyaan a nima? ti tudi o?etovo srebrno 323F?

 

Sicer se pa ne zafrkavat, sem imel 1,5 to trga ko pr norcih.... Dokler ne kupi? nekaj z vsaj 1,8 ali 2.0 in ugotovi?, da je 1,5 mlin?ek in se notri usede? samo, ?e te res prisilijo in je nuja. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj malo Deeyaan a nima? ti tudi o?etovo srebrno 323F?

 

Sicer se pa ne zafrkavat, sem imel 1,5 to trga ko pr norcih.... Dokler ne kupi? nekaj z vsaj 1,8 ali 2.0 in ugotovi?, da je 1,5 mlin?ek in se notri usede? samo, ?e te res prisilijo in je nuja. :harhar:

 

evo sm to?n vedu, da bo? mel kontra komentar pripravljen :D ne da trga, ampak feeling je dober, ko se pod mal ve?jim obratim prpele? u ovinek ;)

 

O?etovo mam pa zlo redkokdaj u rokah. Ampak v primerjavi sta si zlo tam tam, obe mata 90KM, kolker da je pri dizlarki (normalno) ve? navora

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon... vem kako je to... ne grem ve? iz mazde 5... na-a :harhar: ko je treba v getza od starga ata se z 1.0 pelat se mi zdi da gokard z ma?ino od mopeda furam... <_< pol pa v mazdo pa mislim da bom z 2.0 poletel... :vskalo:B)

pa dans sm pelal cliota 75 konov se mi zdi... sam molil sem da ne bo kje crkno... resno upal sem da pridem v enem kosi do cilja... skos je neki pokal pa cukal... :glare::rolleyes::blink: aja da ne omenjam kuplunge... :whatever:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dans sm pelal cliota 75 konov se mi zdi... sam molil sem da ne bo kje crkno... resno upal sem da pridem v enem kosi do cilja... skos je neki pokal pa cukal... :glare::rolleyes::blink: aja da ne omenjam kuplunge... :whatever:

 

A tako generacijo kot jo imam jaz? Ko sem dobil nadomestni avto (Clio Storia 75hp) se oboveval ker je to ?isto drug avto. ?eprav po parih dneh se navadi? umirjenih ponijev. Ampak ko sem se vsedel nazaj v svojega mi je najprej crknil ker imam ?isto drugo sklopko. :hohoho: Je pa dejstvo, da so tudi konji razvada, ki jo te?ko opusti?, ko se enkrat navadi? avta, ki konkretno potegne kadar ho?e?. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako generacijo kot jo imam jaz? Ko sem dobil nadomestni avto (Clio Storia 75hp) se oboveval ker je to ?isto drug avto. ?eprav po parih dneh se navadi? umirjenih ponijev. Ampak ko sem se vsedel nazaj v svojega mi je najprej crknil ker imam ?isto drugo sklopko. :hohoho: Je pa dejstvo, da so tudi konji razvada, ki jo te?ko opusti?, ko se enkrat navadi? avta, ki konkretno potegne kadar ho?e?. :)

 

Tole na sliki... 1.2l 16v... En teden ga mam zdej v uporabi... Je kolega v Franciji in ga ?uvam... Dans sm ga pral pa sesal da se bom lep na ?iht vozo... Lep glih ne... Ker ni mazda :D

post-771-1278800632_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.