Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Evo re?ili navoj na osi in ga tudi na novo urezal na matici na stru?nici in specialnim orodjem, ker to je seveda ozki navoj 18x1,5mm in ne standardni iz merkurja :cheers:

Objavljena slika

 

37.700km, res priden letos, tako da dobi nove gume, ketno in komplet ?i??enje/mazanje vijakov, osi, le?ajev.... :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos si jih naredil 37.000km? :blink::huh::o

 

14, moped pa ima 37700...ketno se priporo?a tam 25-30 :P

 

Priden!

 

Jaz sem pa v?eraj ob 18ih videl na avtocesti Ljubljana-Dom?ale en par na motorju, italijanske tablice. :notworth: No pa da se pohvalim, v?eraj sem ?el tudi sam en kraj?i krog. Ker se je ravno za?ela zima. :D

 

V?eraj?njo Strom Hrvatska mini trip...jaz pa brez gum...

post-2637-1387781954_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Z bratom naredila dobrih 31 km od tega skoraj polovico po makadamu. Pa nisva bila edina, sva ?e dva tourerja na cesti sre?ala.

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Yeah

 

Jaz vceraj 40km, danes ....gremo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajga blatozerci

Dobile sem wrong delivery komplet tesnil za Suzuki rm250.....a komu pase? Senkam

http://shrani.najdi.si/?3k/c4/2soMeJMu/imag0598.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

B)

 

EDIT: V nedeljo sem vo?njo snemal z Gopro in ko sva z bratom gledala v sobi pride ?e mami mimo. Smeh je bil ko prideva do ?teng pri O? in se mami zasmeji "aha tuki pa ni ?lo naprej" z bratom sva se samo zasmejala. ?ez sekundo ji je bilo ?e jasno, da je ?lo tudi po ?tengah v obe smeri. :hohoho: No tamau je ?el dol po travnati meji, jaz pa po ?tengah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:prstgor::prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja.... kar nekaj jih je mo?nih na netu...

 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fcuk... kako dolgo ?e... na koncu se bo zima prestavila do maja... :angry:

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka jamra?, furaj se :P

 

Torej kocka je padla, Lj-Magistrala - Murter ta vikend 24.1. ?e gre kdo poleg naj sporo?i.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preden jaz pridem do sonca z vzhodne strani kure, je ?e dvakrat bil de? pa slabo vreme... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

pa kaj ti to skoz ?rajfa?----pa ne da hondin agregat crkuje :jezicek:

 

Jaz sem ga po dolgem ?asu tudi v?eraj zakurblal. ?e vedno pali :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kaj ti to skoz ?rajfa?----pa ne da hondin agregat crkuje :jezicek:

 

Jaz sem ga po dolgem ?asu tudi v?eraj zakurblal. ?e vedno pali :)

 

heh... agregat kresnil na prvo brez vzdihovanja :)

 

?rajfal sem pa plastiko (windscreen)... original nosilce (windscreen delajo v Italiji) sem moral predelati, tako da zdaj vsaj pa?e na obliko originalnih delov. Luknje sem premaknil za polovico vstran, da sem lahko fiksiral kot je treba... prej je okrog zijalo po 3-5mm, zdaj se pa fajn prilega, pa to je original Honda del... :blink::P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

120km v nedeljo, od tega 50 ?ez lokalen hrib, ostalo pa proti gorenjski:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Potem sem ga pa konkretno opral ker je ?lo spet dosti po makadamu kar je razvidno iz prve fotografije. sramezljiv

 

BTW, se najde kak interesant za moj moped? Informativno, ali pa ?e kdo ve za koga bi bil hvale?en, dobi provizijo. :D WR250X, 30hp, 2011, 9500km. Prvi "konkreten" servis, pregled ventilov je ?ele pri 40.000km ker je v bistvu zelo trpe?en stroj tole. Do takrat se le menja olje, gume, ma?e ketno. V bistvu je dosti folka, ki z WR250R (enduro, edina konkretna razlika so ve?ji bicikli) potuje across USA itd... Cena? Nekaj ?ez 3k?, nov je bil blizu 6k?. Prodal bi le zato ker so ?elje po kakem drugem avtu prehude. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.