Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

After....ta crna se v ponedeljek, sem kar sam strihnu da Anzeta ne basem s tem kozlarijam ker je zabasan.

post-2637-1371242249_thumb.jpg

post-2637-1371242346_thumb.jpg

post-2637-1371242434_thumb.jpg

post-2637-1371242504_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre takoj na test ker vreme do Splita bo :rispekt: , v petek pa cunje dol prepakirat pa s familien v Njemacku :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobr tole ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

After....ta crna se v ponedeljek, sem kar sam strihnu da Anzeta ne basem s tem kozlarijam ker je zabasan.

 

kaka posebna farba?

 

da ne najeda plastike od ?elade, v nasprotnem lahko ?elada postane kot porcelan... potem pa bognedaj kam udarit z njo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaka posebna farba?

 

da ne najeda plastike od ?elade, v nasprotnem lahko ?elada postane kot porcelan... potem pa bognedaj kam udarit z njo...

 

dobil tukaj

http://blik.si/

 

Se ukvarjajo s tem - tuning poslikave, airbrush, itd....?elado je treba orng zmatirat s pravim brusom, razmastit, potem pa 'powder coat' nanosi, ?im ve?krat po malo in na koncu drei wetter tafft lak kar na mokro, sam da se ne u??ije, pri sestavljanju se zna zgoditi da kak rob podrajsa? ker gre vse na tesno nazaj, ampak lahko popravi?.

Kar se ti?e porcelana, pri razdiranju sem videl da je bisvo ?elade notranji stiroporski del, zunanji je le tanek sloj plastike, ki ti ni? ne pomaga, cel ali razpokan.

 

Eto, sedaj sva par...:), ta ?rno sem najprej na belo 2x potem pa rumeno, ker bi na ?rni ratala rumena z zelenim odtenkom so mi rekli. So pa druga?e na nitro osnovi, ne na kaki vodni.

 

Najte?ji del je tesnilo vizirja, ?e ho?e? narediti ?elado kot se ?ika ga mora? dobiti dol po?asi, pazljivo z olfa, da lahko v miru celotno ?koljko fajn zbrusi? in obdeluje?.

 

To sta ?eladi s prej?nje strani :)

post-2637-1371492616_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes 12 motorjev pred firmo. OK 11, en je bil skuter, se je vrinil na parking vmes. :vskalo:

 

dokaz :

post-363-1371649508_thumb.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi ga je uspelo oprat po 26.5 :jupiii:

 

To je motor, oziroma kot sem bral v enem motomagazinu: terenski adrenalinski fitnes pripomo?ek :bravo:

 

Honda CRF 250 4T, letnik glede na te plastike okoli 2010?

 

Kje se pa kaj vozi?? Po progah ali tudi po terenu?

 

Samo zdej je za ta hec kar malo prevro?e... saj dokler se pelje? je vse OK, ko se pa ustavi? in mora? premikat/prena?at motor, pol te pa orenk zakuha.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je motor, oziroma kot sem bral v enem motomagazinu: terenski adrenalinski fitnes pripomo?ek :bravo:

 

Honda CRF 250 4T, letnik glede na te plastike okoli 2010?

 

Kje se pa kaj vozi?? Po progah ali tudi po terenu?

 

Samo zdej je za ta hec kar malo prevro?e... saj dokler se pelje? je vse OK, ko se pa ustavi? in mora? premikat/prena?at motor, pol te pa orenk zakuha.

 

Je tapravi pripomo?ek ja, je treba kar migat..

Ta je letnik 2012, od 2010 pa je tak model, letnik 2014 bo spet nov na trgu.

 

Vozim se po stezah, imamo eno lokalno v Brdih, malo Italija, ?e ne, vsako toliko mi uspe priti na Brnik ali pa ?iri. Tudi tekmujem na pokalnem prvenstvu Slovenije, bolj za hobi seveda :)

 

Je vro?e ja, skoraj nemogo?e vozit k te kar prekuha. Zdaj je mrtvi del sezone, vsaj zame ker ni ?asa, edino tam po 19h bi se dalo naredit kak trening. Problem je bil letos predvsem v tem ker je bila pomlad de?evna, zdaj pa kar naenkrat vro?ee :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi! ;) Edino trenutno vreme ni zame. ?e zdaj ne zapu??am 4-ih sten, kaj?ele da bi se pekel nekje po Dalmaciji.

 

Dol sploh ni tako hudo. Pa se piha :)

 

Evo im back. Fantazija je bla....

Sedaj pa treba zlimat 32Gb film....drug teden jutr spet 500km pred nami na 4 kolesih

post-2637-1371756076_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez 2 tedna ko se vrnem moram zlimati 8GB film?kov.... <_<

 

tole je za intro...

 

off road :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, tole je off-road samo za cestne softiće... :P

 

a bi rad kj povedal?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem ?e :hudicek:

 

Na prvi pogled zgleda res navaden makadam, ampak so bili kar konkretni kamni in up&down, kopalo in odna?alo balanco je pa konkretno...bo verjetno v tavelikem film?ku vidno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.