Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Kolega je rekel, da si namerava kupit Harleya in na svojo jakno napisati; If you can read this, the bitch fell off. Kako se vam zdi ideja? :D

 

Ta majca je ze stara fora jih mas na guglu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, no sej jaz ne poznam bikerske scene, tako da nisem vedu da je to pogosta potegav??ina na kombinezonih. sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

aaaaaahhhh Dolomiti..... v?eraj po letu 2009 spet ?el in se zastrupil z lepoto tega konca sveta. Sicer sem se po?util z Mazdurino nekoliko nenavadno (prej vedno z mopedom) ampak ?e vseeno, bilo je ve? kot samo lepo:

 

http://goo.gl/maps/VVHxQ

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaaaaahhhh Dolomiti..... v?eraj po letu 2009 spet ?el in se zastrupil z lepoto tega konca sveta. Sicer sem se po?util z Mazdurino nekoliko nenavadno (prej vedno z mopedom) ampak ?e vseeno, bilo je ve? kot samo lepo:

 

http://goo.gl/maps/VVHxQ

 

carsko, ?koda ker iz Giau nisi ?el naprej pa po juzni strani na falzarego. si 2 izpustil :)

ti kake so razmre, ker naj bi sla na zakjlu?ek z mopedi s svakom konec tedna :zvizga:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

carsko, ?koda ker iz Giau nisi ?el naprej pa po juzni strani na falzarego. si 2 izpustil :)

ti kake so razmre, ker naj bi sla na zakjlu?ek z mopedi s svakom konec tedna :zvizga:

 

Nisem obra?al na Giau, se pa ne spomnim kam sem pri?el. Vem da sem stal ob neki ograji kjer je prepad pomojem vsaj 600 700 m, spodaj pa mesto potem sem se vrnil sem se na Falzarego to vem. Ti kaj ve? kje je to? :/

 

Sicer pa saj ve? kako gre. Stal sem tudi par min pr tabli Passo Pordoi levo 23 km pa sem vedel da je to dodatno vsaj ena ura. Ne mor? vsega preve? na hitro.

 

Razmere so idealne, snega ni kar me glede na vi?ino ?udi. ?e bo suho, si zmagal. Je pa malo pr?ilo. Zna bit pa ?e malo mrzlo. Je blo pa nekaj bren?a?ev gor skup sem jih videl kakih 15-25. ?isto drugo vzdu?je k ni gne?e za znort kot poleti.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
:prstgor::prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes je bila spet "sezona" :) 270 km je padlo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ja ?al so izob?ili to progo za leto 2014 verjetno jo bodo po makezovi vo?nji predelali v cross progo ha ha

 

?koda pa fajn stezica!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal smo sli na Krk....

post-2637-1383852985_thumb.jpg

Mal smo sli na Losinj

post-2637-1383853039_thumb.jpg

In iz Cresa pa sem jaz se zavil v Milano...

post-2637-1383853137_thumb.jpg

 

Kjer je EICMA :ouje:

Upam da jutri najdem poleg bab, novega Stroma 1000 tudi ugodno obutev za mojega, ker sem na indikatorjih obrabe. Zelo produktivno leto, gume so sele eno leto stare :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti kar zavidam, da se ti uspe toliko prevozit. No, jaz sem moje letos tudi zlizal do konca, tak da naslednje leto ne bom kupil RoadSmarta, ampak Angel GT.

 

Vceraj sem dal tempomat na stromu na 120 po stevcu in picil, sploh ni bilo veliko dezja ampak sem bil sam na levrm pasu. Vsi makaronarji v pregresno dragem plehu in miljavzent elektronskih pripomockov pa so bremzal med tovornjaki.... :blink:

Ta tutor jih je tako zdresiral da je joj (ob dezju je omejitev 110)...

 

Pomaga pa ponoci tudi bel motor, rumena jakna, rumena celada.....polizia stradale :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

3. dan

Bernina pass ITA/SUI, Maloja pass SUI/ITA , Splugen pass ITA/SUI, San Bernandino pass SUI, Gotthard pass SUI, Furka pass SUI :ouje::ouje::ouje::ouje:

 

Spravil sem se ?e zadnje 3 dni moto tripa spraviti na videjo. Dan 3 je bil poleg dneva 5 orgazem.

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki za bajkerje in LOJZA seveda.

 

 

Tu bi se Lojz ?ele kri?al...

http://www.youtube.com/watch?v=YTdStgg0x8w

 

 

 

Kon?no dela

 

Fajn vreme ste meli ;) Pa glasbena podlaga tud ni ?voh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.