Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Danes sem se vpisal v slovensko statistiko motoristov v pozitivnem smislu...

 

Na radar me niso dobili pri prekoracitvi, ker sem se tocno peljal, pa se 0.0 sem napihal, in to naenkrat in v sklopu akcije poostrenega nadzora nad motoristi :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nik?e male bata?e si gor na Bolho đal :lol: Tou meni gv??no nej praf, ka mam 46 ?tevilko.

 

ge man t?j 46 cifro... tou je od ?ene, ona t?j na velkoj nogej ?ivej ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 14 dni z mulci potem pa spalka, ?otor, motor in :ouje: po prilogi . Crazy Litvanec pride dol....interesenti se lahko javite. Plan je 5.8 (odvisno od njegove gu?ve ?ez Poljske vasi...)

Highest_paved_roads_in_Europe.pdf

Alpe_2013.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes do Balatona pa nazaj, vse skup preko 300 km :)

 

smo bli skoraj v Tihanyu... na poti nazaj pa ?e neke vrste voja?ki muzej na prostem...

 

http://www.mojalbum.com/kaalman/balaton-21-07-2013

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marqueza ustavi samo se Marquez....yamaha pa zaostaja vedno bolj.

Komi cakam Suzuki :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marqueza ustavi samo se Marquez....yamaha pa zaostaja vedno bolj.

Komi cakam Suzuki :D

 

Yamaha ne zaostaja vedno bolj.. pa? dirkali??e je ustrezalo Hondi. Prej obratno, po testiranih v Barceloni je naredila velik korak naprej, je ?e sam Lorenzo priznal da ni pri?akoval zadnjih dveh njegovih zmag, na stezah ki so v prej?njih sezonah ustrezale Hondam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yamaha ne zaostaja vedno bolj.. pa? dirkali??e je ustrezalo Hondi. Prej obratno, po testiranih v Barceloni je naredila velik korak naprej, je ?e sam Lorenzo priznal da ni pri?akoval zadnjih dveh njegovih zmag, na stezah ki so v prej?njih sezonah ustrezale Hondam.

 

Samo rossi drugo so bile honde, tudi v intervjujih je marquez dejal da je dirkal z rezervo. Yamaha pa odkrito priznala, da ne vedo kako honda koraka stran ze od saschenringa.

 

Naj se dodam da se je Marc zagovoril na testu v Aragonu pred mesecem dni, kjer ze testirajo 2014 model, da je hitrejsi (in to so uporabili tudi sedaj)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo rossi drugo so bile honde, tudi v intervjujih je marquez dejal da je dirkal z rezervo. Yamaha pa odkrito priznala, da ne vedo kako honda koraka stran ze od saschenringa.

 

Naj se dodam da se je Marc zagovoril na testu v Aragonu pred mesecem dni, kjer ze testirajo 2014 model, da je hitrejsi (in to so uporabili tudi sedaj)

 

Marquez je dirkal z rezervo do Bradla, je hotu re?t da ni imel sile za prehitet, za to je toliko ?asa vozil zadaj.

V Sascheringu je zmagal ker ni bilo obeh akterjev, verjemi da ne bi bilo tako ?e ne. V Assnu, kjer je dominiral Pedrosa, pa letos ni uspel iztisniti ve? kot 4. mesto, zato pravim da je tudi Yamaha naredila korak naprej.

 

Tole je pa zanimiva informacija, da je tako rekel Marquez, kar sem bral je rekel da mu je bolj v?e? leto?nji model. So uporabili dolo?ene komponente iz prototipa?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marquez je dirkal z rezervo do Bradla, je hotu re?t da ni imel sile za prehitet, za to je toliko ?asa vozil zadaj.

V Sascheringu je zmagal ker ni bilo obeh akterjev, verjemi da ne bi bilo tako ?e ne. V Assnu, kjer je dominiral Pedrosa, pa letos ni uspel iztisniti ve? kot 4. mesto, zato pravim da je tudi Yamaha naredila korak naprej.

 

Tole je pa zanimiva informacija, da je tako rekel Marquez, kar sem bral je rekel da mu je bolj v?e? leto?nji model. So uporabili dolo?ene komponente iz prototipa?

 

Noone knows :)

Bomo videli po ameriki. Indy bi moral biti tudi hondin. Ampak prav v laguni je vale do sedaj dominiral z yamaho...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa ?el v?eraj malo na Golico pogledat pa noge namo?it v Soboth. Potem pa ?ez Koro?ko do ?ale?ke doline in nazaj proti Ra?am. Ni ravno neki podvig, ampak ugotovil sem, da se mi ve? kot 200km v enem kosu na mopedu sploh ne da peljat, ker se za?nem dolgo?asit -_- Kaj ?ele, ?e bi se vozil (vsaj pribli?no) po omejitvah... :lol:

 

Sem si pa dal ?e krmilo povi?at pa je bistveno bolj udobno. Se mi je najprej zdelo, da sem te distan?nike ful prepla?al (100? - rabljeni), ko sem izvedel, koliko stanejo novi pa... :prstgor: Naslednji "MOD" je pa 4mm distan?nik za zadnji amortizer; baje se potem moped pelje po ovinkih ko kaki mlaj?i CBR.

 

ge man t?j 46 cifro... tou je od ?ene, ona t?j na velkoj nogej ?ivej ;)

 

Tou je te ?e ?metno nove ?reble k?p?vate :D Ale pa mogou?e tak?e cifre v bauti ludge na mere njajo pa te za nas ostano?

post-6662-1374539641_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole bodo pa 3je highlight-i

 

Furka - ?vica

Objavljena slika

 

Iseran in Bonnet Francija

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/61/Col_de_l

Objavljena slika

 

Stelvio / Bernina - Italija

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Avstrija GrossGlockner, Nockhalm, Maltatal je pa ?e dolg?as :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 14 dni z mulci potem pa spalka, ?otor, motor in :ouje: po prilogi . Crazy Litvanec pride dol....interesenti se lahko javite. Plan je 5.8 (odvisno od njegove gu?ve ?ez Poljske vasi...)

 

Dogovorjen odhod je sedaj 1.8 do 9.8, ce slucajno koga zasrbi.

 

Kaj mislite, da je bolje. Servisni interval je 6000km, pot bo 4.000km do servisa imam 3000km, to rej menjati sedaj ali 1000km po servisu?? Menjam sam ni vprasanje garancije.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dogovorjen odhod je sedaj 1.8 do 9.8, ce slucajno koga zasrbi.

 

Kaj mislite, da je bolje. Servisni interval je 6000km, pot bo 4.000km do servisa imam 3000km, to rej menjati sedaj ali 1000km po servisu?? Menjam sam ni vprasanje garancije.

 

Ne kompliciraj, samo glej da bo olja dost pa teraj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes do Balatona pa nazaj, vse skup preko 300 km :)

 

smo bli skoraj v Tihanyu... na poti nazaj pa ?e neke vrste voja?ki muzej na prostem...

 

 

Ajga kok je pa trajekt za Tihany zdej? Nazadnje je bil celih 4?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajga kok je pa trajekt za Tihany zdej? Nazadnje je bil celih 4?

 

Po govoricah je baje 4-5 eur.

 

Mi nismo sli direkt do tja...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.