Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Kaj pa vem. Pomoje je ?isto od ?loveka odvisno in manj od prevoznega sredstva (ne re?em, da ni, je pa manj). Seveda je poseben ob?utek, ?e te lima na zic ali ?e nate deluje kaka centrifugalna sila. Ne re?em, da za vsakega, ampak nekaterim pa. In ljudje iz razli?nih razlogov kupujejo hitra vozila. Eni, da se lahko pohvalijo, drugi da jih stiskajo, tretji, ker imajo preve? pod placem itd. Tak, da ?e zaklju?im; pomoje ni nobene razlike. Prevozno sredstvo sicer omogo?a nek adrenalin, ve?inoma je pa od voznika odvisno, kaj bo z njim po?el. Sam Mazdo in Hondo stiskam nekje konjenici primerno. Nobenega ne o?emam do konca in nobenega ne ?param. Mi pa motor vliva ve? samozavesti, ker 6-ka je vseeno te?ka 1,5 tone in malo bolj zajetnih mer... Verjetno, ?e bi imel RX-7, bi ga stiskal bolj. Ampak spet zato, ker sem adrenalin-junkie, ne zaradi avtomobila samega.

 

v to je treba ?e vklju?iti primerno mesto. ?al ga v SLO te?ko najde?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v to je treba ?e vklju?iti primerno mesto. ?al ga v SLO te?ko najde?

 

Zato grem pa najraje kar k severnim sosedom. Ampak tudi kraj ni razlog, da bi vozil na pamet pa? pa z veliko mero predvidevanja in nezaupanja (v druge). Pogoj je seveda tudi, da cesto pozna? in ve? kje so kak?ne to?ke, kjer ti lahko preti kaka nevarnost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato grem pa najraje kar k severnim sosedom. Ampak tudi kraj ni razlog, da bi vozil na pamet pa? pa z veliko mero predvidevanja in nezaupanja (v druge). Pogoj je seveda tudi, da cesto pozna? in ve? kje so kak?ne to?ke, kjer ti lahko preti kaka nevarnost.

 

Narobe sem se izrazil. Ne da bi ga gonil ampak ce dam primer Svico (zame najboljse ceste) - cesto ne poznas ampak po eni strani zaradi sirokega pasu in odlicnega oprijema tudi ce ga kaj userjes imas dovolj prostora da popravis po drugi strani pa ti ni treba divjati da dozivis adrenalin ker se lahko nagibas in cikcakas pod omejitvijo.

Jaz si ne predstavljam na primer cez ride, Vrsic ali nevem po tesni celovski kot sem se v tujini. Kaj sele da bi slikal z motorja kot sem...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narobe sem se izrazil. Ne da bi ga gonil ampak ce dam primer Svico (zame najboljse ceste) - cesto ne poznas ampak po eni strani zaradi sirokega pasu in odlicnega oprijema tudi ce ga kaj userjes imas dovolj prostora da popravis po drugi strani pa ti ni treba divjati da dozivis adrenalin ker se lahko nagibas in cikcakas pod omejitvijo.

Jaz si ne predstavljam na primer cez ride, Vrsic ali nevem po tesni celovski kot sem se v tujini. Kaj sele da bi slikal z motorja kot sem...:)

 

Ahaaaa tooo :) Te?ko potrdim ali ovr?em, ker ?e nisem bil v ?vici. Se pa rad vozim po Avstriji, ki ima tudi super ceste. Zadnji? sem se peljal ?ez mejni prehod preko Kuzme in taka cesta, da samo gleda?. Mogo?e malo preve? ravna na enem delu, ampak med 120 in 150 se na njej odli?no po?utim. Niti ni nekega strahu, da bi ti kdo odvzel prednost, sko?il predte itd. Ampak spet; taka hitrost je za moj moped potovalna, za drugega pa ?e kon?na. ?e bi imel kakega Pegasoja, bi verjetno bil zadovoljen z njegovo potovalno hitrostjo (npr. 100km/h). Oziroma po zaprtih ovinkih ?e manj, kot si sam rekel. Je pa res, da je moj moped precej nizek in dokaj dolg (pa ?e velik obra?alni krog ima) in mu kratki ovinki ne sedejo najbolj (sploh s sopotnikom). ?e si se kdaj vozil med Mariborom in Celjem, mu je tak tip ceste najbolj na ko?o... eh, gumo pisan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahaaaa tooo :) Te?ko potrdim ali ovr?em, ker ?e nisem bil v ?vici. Se pa rad vozim po Avstriji, ki ima tudi super ceste. Zadnji? sem se peljal ?ez mejni prehod preko Kuzme in taka cesta, da samo gleda?. Mogo?e malo preve? ravna na enem delu, ampak med 120 in 150 se na njej odli?no po?utim. Niti ni nekega strahu, da bi ti kdo odvzel prednost, sko?il predte itd. Ampak spet; taka hitrost je za moj moped potovalna, za drugega pa ?e kon?na. ?e bi imel kakega Pegasoja, bi verjetno bil zadovoljen z njegovo potovalno hitrostjo (npr. 100km/h). Oziroma po zaprtih ovinkih ?e manj, kot si sam rekel. Je pa res, da je moj moped precej nizek in dokaj dolg (pa ?e velik obra?alni krog ima) in mu kratki ovinki ne sedejo najbolj (sploh s sopotnikom). ?e si se kdaj vozil med Mariborom in Celjem, mu je tak tip ceste najbolj na ko?o... eh, gumo pisan.

 

A po avtocesti :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se razumemo. Sodelavec se je slu?beno fural kar po lepem delu (vzhodne) Evrope. Ima tudi motor, se je dosti prefural. In na koncu se pelje po Avstriji in nek dedek zapelje v rde?o pred njega. K sre?i ni bilo huj?ega. Ho?em povedati, da Murphy, da te nekdo izsili je pa povsod.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A po avtocesti :harhar:

 

Heh, ne. Po avtocesti se na?eloma ne bi rab opredeliti za nek odsek :D No, razen tista po Dolenjski ima pa enih par kul zavojev, ampak ne ravno pri 130... sramezljiv Preferiram navadne ceste z lepimi preglednimi zavoji in ?irokim cesti??em. Zaprte serpentine se s tem mopedom sicer tudi da sekat, ampak z dvema jaha?ema, bolj te?ko.

 

Ta ded pa ima verjetno res serpentinasto cesto do svoje bajte:

 

No da se razumemo. Sodelavec se je slu?beno fural kar po lepem delu (vzhodne) Evrope. Ima tudi motor, se je dosti prefural. In na koncu se pelje po Avstriji in nek dedek zapelje v rde?o pred njega. K sre?i ni bilo huj?ega. Ho?em povedati, da Murphy, da te nekdo izsili je pa povsod.

 

Jasno. Sej nih?e no?e bit povzro?itelj prometne nesre?e (in imeti razbitega avta <- posebej velja za Slovenijo :lol: ).

 

Je tukaj kak Harleyas?

 

Ne, da bi bilo meni znano. Bolj ali manj sami japanezerji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

Objavljena slika

Delala se bo generalka, novi kolesni in swingarm le?aji, diski so ?e novi, gume tudi nedolgo nazaj menjane... Pol pa ma da zdr?i na progi. :hudicek:

 

ha ha ha - vse skupi ni? od motorja :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvomim da je to zate :D

 

Za bratca. ?e sem odkrit je na motorju dosti bolj majster kot jaz, vseeno sem bolj doma? na 4 kolesih. sramezljiv

 

ha ha ha - vse skupi ni? od motorja :lol:

 

To je nekaj najbolj?ega pri teh motorjih. Enostavnost, imajo samo tisto najbolj nujno, nobene komplikacije. :bravo: Je bil na progi in ker je bil bat ?e na zgornji meji po urah se je spodaj malo razletel. K sre?i je cilinder cel. Pa ?e za naslednji? ima zastonj vo?njo v dobrem na isti progi.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, ne. Po avtocesti se na?eloma ne bi rab opredeliti za nek odsek :D No, razen tista po Dolenjski ima pa enih par kul zavojev, ampak ne ravno pri 130... sramezljiv Preferiram navadne ceste z lepimi preglednimi zavoji in ?irokim cesti??em. Zaprte serpentine se s tem mopedom sicer tudi da sekat, ampak z dvema jaha?ema, bolj te?ko.

 

Ta ded pa ima verjetno res serpentinasto cesto do svoje bajte:

Jasno. Sej nih?e no?e bit povzro?itelj prometne nesre?e (in imeti razbitega avta <- posebej velja za Slovenijo :lol: ).

Ne, da bi bilo meni znano. Bolj ali manj sami japanezerji.

 

Skoda potem, zmanjka debate...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoda potem, zmanjka debate...

 

?e zdale? ne. Debate hitro zmanjka, ?e je govora o enateisti stvari ;) Sicer nisem neki blazen ?oper fan, ampak V-Rod mi pa ?e danes izgleda kulski. ?e bi pa ?e imel tak tip motorja, bi ?e raje posegel po Intruderju 1800 (jah, spet Đapen) ali pa Rocket III.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mljuh... ?e Hondura je dobila K&N dihalnik :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

carsko,

 

jaz upam da se ta vikend lahko pridru?im V-Strom hrvaska forumu na 3 dnevnem izletu slo - Grossgl - Malta - Nockalm

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je rekel, da si namerava kupit Harleya in na svojo jakno napisati; If you can read this, the bitch fell off. Kako se vam zdi ideja? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.