Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

ni panike. So pa danes kamni?ke in karavanke bele......... :ninja:

V nedeljo sem bil pri Passengersee in sel cez Nasfeld pa je blo se ok...vceri pa je mal pobelilo gor okrog ja. Ocitno bo treba kam proti jugu it v naslednjem mesecu ali dveh...ceprav so mi gorske ture lepse. Kolk km mas letos?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sem za?el gledat skuterje; kupil bi nekega rabljenega z dobro vetrno-de?no za??ito, da bi se z njim vozil v slu?bo (Bird ostane pri bajti, kakopak). Sem pa malo pozabil, kako se sedaj obra?unava registracija in zavarovanje. Iz avta si lahko prenesem 55% bonus pa ?e 50% mi zbijejo, ?e ga registriram za celo leto? Za XX-a foter pla?a 300? letno, ima pa 55% popusta in 50% dobi na zavarovanje za celo leto. ?e gledam po AMZS-ju in vse to dr?i, med 250ccm in 500ccm (in rang od 20 do 40 konjev), ve?jih razlik v ceni ni. Najbolj se mi dopadejo kaki Majesty, Atlantic, X9 in podobni. Ima kdo kak?ne izku?nje? Kako je s cenami rezervnih delov? Pred XX-om in Kawlom sem imel Kymco B&W 250, s katerim sem bil kar zadovoljen, le rezervni deli (in potro?na roba) so bili precej zasoljeni. Npr. crknila mi je plazma osvetlitev za ?tevec in seveda si moral menjat celega, ker se ga ni dalo razdret. Cena: 285?!  :glare: Za to gondolo sem pripravljen od?tet okoli 1.400?  -_-

 

Lavi pa dosti sre?nih kilometrov! ;) ?e je to tvoj prvi motor, idi pogledat kak poligon varne vo?nje. Ni zato, da bi dvomil vate, ampak vsakomur predvsem na za?etku leta prav pride, da se spet malo navadi? vo?nje po zimskem spanju. Da se navadi? prometa pa; ve? kot se vozi?, bolj zna? predvidevat ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes 270 km :) skoraj 5 ur ?isto sam samcat na motorju... totalen odklop...

 

sem se pa peljal okoli de?evja, brez da bi dobil eno samo kapljico :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lavi pa dosti sre?nih kilometrov! ;) ?e je to tvoj prvi motor, idi pogledat kak poligon varne vo?nje. Ni zato, da bi dvomil vate, ampak vsakomur predvsem na za?etku leta prav pride, da se spet malo navadi? vo?nje po zimskem spanju. Da se navadi? prometa pa; ve? kot se vozi?, bolj zna? predvidevat ;)

 

Hvala! :) aja no saj motor druga?e ni moj, je od o?eta, tako da ima on izpit in ga tud on vozi, sem sam sopotnica :D zaenkrat :) Ja varna vo?nja pa zagotovo, mu bom predlagala enkrat :) Sicer za letos ne vem ve?, koliko se bova sploh lahko ?e vozila.. Saj ve? vreme :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dana?nji dan je lep! Pa ?e ene par dni je bilo takih letos :D Woohoo, stran vr?en denar za registracijo... Ne vem, ?e sem naklepal 300km vsega skupaj.

 

A pol noben ne ve, kako je z registracijo?  :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal na sejmu v milanu. Ne hvala - ker je ekrancek tik pred ucom.

 

1. Za ocalarje motece

2. Za razrez ocesa idealno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Vale in to na najboljsi mozni streki!

Ha ha ha 2013 sem s stromom na wdw postavil 11 sekund zaostanka z najboljsim krogom :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Spet fenomenalen vikend na jadranki in otokih, tudi burjo smo premagal cez velebit Ko so zaprli del Senj - Novi Vinodolski.

 

Rekel bom samo to : slovenci smo deset let za hrvati ko pride do urejanna in kvalitete cest!

Vsi stirje ( pa sem bil dalec najmlajsi) smo govorili samo o tem in na koncu ze v sarkazmu debatiral kako so hrvaske ceste zjebane in da bomo drscju posali pohvalno pismo da delajo fantasticno delo in da predlagamo se visje cestninske dajatve...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Rovinjcani ta vikend pri nas, grejo na maraton :). SM990 KTM hud bajk, vceraj naredil 30km

fe41473d8bc8eb29d18aae37ebe8d7b4.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V torek z mopedom na morje in naslednji vikend zaklju?ek po zaklju?ku po Istri, ?e kdo ?eli, z obveznim 'enduro' postankom - pivo na koncu kamenjaka.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.