Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

nalil VFRko do vrha, napumpal gume, spucal do sijaja in postavil na stojalo...

 

leto?nja sezona zaklju?ena s cca 4300 km... ?e bo prihodnje leto spet tak, ne bom rabil novih gum :)

 

povpre?na poraba 6,63 l/100km

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, jaz sem pa danes ?el na ?iht in nazaj z mojim, ampak bom vseeno moral gume menjat. Po kilometrini te pa nisem prekosil :D Povpre?no porabo sem imel na pamet tudi malo vi?jo (okoli 7l, kar je za karburatorsko verzijo kar solidno, sploh ?e nisi ne?en z ro?ko). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta vikend bil 2x po istri....jures-a nikjer srecal, ceprav sem bil v Rovinju...kje se je tiscal bog ti vedi...motor na stojalo...hmmmm kje pa :) sezona se zdalec ni zakljucena...pa bolj pocasi in previdno pa bo...zaenkrat 11k km...10.000 z Versysom 1.000 pa ta vikend z novim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta vikend bil 2x po istri....jures-a nikjer srecal, ceprav sem bil v Rovinju...kje se je tiscal bog ti vedi...motor na stojalo...hmmmm kje pa :) sezona se zdalec ni zakljucena...pa bolj pocasi in previdno pa bo...zaenkrat 11k km...10.000 z Versysom 1.000 pa ta vikend z novim :)

ja madoni?, zvrcn. kateri dan si bil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek sem bil v Rovinju, vceraj pa v Novigradu....

v petek sem bil ob 15h v mestu za ene 2 urci.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

dedek Mraz je ?e pri?el v vas.........naredil sem logi?en korak naprej po 9-ih letih na treh suzuki  650 ma?inah. Po cca 60.000 km na motorju sem prepri?an, da rabim od motorja ?e malo ve? - mo? in sistem proti zdrsavanju, temu je botrovala tudi moja, ki je ratala sopotnica zadnji dve leti....

post-2637-0-25670500-1416229680_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj sem ti pred leti rekel kupi 1000. Ampak potem sedaj nebi spet iskal novega.

Stari 1000 je spljuvan, tudi meni ni sedel k osem ga probal, DL650 ga je prekosil po celotni dol?ini. Ne vem zakaj ampak DL1000 se ni prijel, je bil preve? robusten in nevodljiv, medtem ko je bil DL650 2x zapored motor leta v Nem?iji.

V novem Stromu 1000 naj bi to vse popravili in testi to potrjujejo. 

http://www.cycleworld.com/2014/03/31/bmw-r1200gs-vs-ktm-1190-adventure-vs-suzuki-v-strom-1000-abs-comparison-test-review-photos-specifications/

 

To je ratal spet motor za katerega dobi? najve?, za najmanj denarja - sedaj v 1000 razredu.

 

Sicer pa za mojega stroma sem dal feb 2013 5000? s torbami, sedaj gre v Zagreb za 5.000? z eno torbo....to je japonc, vedno poceni a vedno vreden.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Veseli december.....

Grea z mopedom na siht, po opravkih, gres menjat gume na motorju in ob setih dam v windstoperju pri 11C

:)817c1e3b04a12d480ae95edaaee87f61.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebenti?..... kam si pa dal listek za miklav?a ki ti prinese tako darilo.... hehe

Veliko varnih km jev na mopedu ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebenti?..... kam si pa dal listek za miklav?a ki ti prinese tako darilo.... hehe

Veliko varnih km jev na mopedu ;)

Hvala, pisal sem mu po mailu s funkcijo read request confirmation. Eto moped ready gre spet mal na ?iht....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pri?akoval, da bo kdo zate?il, ker parkiram pod kristalko. Nasprotno, ?e ambient so zrihtal

post-2637-0-10867300-1418890140_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki je narobe s tem videom, saj naslavlja voznike avtomobilov (mazdasa s kebabom :) )...in ne divjake

https://www.facebook.com/video.php?v=1542116782711668

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sicer bolj spada pod samohvaljenje, ampak sem raje dal semle...

Danes po dolgem cajtu v Corelu ustvarjal (klasi?no, brez trace-a)

post-11-0-86614800-1419796224_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

V?eraj le?al cel dan zarad heksn?usa, danes na polno zrihtal prikolico in si vzel ?as da grem testirat TCS. Bomba!!!

post-2637-0-03965100-1422200389_thumb.jpg

post-2637-0-75366000-1422200424_thumb.jpg

post-2637-0-61541300-1422200464_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.