Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

5.4 - 6.4 Murter

Soboto dol, prespimo pri kolegu for free

Nedeljo nazaj

 

anyone? Klopko mogo?e, namre? smo ?e trije: Suzuki, Honda, Yamaha.....Kawa manjka :D

 

Predvidena trasa dol preko Paga! Butast gugl ima sedaj omejeno ?t. orient. to?k <_<

Predvidena trasa nazaj

 

Cela pot je tudi za cestake primerna

 

na poti samo en trajekt 47kun, ostalo benz pa futr, drugega ni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo bo sploh se gledal formulo??? Carja res in da se mi Vale celo sezono drzi cez celo dirko.

 

Ko se el classico zamudis z veseljem :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo bo sploh se gledal formulo??? Carja res in da se mi Vale celo sezono drzi cez celo dirko.

 

Ko se el classico zamudis z veseljem :cheers:

 

Zadnjih nekaj krogov je bilo izjemnih.... Samo, mali se vedno ima velikaa jajca :) upajmo da ne bo kdaj kerega zgubil

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

motor spakiran, jutri po magistrali do Murterja :party0035: , mogo?e kaka ploha a mislim da bom suh, pa tudi ?e - oprema je. :cheers:

Mogo?e na prvem delu ?e ceradarje sre?am :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jadranska spet ni razo?arala :ouje: in to v soncu. Na?li smo pa dve novi cesti - prelaza :jupiii:

 

film?ek sledi, veliki finale je pa bil sodra v Ribnici, kjer sem prvi? v ?ivljenju ?elel z motorja in s ?elado folku po haubi razbijat. Koji kurac se majo za ustavljati sredi ceste v vsaki manj?i sodri BREZ LU?I zaradi teh kur?evih sprednjih dnevnih lu?i, da njihov pleh ne bo opraskan?????????

Jaz na motorju v nalivu se peljem naprej pa moram paziti na bedake POFUKANE, ki nimajo za kasko ali kaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, te ?isto razumem. Jaz sem se v normalnem nalivu peljal 100 po avtocesti (po voznem pasu) in naenkrat zagledam pred seboj enega, ki se je cjazil 60 brez pri?ganih zadnjih lu?i (jebemti dnevne lampe). Pol pa panika :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slovenska V-strom ekipa pa je ta vikend osvajala Istro. Vreme ok

http://v-strom.hr/najave-putovanja-izleta-...-malo-po-istri/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ene par fotk, ker mam gsm za gps, redko slikam (pa ?e kamerco seveda)

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne to limat, bom moped iz avto.net umaknil! ?e ogled te teme mi je malo zmedlo kompas. :notworth:

 

Se ?e topi, kar tu na sliki se dobi :jupiii::jupiii::jupiii:

http://www.grossglockner.at/en/service/gro...uf-einen-blick/

 

U sam ta bel ?trom ?e ni bil gor....samo vajper in sivi ?trom, bo treba fotoalbum posodobiti letos :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ne to limat, bom moped iz avto.net umaknil! ?e ogled te teme mi je malo zmedlo kompas. :notworth:

 

Pa tu sem Uro?a gor videl. Kaj on tudi zna Angle?ko.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ce kdo uspe se priti na vransko je se prostor. Tecaj je brezplacen!!

 

u9ujeru7.jpg

 

da5enazu.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nagnil 130km v dvoje, vreme je bilo prekrasno, pokosil travo in uredil kamnito gredo pred hi?o...

 

pa ?e v slu?bi sem bil zjutraj...

 

tole skoraj spada pod "pohvalite se" :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vreme res ekstra, nazaj pi?il ?ez pavli?evo in jezersko  :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.