Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Motor popravljen :jupiii: Poleg tega je dobil novo olje z zlatim dodatkom, nove 4 prednje plo??ice EBC, in geliran sede?, pa du?ilec sem dal v auspuh - ni razlike....

 

?ez zimo se ga samo parkrat zalavfa da olje zaokro?i, spomlad pa samo gas....ready steady GO!

 

Sam spet moram pojamrat ?ez to Slovenijo...

Zic, bremze, polomljena objemka, desni prvi ?migovc = 420?, od tega 300? zic.

 

Nem?ija - popolnoma identi?ne zadeve (kode), komplet 180? s po?tnino, od tega zic 110? :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa danes naredil 20 km z mopedom po son?ku !

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, samega sebe! :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motor popravljen :jupiii: Poleg tega je dobil novo olje z zlatim dodatkom, nove 4 prednje plo??ice EBC, in geliran sede?, pa du?ilec sem dal v auspuh - ni razlike....

 

?ez zimo se ga samo parkrat zalavfa da olje zaokro?i, spomlad pa samo gas....ready steady GO!

 

Sam spet moram pojamrat ?ez to Slovenijo...

Zic, bremze, polomljena objemka, desni prvi ?migovc = 420?, od tega 300? zic.

 

Nem?ija - popolnoma identi?ne zadeve (kode), komplet 180? s po?tnino, od tega zic 110? :ne vem:

 

Jaz sem zadnji? pri Silver Davidu kupoval (spet) in sem zapravil tudi okoli 400? s po?tnino vred. Veri?ni kit, zadnji disk, sve?ke, oljni in zra?ni filter, zavorne plo??ice (za vse tri diske) pa... nevem, ?e nekaj, pa sem pozabil (so pa vsi deli originalni od Honde). A ti povem, koliko so mi v Sloveniji ?eleli ra?unat za zadnji disk? 230?! In ko sem za?el jamrat, je rekel, da ga lahko spusti na 170? (poobla??eni trgovci barantajo po novem?). Ve?, koliko sem pa dal v UK za njega? 100?. O?itno po?re?nost ne pozna meja...

Nabavljene imam tudi ro?ke za nastavljanje po vi?ini in naklonu, ker si bom malo privzdignil krmilo. ?e bi se sam vozil, ne bi bilo problema problema, samo se punca vedno nalepi zraven, potem me pa malo dlani bolijo od uprianja te?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem zadnji? pri Silver Davidu kupoval (spet) in sem zapravil tudi okoli 400? s po?tnino vred. Veri?ni kit, zadnji disk, sve?ke, oljni in zra?ni filter, zavorne plo??ice (za vse tri diske) pa... nevem, ?e nekaj, pa sem pozabil (so pa vsi deli originalni od Honde). A ti povem, koliko so mi v Sloveniji ?eleli ra?unat za zadnji disk? 230?! In ko sem za?el jamrat, je rekel, da ga lahko spusti na 170? (poobla??eni trgovci barantajo po novem?). Ve?, koliko sem pa dal v UK za njega? 100?. O?itno po?re?nost ne pozna meja...

Nabavljene imam tudi ro?ke za nastavljanje po vi?ini in naklonu, ker si bom malo privzdignil krmilo. ?e bi se sam vozil, ne bi bilo problema problema, samo se punca vedno nalepi zraven, potem me pa malo dlani bolijo od uprianja te?e...

 

ja to je cool, jaz sem jih tle nabavu, ker sem 1,80m

http://shop.touratech.at/vehicle-equipment...iketype=833_821

 

tele

http://shop.touratech.at/handlebar-risers-...lc4-enduro.html

 

pa konzolo za gps, pa tisti plehec za nogo, super stvar za makadam in zemljo parkirat se ne vgrezne, mika me pa sedaj tempomat.....sem lani pre?ivel ene 30 ur na avtocesti, in to po 5-6 ur v kosu, kjer mora desna roka stalno delati, samo skr?i? jo pa otovorjen motor pade pod 100 na uro....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oni spodnji link ni delal. Sicer sem pa sam tudi malo ?ez 1,80m. Na?eloma je XX itak tak dolg, da glede tega ni te?av, problem je, ?e ima? sopotnika zadaj in je potem zaviranje malo mo?nej?e pa ?e v?asih se ona frajla zadaj na voznika malo obesi... :D Tak, da sem jih kupil pri enem prodajalcu z rabljenimi motorji, ki jih je snel iz VFR-ja. Bom jih poslikal, ko bojo montirane :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:(

 

ali kaj drugega?

 

:jupiii:

 

piii** so me zapalili na morju, ko so vsak dan mimo vozili in sem naredil ob 18:30 pri 4C 30 km :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

shit,nekdo mi je okradel moped ;)

temelito ?i??enje Predvsem verige in ostanke masti.

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

shit,nekdo mi je okradel moped ;)

temelito ?i??enje Predvsem verige in ostanke masti.

Objavljena slika

 

Ja ja, ti zimske gume dajes gor...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

;) ga bom spucal za v vitrino!

Kmalu pa dobim res nove copatke:)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A prodaja?? :D

 

jp... menjava, ?e bo vse po sre?i

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest se pa lohk pohvalm da sm dons naredu par zlo lepo ?tevilo kilometrov za skuter?kom ... temperatura je bla kar prava pa k rev? ?e par mescov ni laufu mu je pripadal it en krog v tok lepmu vremenu :prstgor:

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ogledano pa imas kaj?

 

KAWA GTR 1400 ali HONDA VFR 1200 ali HONDA VFR 1200X ali BMW K1200 GT

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAWA GTR 1400 ali HONDA VFR 1200 ali HONDA VFR 1200X ali BMW K1200 GT

 

Nice, dobrodosel med popotnike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.