Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

Verona sejem obiskan. Na kratko vsi glavni proizvajalci motorjev s svojimi modeli v zivo in babami + miljavzend prodajalcev vse mozne opreme s katerimi se lahko pocenkas za ze tako nizje cene kot v slo - za nove izdelke modela 2013....:)

 

Ugotovitev dneva:

Uklopko ima Xtra SMALL, jures pa Xtra LARGE glavco

Babe so vredne stozcev

Ce klepetas z uklopkotom lahko pristanes nevede v Milanu

Scooter rules!!!!!! Njegov koncert je sedel kot ata na mamo

 

res da je moja glavca majhna,ampak lahko zagotovim da tisto kar je no3 se vse uporablja ,in n seboj ne nosim odve?ne krame kot tisti ki imajo XL glave :) :)

 

glede Milana pssssssssst sto?ci so pa OK mislim beybe ;)

?e mnenje: vredno ogleda sploh ?e kupujete opremo,tekom leta pomeri? opremo v slo,potem pa dol samo nabavi? za precej ni?jo ceno!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je de?even dan sem naredil man?i upgrade na mopedu!

Zmontiral ?e drugi paket iz kitajske :) Alu ?al?ka za zavorno olje

original:

Objavljena slika

 

ALU:

Objavljena slika

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:prstgor: lepa!

Mater moje fotke so vse neki zmegljene o?itno foti? ni zmogel toliko lepote sprejet sramezljiv

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok malo sem pa res bil slinast :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da bom kej tazga vidu :hudicek:

 

 

mah sem ga skor kupil....na sejmu so prodajali otro?ki elektri?ni skuter - skiro, na 3 kolesa, range 5km, polnjenje 6 ur, 55kg nosilnost......80?......

elektri?en quad pa 300?, sem videl ?e 4 mestno cifro....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ?e videno ampak vedno mi je najbol na koncu!

Kok ?asa ?e drifta?,..... :)

je pa tale tud ok!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vooou dobra slika ?uma pa tud-joooooj kdaj bom lahka sprobal jo :):jupiii::ouje:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, kaj ?em :) To je ?e en star video, narejen kar s fotoaparatom, ki sem ga zalepil na masko (zato tak trese) skuterja. Tega ?e davno nimam ve?, ampak od ZR-7 sem imel samo en video, ki pa ne vem, kje je. Moja ?elja sicer je GoPro, ki bi jo montiral na XX-a, ampak zaenrkat si je ?e nisem uspel nabavit.

 

A ima? kaj problema z lokalci zaradi svojih vo?enj? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.