Skoči na vsebino

MOTO KOTIČEK


KAALman

Priporočeno sporočilo

sj nisem reku da mora? akrapota met-to sem ti dal samo za primerjavo kok recimo se da dobit z izpuhom ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj nisem reku da mora? akrapota met-to sem ti dal samo za primerjavo kok recimo se da dobit z izpuhom ;)

 

ja ja, thanks

http://www.leovince.com/files/F27258/GP-8237.pdf

 

Leo Vince

 

Takle boObjavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj pa sem nekaj strokovnega ugotovil za tvojo re?itev!

 

Pusti ror.........zamenjaj motor in kupi 1000ccm ;) pa bo mo?i dovol :jupiii:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se 2 rora ma :)

Ne ne tega ne dam, zanimivo je res kako je DL650 zgodba o uspehu in bil 2x motor leta v nemciji pred bemfli in drugimi DL1000 se pa nikakor ne prime pa tudi skurcan je na testih... :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje je tle logika? Kaj je 1000 premo?an agregat za ta gi?tel? :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje je tle logika? Kaj je 1000 premo?an agregat za ta gi?tel? :ne vem:

 

Ne vem? Mogoce res

 

STREET HANDLING: Though Suzuki lists the DL650 as about 40 pounds lighter dry weight, it feels even smaller; perhaps it's the slightly lower seat height, but the wee-Strom seems to have a decidedly lower center of gravity. These factors translate into a ride that makes the 650 much more nimble and "flickable". Low-speed and parking-lot maneuvers are simply easier on the smaller bike. This is not to say that the DL1000 is a slug; it's not a superbike, but it can be a very capable canyon carver in the hands of a capable rider. Both bikes are a pleasure to ride on the street, but the handling nod must go to the DL650.

 

http://www.jackphelps.com/vstrom/comparison.htm

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj pa sem nekaj strokovnega ugotovil za tvojo re?itev!

 

Pusti ror.........zamenjaj motor in kupi 1000ccm ;) pa bo mo?i dovol :jupiii:

 

Hehe, si me prehitel :D Sej ni nujno, da Stroma. Pa? nekaj, da ima vsaj na zalogi ?e kak dodaten ihaha. Sej vem, da se ti zdi, da ne rabi? dosti, ampak lahko ti dam mojega enkrat za peljat pa bo? videl, kaj dela navor :aaaaa: Prej sem imel neki podoben agregat kot ga ima? ti (ZR-7S) s 75 konji pa 750 kubiki. Pa je bil pro?en, ampak dokler si bil sam na njem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, si me prehitel :D Sej ni nujno, da Stroma. Pa? nekaj, da ima vsaj na zalogi ?e kak dodaten ihaha. Sej vem, da se ti zdi, da ne rabi? dosti, ampak lahko ti dam mojega enkrat za peljat pa bo? videl, kaj dela navor :aaaaa: Prej sem imel neki podoben agregat kot ga ima? ti (ZR-7S) s 75 konji pa 750 kubiki. Pa je bil pro?en, ampak dokler si bil sam na njem...

 

Verjamem. Ampak 55kg od ?ene se vsede res redko...takrat + kufri je pa kriza style...?e sem sam pa tudi dolomiti, alpe itd gredo, upam da bo auspuh prinesel samo dodaten joy + muziku za uho, sigurno je pa la?je (mal se ti orosi oko ko se GSi, Multistrade itd kar peljejo iz ovinka v klanec ti pa misli? da je benza zmanjkalo)

 

motor?ek mi je cool ker je vsestranski in tudi 10 ur v de?ju na avtocesti mi ni bilo muka, drug dan ni? bolelo :D

 

Ko bom pa star(ej?i) pa zna kaka Multistrada 1200 past

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ne nisem :) Sem mislil, da si od koga drugega probral. Verjetno ?e komaj ?aka?, da malo skopni, ne? :) Novi Strom je pa tudi lep. ?e bo? ?el v nakup, vsekakor 1000 kubov :punk:

 

si videl 'BMW' ?tudijo 1000ke? Noro...

 

Druga?e je tudi tale za slinit, ?e bi kupoval novega definitivno tole (do danes novega Strom 1000 nisem ?e videl):

http://www.motosvet.com/honda-crosstourer-serijska.html

 

Evo D demi? in D ror....

post-2637-1355320056_thumb.jpg

post-2637-1355320063_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej men se zdi pa cool!

Odli?no darilo za nekoga ki je nor na svojo znamko mopeda ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej men se zdi pa cool!

Odli?no darilo za nekoga ki je nor na svojo znamko mopeda ;)

 

nor nisem na znamko, priznam pa da so me vsi 4je sazukiji navdu?ili, dvo in 4 kolesni

 

pejd spat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nor nisem na znamko, priznam pa da so me vsi 4je sazukiji navdu?ili, dvo in 4 kolesni

 

pejd spat

 

? :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja to!

Jah treba na ?iht gret :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj bo? ?e na?el do takrat, ko bo? menjaval :) Samo, ?e nisi ravno nadebudni ?istilec, ti odsvetujem napere na felnah. Sploh ne vem, zakaj jih ?e delajo.

 

Hondin zascitni znak (transalp, africa twin, varadero)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.